Alter minime(eting) :-)

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.344
2.411
113
Tole gre v tole smer

1722668928105.png
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.871
2.606
113
Vili debili cel dan sanjari o naših prstkih v svoji riti. Te moram razočarat, da boš moral kje drugje iskat.
 
  • Ljubezen
Reactions: ViLiam

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
275
-434
28
Vili debili cel dan sanjari o naših prstkih v svoji riti. Te moram razočarat, da boš moral kje drugje iskat.
A te kaj peče bojanček:valjamse: božček kaj več ne zmore kot prstkov talat, pa žalit z debilčkom:norec: to je tvoj domet:bonk:
moraš bit pa res revež v glavo, če misliš, da se obremenjujem s temi prski od tebe in tvojega bratca:valjamse:
Lahko jih zbereš še nešteto pa mi dol pade:kiss:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: BojanP in jest5

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.871
2.606
113
Vili debili nehaj mi prosim svoje slike na privat pošiljat. Sem ti že tam in ti še tukaj povem da me ne zanima.
 
  • Haha
Reactions: ViLiam

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
275
-434
28
Vili debili nehaj mi prosim svoje slike na privat pošiljat. Sem ti že tam in ti še tukaj povem da me ne zanima.
:valjamse: No sedaj vsaj vem kateri pacient (alter si):valjamse:
Da pa se na tak nivo spustiš to pa pove vse o tebi:norec:
Daj prosim kakšen screenshot teh mojih slik, ki sem ti jih pošiljal na ZS. Prosim, prosim, res bi jih rad videl:valjamse:
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.939
6.634
113
Mislim da si prvi zalit v temi zacel ti. Pac prid na naslednji alter meet pa v zivo povej komu bi kam kaj tlacil in od koga sprejel. Sploh ni problema. Ce lahko kalbo in kamela skupaj sedita bos pa se ti kam prst vtaknil. Se noben ni sel zalosten domov.
 
Mislim da si prvi zalit v temi zacel ti. Pac prid na naslednji alter meet pa v zivo povej komu bi kam kaj tlacil in od koga sprejel. Sploh ni problema. Ce lahko kalbo in kamela skupaj sedita bos pa se ti kam prst vtaknil. Se noben ni sel zalosten domov.
javite kdaj bo naslednje srečanje, da se spoznamo v reali v malo večjem obsegu (poznam par ljudi, ma ne bi bilo napak razširiti obzorja)
 
  • Haha
Reactions: brane_new

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
275
-434
28
Mislim da si prvi zalit v temi zacel ti. Pac prid na naslednji alter meet pa v zivo povej komu bi kam kaj tlacil in od koga sprejel. Sploh ni problema. Ce lahko kalbo in kamela skupaj sedita bos pa se ti kam prst vtaknil. Se noben ni sel zalosten domov.
No vidiš tak komentar vsaj cenim, ne pa neke snežinkice, ki ne znajo drugega kot pa, ko jim zmanjka lajtenge zmerjanje z debilčki in nekega laganje in podobnih nizkih scen, da jim kao pošiljam neke ZS (toliko nizko pa nisem nikoli padel). In ne nisem jaz začel žaljenja z (debilčki). Če pa si snežinkica, ki ne prenese odrasle debate potem se poberi v otroški vrtec.
 
  • Haha
Reactions: aljoman

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.939
6.634
113
Seveda si. Zacel si s prstki in tako dalje.
Kar ti je za priznati je to da si vzpodbudil idejo o ponovnem meetu. Tako da… nekdo bo moral organizirat.
Jaz sem v osnovi za ce bom v RS
 
  • Wow
Reactions: ViLiam