Zasedena ženska in tip - kaj narediti?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Fancy_Boy

Pripravnik
13. sep 2007
37
0
6
Celje
Problemček je sledeč. V zvezi sm 6 let, recimo da je vse ok, zadnje leto pa postaja vse bolj "hladno" z moje strani. Ni več tistega vročega pogleda, vročih trenutkov, zunaj s prijatelji rad pogledam za mlajšimi puncami... Ne vem zakaj, odgovor vsekakor moram iskati pri sebi. Aja, star sm 27 let. Pred par dnevi pa sm na zabavi srečal punco, ki ima prav tako tipa in je v zvezi ze 7 let. Naj povem, da je punca stara 24 let. Njo sem spoznal že par let nazaj, a ker sem jaz takrat bil v zvezi in ona, je pri tem tudi ostalo, čeprav mi je bila všeč. Prav tako poznam njenega tipa (nič osebnega, zdravo-zdravo, kakšna beseda in to je to). K sem jo zagledal na tisti zabavi sem še par dni razmisljal o njej in potem sva se parkrat dobila na pijački. Punca mi je noro všeč, pozitivna, energična, z eno besedo bi lahko reku da je sonček. Ujela sva se, pogovori tečejo... V njeni zvezi je vse ok, razen problemček glede tega, ker je pač zadnje čase dost zuni. Aja, s tipom stanuje skupaj. Meni se ob pogledu nanjo meša... zgodilo se je to, da sva se en vikend srečala zunaj in na koncu je pristala pr men doma. Ura je bila hitro 8 zjutraj, ko sem jo peljal domov... naj povem, da se ni zgodilo "nič" hujšega, razen par poljubov na njen ultra sexy trebušček, ki ga še zdaj ne morem pozabt. Čez par dni za tem sva bila na pijački, ker sem ji želel povedat, da sem se imel noro lepo, tudi z njene strani je enako, čeprav pravi da se ni zgodilo "nič" takega. Sama mi je povedala, da bo videla kaj bo naredila (glede zveze) in da je žal tako kot je. Če bi bila oba samska bi zagotovo bilo drugače kot je, v to sem prepričan. Ampak punca meni ne da miru, nikakor... Ne vem kaj naj naredim, ali se potrudim za njo in grem mimo "pravilom", kljub temu da ima ona fanta in jaz punco (čeprav ni vse tako kot mora biti...) ali ne?

Je že kdo bil v podobni situaciji? Kaj narediti? Prekiniti 6 letno zvezo in se potruditi? Se mi pa zdi, da se noro ujameva... Malo sem zabluzil, a vendar upam, da razumete v čem sem...
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Ura je bila hitro 8 zjutraj, ko sem jo peljal domov... naj povem, da se ni zgodilo "nič" hujšega, razen par poljubov na njen ultra sexy trebušček, ki ga še zdaj ne morem pozabt.

Tale smajli bo zadostoval:

bonk.gif
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Citat:
Uporabnik Fancy_Boy pravi:
Problemček je sledeč. V zvezi sm 6 let, recimo da je vse ok, zadnje leto pa postaja vse bolj "hladno" z moje strani. Ni več tistega vročega pogleda, vročih trenutkov, zunaj s prijatelji rad pogledam za mlajšimi puncami... Ne vem zakaj, odgovor vsekakor moram iskati pri sebi. Aja, star sm 27 let. Pred par dnevi pa sm na zabavi srečal punco, ki ima prav tako tipa in je v zvezi ze 7 let. Naj povem, da je punca stara 24 let. Njo sem spoznal že par let nazaj, a ker sem jaz takrat bil v zvezi in ona, je pri tem tudi ostalo, čeprav mi je bila všeč. Prav tako poznam njenega tipa (nič osebnega, zdravo-zdravo, kakšna beseda in to je to). K sem jo zagledal na tisti zabavi sem še par dni razmisljal o njej in potem sva se parkrat dobila na pijački. Punca mi je noro všeč, pozitivna, energična, z eno besedo bi lahko reku da je sonček. Ujela sva se, pogovori tečejo... V njeni zvezi je vse ok, razen problemček glede tega, ker je pač zadnje čase dost zuni. Aja, s tipom stanuje skupaj. Meni se ob pogledu nanjo meša... zgodilo se je to, da sva se en vikend srečala zunaj in na koncu je pristala pr men doma. Ura je bila hitro 8 zjutraj, ko sem jo peljal domov... naj povem, da se ni zgodilo "nič" hujšega, razen par poljubov na njen ultra sexy trebušček, ki ga še zdaj ne morem pozabt. Čez par dni za tem sva bila na pijački, ker sem ji želel povedat, da sem se imel noro lepo, tudi z njene strani je enako, čeprav pravi da se ni zgodilo "nič" takega. Sama mi je povedala, da bo videla kaj bo naredila (glede zveze) in da je žal tako kot je. Če bi bila oba samska bi zagotovo bilo drugače kot je, v to sem prepričan. Ampak punca meni ne da miru, nikakor... Ne vem kaj naj naredim, ali se potrudim za njo in grem mimo "pravilom", kljub temu da ima ona fanta in jaz punco (čeprav ni vse tako kot mora biti...) ali ne?

Je že kdo bil v podobni situaciji? Kaj narediti? Prekiniti 6 letno zvezo in se potruditi? Se mi pa zdi, da se noro ujameva... Malo sem zabluzil, a vendar upam, da razumete v čem sem...

Pravkar si opisal iste občutke, ki si jih imel pred šestimi leti...In če začneš pri "ta novi"....bomo čez šest let brali isto...
Glavo poštimat, to je to.
 

