Alter minime(eting) :-)

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Torej si isti kot jaz. Če me osebno ne poznaš kako moreš potem to govorit o meni kakšen sem?
Hm, gre za "izvirni greh". Najprej si ti napadel določene uporabnike, šele nato sem se jaz odzval. Temu, kar sem storil jaz, se reče obramba. Temu, kar si storil ti, se reče napad. In, če je človek napaden, ima pravico do obrambe.Sedaj pa še enkrat poglej, kdo je začel.
In ja, poznam kar nekaj uporabnikov, smo se srečali v živo in lahko samo potrdim, da so vsi v redu. Ne glede na situacijo na Alterju. Sem 100% prepričan, da bi bil tudi ti presenečen, kako zelo je VL ločen od RL.

Ampak ne, ti si se spustil še na nivo nižje in začel s privat partyi in BJ med tipi. Daj povej mi, ali je tvoja želja po tem drugem zavestna ali podzavestna? In, ali si raje vlakec ali bager (rinež)? Da vemo, v katero skupino te lahko uvrstimo, če (in ko) se srečamo ...
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Hm, gre za "izvirni greh". Najprej si ti napadel določene uporabnike, šele nato sem se jaz odzval. Temu, kar sem storil jaz, se reče obramba. Temu, kar si storil ti, se reče napad. In, če je človek napaden, ima pravico do obrambe.Sedaj pa še enkrat poglej, kdo je začel.
Hm.
Tebe ni nobeden napadal. Kdo je tebe sploh omenjal. Se najdeš med njimi?
Veš kdo se brani pred napadom kadar sploh ni napaden:fredi:
Povedal sem samo za eno osebo kaj si mislim o njej. No ja za dve.
Sedaj so se pa vsi nekaj začeli petelinit. To dovolj pove.

Bo mogu prej dokazat da dobr vleče....;)

Govori se da imaš bolj majhnega tako da ne hvala:valjamse:
Ocitno si moten da uspes vse skupaj v neko gay zaroto spremenit. Sej mas svoje privat prijatelje, kaj se sekiras
Ne vem no, tak občutek sem dobil:kiss:

Kaj sedaj a bo kaj a ne.:cheer:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Si napadel.... Sedaj se vadiš na to da, sem poste kjer si....pobrisal
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.302
2.403
113
še v SLO - ampak komaj
Pyzda - zdaj meni šele jasno, zakaj mi ni nič jasno, kaj naj bi bil Vilč zagrešil ...

edit: pogledaš 5 minut vstran, pa neki mod celo temo zjebe in več ne veš na čem si ozr. je :p
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Pa......ne vem zakaj NE bi pobrisal....če se menimo o meetu....en pride vn pa z neumnostmi...?

Al nej pride pa se predstavi.....s kalbotom mu potem nategneva prešvicane pajkice cez glavo...

....al nej pa ostane doma!
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Si napadel.... Sedaj se vadiš na to da, sem poste kjer si....pobrisal
Sem toda ne Andreja.

Pyzda - zdaj meni šele jasno, zakaj mi ni nič jasno, kaj naj bi bil Vilč zagrešil ...

edit: pogledaš 5 minut vstran, pa neki mod celo temo zjebe in več ne veš na čem si ozr. je :p
Samo povedal sem svoje osebno mnenje, kaj si mislim o takih ljudeh kot je Kalbo.
Po spremljanju in prebranem v zadnjih komentarjih med Kalbotom in Kameleonom sem pač dobil tak občutek.
Res da mogoče na malo bolj neprimeren način toda pač tako je moje mišljenje in nisem ga imel namen olepšavati. Pač tak sem da povem kaj mislim, al v RL ali tukaj preko foruma.
Potem pa so se našli še določeni drugi, ki se očitno vidijo zraven in začeli napadat vsepovprek.
s kalbotom mu potem nategneva prešvicane pajkice cez glavo...
Ahahaha :valjamse:
Ne nosim pajkic kot nekateri očitno:cheer:
A sta vedno v paru. Bosta še policaja pripeljala da ne bom v prazno mahal.
Dost je bilo fantje. Vidim da z vami ni zajebancije :zaljubljen:
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Sj napisal si fajn zjutraj. Predvsem resnično.
Ja, samo je Kameleon hitro izbrisal.
Kakor nisi v njihovem klanu in se ne strinjaš z njimi oziroma deliš njihovega mnenja te hitro spljuvajo ali izbrišejo.
Toda se ne obremenjujem s tem. Spremljam forum že kar nekaj časa in sem pač dobil tako mnenje in nisem mogel bit tiho.
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.330
2.275
113
Ja, celo sranje je naredil KameleON, ki je brisal poste. Sedaj pa seštej za kaj gre!
Viliam (zelenec) se boš moral navaditi na KameleON-ovo brisanje po njegovi oceni.
Nisi mogel biti tiho? Zaradi KameleON-a?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
V vednost - včeraj je bil v prekmurju na skrivni lokaciji nekje bogu za hrbtom en krajši testni minialtermeet. Testni zato, da vidimo ali smo lahko na kupu brez nasilja kljub različnim pogledom na zadeve in ja, vse se je izšlo po planih. Prisotna dva alterwagna, dva konja in 5 kobil. :norec:

Glede na uspešen eksperiment bi lahko sedaj sledil meet z malce večjo udeležbo, kajne turbobitch :cheer:


image000002004.jpg

image000000008.jpg


Meso v pripravi :evil:
20220310_165201.jpg