Alter minime(eting) :-)

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
V vednost - včeraj je bil v prekmurju na skrivni lokaciji nekje bogu za hrbtom en krajši testni minialtermeet. Testni zato, da vidimo ali smo lahko na kupu brez nasilja kljub različnim pogledom na zadeve in ja, vse se je izšlo po planih. Prisotna dva alterwagna, dva konja in 5 kobil. :norec:

Glede na uspešen eksperiment bi lahko sedaj sledil meet z malce večjo udeležbo, kajne turbobitch :cheer:


Poglej priponko 53759
Poglej priponko 53760

Meso v pripravi :evil:
Poglej priponko 53762
Tud, če ne bi napisal, da sta bila s turbobitch -em, bi vedel. Ker sicer noben drug ne bi parkiral uberwagna zraven kitajca :evil:

p.s. nism pa vedu, da ma turbobitch tablico Goba. :cheer:

Če ma kakega kolega Jureta, bi bla to top kombinacija
MS GOBA
MS JURCEK

pa da skup parkirata :fredi:

p.s.2 tist podpis nad sliko s konjema pa ni glih apetitlih ...:poškodovan:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Vsakega ki pride v prekmurje povabim na pivo. Če bi pa kdo rad pomagal na kmetiji me čaka spomladi veliko dela pa komot pride na čevape :D
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.554
8.909
113
A to bi ti udarniški piknik?

Ko sem v Prekmurju sem s službenim avtom, tko da boš skuhu kafe.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Vsakega ki pride v prekmurje povabim na pivo. Če bi pa kdo rad pomagal na kmetiji me čaka spomladi veliko dela pa komot pride na čevape :D
Tole se pa sploh ne sliši slabo. Dej nam sam zaupaj iz kakšnega mesa bi bili ti čevapi?:evil:
Lahko naredimo eno udarniško, ja, pa pomagamo Gobi ... v začetku bi delali bolj počasi, da nam na koncu (ko bo za jest) ne poide sapa :evil:
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg in 8888

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Nah, za 2 kobili garantiram, da sta bile tam prostovoljo :p