Žvečilke...

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Kaj čmo, Moore-ov sindrom, priznam.
grin1.gif


Ne, drugače se pa delno strinjam s tabo. Osebno si nisem nikoli zatiskal oči (govorim nasploh o prehrani), sta pa, vsaj pri meni, dve možnosti: ali zelo dobro vem kaj sem pojedel, ali pa sploh nimam pojma oz. lahko z veliko gotovostjo (zavedoma) pričakujem, da je v zaužitem lahko (in najbrž tudi je) bilo kaj škodljivega.

O dodatkih, ki imajo škodljiv vpliv na dolgi rok, je itak zelo težko debatirati. Prvič zato, ker je v daljšem obdobju možnost drugih (škodljivih) vplivov, in drugič zato, ker je škodljivost počasnih strupov težko potrditi na podlagi nekih (znanstvenih) referenc, ki pa, kot vemo, mnogokrat niso popolnoma zanesljive. Namreč, tudi če obstajajo neke raziskave, je zelo verjetno, da bodo določeni "elementi" (npr. FDA[/COLOR] ...) negatvne rezultate prikrile iz takšnih ali drugačnih razlogov, ponavadi predvsem ekonomskih (kar je mimogrede zelo mehka oznaka vsega, kar se skriva v ozadju).

Bistvo mojih komentarjev je enostavno v zavedanju. Vsekakor bom pa v prihodnje več žvečil tiste žvečilne, po katerih se bom bolje počutil.
smile-1.gif
 

ivi

Pripravnik
19. avg 2007
466
17
18
Citat:
Uporabnik qbm pravi:
Najraje Airwawes zelene, samo jih nimajo več, zdaj sem na modrih
grin1.gif

isto samo da namesto modrih zdaj uporabljam ta rdeče. Orbit mi pa niso všeč ker hitro zgubijo okus sadni pa se razpadajo!
 

soncek321

Zelenc'
20. okt 2007
18
0
1
Jaz tudi v Müllerju kupujem Big red... Včasih smo hodili v Italijo po njih, zdaj pa ni treba. ;=))
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
a te big red boš reko pa da niso? ....... vse več ali manj znane zvečilne so itak od wrigley's tak da ni neke razlike, mogoče edino v tvoji glavi
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
ksz...

Najraje žvečim Orbit Professional - zelene

orbit_professional_fresh_mint3_large.png


ali pa te lističe

imp_300355.jpg



Zanima me pa kam so izginili Stimorol žvečilni?
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Uh, tale lubenica je pa zame najbolj naokusen žvečilni (čeprav imam rada lubenico, ne maram česarkoli, kar je z okusom lubenice).
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Citat:
Uporabnik Kibibi pravi:
Uh, tale lubenica je pa zame najbolj naokusen žvečilni (čeprav imam rada lubenico, ne maram česarkoli, kar je z okusom lubenice).

podpis, ogabne pa so mi kšne lizike z okusom lubenice
crazy1.gif
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Definitivno mi je od sadnih okusov favorit lubenica. Načeloma pa posegam po čimbolj pekočih.