Alter minime(eting) :-)

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.873
2.608
113
No vidiš tak komentar vsaj cenim, ne pa neke snežinkice, ki ne znajo drugega kot pa, ko jim zmanjka lajtenge zmerjanje z debilčki in nekega laganje in podobnih nizkih scen, da jim kao pošiljam neke ZS (toliko nizko pa nisem nikoli padel). In ne nisem jaz začel žaljenja z (debilčki). Če pa si snežinkica, ki ne prenese odrasle debate potem se poberi v otroški vrtec.
Vili malo samorefleksije nebi škodilo. Večina stavri ki jih očitaš drugim sam najbolj počneš. Ene konstruktivne stvari še nisi napisal na tem forumu. Vsaj pod tem nickom, drugih tvojih pa ne poznam. Pa zakaj me stalno omenjaš, a ne moreš brez mene? Potem pa pričakuješ da bom jaz tiho?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5 in aljoman

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.379
2.024
113
Vili malo samorefleksije nebi škodilo. Večina stavri ki jih očitaš drugim sam najbolj počneš. Ene konstruktivne stvari še nisi napisal na tem forumu. Vsaj pod tem nickom, drugih tvojih pa ne poznam. Pa zakaj me stalno omenjaš, a ne moreš brez mene? Potem pa pričakuješ da bom jaz tiho?
Kje pa bo ta Altermiting?A lahko na miting pridem s frajtonarco in 50 litov cvička?
 
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N