Žvečilke...

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.813
113
Dejte povedat katere okuse najraje vlačite po ustih?

sprašujem pa zato, ker se je končno nekdo 'spomnil' in naredil okus POMARANČE...ki je bil pri bombonih dokaj dobro uveljevljen, pri žvakah pa ne duha ne sluha o njem.


ne da bi delal reklamo...ampak zdaj jaz enostavno kupujem ta okus.
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Najraje Orbit z okusem Sweet mint.

16642_s.jpg


Ne maram pa sadnih okusov, ker prehitro izgubijo okus.
 

Akasha

Pripravnik
23. sep 2007
240
0
16
Ljubljana
Oranžni pomarančni Orbit so kar dobri,ja.


Sicer pa največkrat kupim zelene Orbit.

Kadar grem v tujino,pa nabavim še kako čudno lokalno posebnost..nazadnje v Grčiji čigumije z okusom mastike.
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Najraje mam Airwaves tarčne in tavijolčaste. Na drugem mestu so Orbit modre ali pa zelene (btw, Babette, zakaj hašišarske)?
Sadni so mi sicer všeč, ampak prehitro izgubijo okus in je kot da bi žajfo po ustih vlačil. Drgač so mi kul tut Big Red (majo tak zanimiv spicy okus po cimetu), samo je isti problem
frown-1.gif
.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
ksz...

vse kar je nekak v mejah pekočega, najrajši orbit, airwaves, sadnih pa definitivno ne
uf-1.gif


uh fiatista, zdej si me spomnu na big red jih grem prov poiskat, pa žvečit
grin1.gif
 

excalibur

Pripravnik
24. sep 2007
321
0
16
je ni
Orbit modri najbolj zakon, čeprav so mi zdej postali ql tudi tej od Mentosa, ki so pakirani v škatlicah.



Samo, da niso sadni.
 
Nazadnje urejeno:

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Ja, saj vem, da so ti žvečilni v teh državah in še v kateri drugi zelo popularni, me pa zanima, če se jih lahko kupi tudi kje v Sloveniji? Do sedaj jih nisem še nikjer zasledila ...
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Jaz sem letos začel spet kupovati (v Müller-ju) paketke (zgoraj že omenjenih) žvečilnih Big Red[/COLOR] od Wrigley-a, ki je bil eden izmed mojih najljubših okusov, poleg sadnih istega proizvajalca, že v 80-ih letih prejšnjega stoletja, ko sem bil še mulc.
grin1.gif
, ...).

You can never know, how really sick all that can make you ... Someday.
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Kolk ene svinjarije vase damo pa sploh ne vemo (oz. vemo, a si zatiskamo oči). A zdaj se bom pa zardi enih čigumijev obremenjeval? Eni ste pa res kerlci
smile-1.gif
.