Alter minime(eting) :-)

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.873
2.612
113
No vidiš tak komentar vsaj cenim, ne pa neke snežinkice, ki ne znajo drugega kot pa, ko jim zmanjka lajtenge zmerjanje z debilčki in nekega laganje in podobnih nizkih scen, da jim kao pošiljam neke ZS (toliko nizko pa nisem nikoli padel). In ne nisem jaz začel žaljenja z (debilčki). Če pa si snežinkica, ki ne prenese odrasle debate potem se poberi v otroški vrtec.
Vili malo samorefleksije nebi škodilo. Večina stavri ki jih očitaš drugim sam najbolj počneš. Ene konstruktivne stvari še nisi napisal na tem forumu. Vsaj pod tem nickom, drugih tvojih pa ne poznam. Pa zakaj me stalno omenjaš, a ne moreš brez mene? Potem pa pričakuješ da bom jaz tiho?
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.379
2.025
113
Vili malo samorefleksije nebi škodilo. Večina stavri ki jih očitaš drugim sam najbolj počneš. Ene konstruktivne stvari še nisi napisal na tem forumu. Vsaj pod tem nickom, drugih tvojih pa ne poznam. Pa zakaj me stalno omenjaš, a ne moreš brez mene? Potem pa pričakuješ da bom jaz tiho?
Kje pa bo ta Altermiting?A lahko na miting pridem s frajtonarco in 50 litov cvička?
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
278
-443
28
Vili malo samorefleksije nebi škodilo. Večina stavri ki jih očitaš drugim sam najbolj počneš. Ene konstruktivne stvari še nisi napisal na tem forumu. Vsaj pod tem nickom, drugih tvojih pa ne poznam. Pa zakaj me stalno omenjaš, a ne moreš brez mene? Potem pa pričakuješ da bom jaz tiho?

Vili debili nehaj mi prosim svoje slike na privat pošiljat. Sem ti že tam in ti še tukaj povem da me ne zanima.
Dragi moj debilček bojan še vedno čakam slike oziroma dokaze...
Imaš srečo, da nobeden od moderatorjev tu gor ne dela, če ne bi za take laži sledile malo večje sankcije. :fredi:
Saj si že večkrat dokazal kakšen poden od človeka si, da pa padeš tako nizko je pa res žalost.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
278
-443
28
Pa kaj češ saj vidiš, otrok kot iz risanke medvedek Bojan kaj več ne zmore kot prstkov talat, to je njegov domet. On in njegov mutavi alter ego jest5 sta prstkarja z njima se zmeni :valjamse:
 
  • Haha
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5 in aljoman