Fancy_Boy

Pripravnik
13. sep 2007
37
0
6
Celje
Citat:
Uporabnik NAVI_boy pravi:
Pravkar si opisal iste občutke, ki si jih imel pred šestimi leti...In če začneš pri "ta novi"....bomo čez šest let brali isto...
Glavo poštimat, to je to.

Razlika je v tem, da je punca starejša od mene, ona je mlajša. Verjamem, da je vse v glavi in da je treba stvar poštimat. A všeč mi je njen stil, všeč mi je, da lahko z njo plešem in uživam, kot še nisem. Res je, s svojo nism nikol bil tako zunaj in plesal itd... ali je to problem, ker je že mal umirjena, zaradi let in ji ne "dogaja" več tako kot ji je. Men pa dogaja, samo party, party... Ne vem, a imam občutek, da si jo želim...
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.720
-8.643
113
Ponovi:
Citat:
Ura je bila hitro 8 zjutraj, ko sem jo peljal domov...
in tokrat med potjo opravi kaj konkretnejšega.
Ali to, ali pa jo izbriši iz glave in vseh imenikov. Vmesne poti ni!

Ok v bistvu je tudi srednja pot. Samo ne vem, če se bi deklica strinjala biti fuk frenda
evil.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Ne pritiskaj na njo in jo počakaj dva, tri tedne, mogoče mesec pa boš videl kaj bo. Mogoče zdaj deluje samo močna kemija, sčasoma
bi pa opazil, da punca ni zate. Če sta si obojestransko že leta všeč, pol zna pa tudi to bit to. Predlagam da naredita še par takih nočnih,
par kavic, kosil in sprehodov, bre da pritiskaš "Kaj je z nama, kaj boma", skratka samo druži se in spoznavaj, pa ti bo čas dal odgovor.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.720
-8.643
113
S takim "otipavanjem" ne bo dosegel nič.
Žal je v takih primerih potrebno reskirati. Vse ali nič. Ob predolgem otipavanju situacije se slej kot prej eden vserje v hlače in se umakne.
Če misli resno z njo, naj poizkusi. Če je v dvomih, naj čimprej pozabi vse skupaj, ker dlje kot bo mešal drek, bolj bo smrdelo in težje bo obema.
 

Fancy_Boy

Pripravnik
13. sep 2007
37
0
6
Celje
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
med potjo opravi kaj konkretnejšega.
Ali to, ali pa jo izbriši iz glave in vseh imenikov. Vmesne poti ni!

Ok v bistvu je tudi srednja pot. Samo ne vem, če se bi deklica strinjala biti fuk frenda
evil.gif

Za fuk frendico jo nočm, ne da tega ne bi hotel, ker si ne želim, a bolj si jo želim imeti ob sebi skoz....
 

Fancy_Boy

Pripravnik
13. sep 2007
37
0
6
Celje
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
S takim "otipavanjem" ne bo dosegel nič.
Žal je v takih primerih potrebno reskirati. Vse ali nič. Ob predolgem otipavanju situacije se slej kot prej eden vserje v hlače in se umakne.
Če misli resno z njo, naj poizkusi. Če je v dvomih, naj čimprej pozabi vse skupaj, ker dlje kot bo mešal drek, bolj bo smrdelo in težje bo obema.

Glede tega, da naj poizkusim... tukaj treba vedet, da je punca še v zvezi in da točno ne ve ali si želi zvezo prekiniti oziroma popraviti. Ni pa tako hudo v zvezi, da se ne bi dalo popraviti (vsaj jaz tako mislim). Torej, če grem na to, da poizkusim bom igral na težko karto, saj jo bo treba "prepričati" na mojo stran. Drugo kar pa je, pa mislim, da punca ki je v zvezi ze 7 let in tudi če konča, ne bo takoj šla iz zveze v zvezo, torej predvidevam, da v najboljši situaciji pridem do tega, da se lahko videvava... Potem pa lahko čas pokaže ali si želi zveze z mano in seveda, v tem primeru je tudi dosti na meni, da jo potegnem k sebi...
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Zacni jo zgat, pa bos videl ce jo hoces "za kaj vec", ona pa isto. Brez doktorskih dizertacij in bi/nebi/bo/nebo.
 

Fancy_Boy

Pripravnik
13. sep 2007
37
0
6
Celje
Citat:
Uporabnik maddog pravi:
Zacni jo zgat, pa bos videl ce jo hoces "za kaj vec", ona pa isto. Brez doktorskih dizertacij in bi/nebi/bo/nebo.

Do tega bo tezko priti... zunaj sedaj ne bo dosti (čez vikend) vsaj tako je rekla... da bi prisla kar tako k meni tudi ne bo... tako da, je to tezko... vse kar lahko trenutno "dobim" je kaksna pijacka v sluzbenem casu... zal...
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
3.018
805
113
ksz.
Račisti najprej pri sebi. in v svoji zvezi. Šele potem se spuščaj v kaj novega.
Če boš to mešal bo samo sranje.
 

Fancy_Boy

Pripravnik
13. sep 2007
37
0
6
Celje
Nikoli še nisem bil v takšni situaciji... ko se samo spomnim na njeno telo in na njene oči... want it!
Čeprav vem, da ni najbolj pametno kar delam, vendar enostavno ne vem kaj naj...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.719
10.181
113
kaj pa če bi tvoji zdajšni zadevo razložil? tako kot zdaj nam, pa ti naj ona svetuje. Se mi zdi da bo najprej rešeno.
 

Fancy_Boy

Pripravnik
13. sep 2007
37
0
6
Celje
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
ksz.
Račisti najprej pri sebi. in v svoji zvezi. Šele potem se spuščaj v kaj novega.
Če boš to mešal bo samo sranje.

Hja, s tem pa se moram strinjat... bi bilo res najbolj pametno...
Ampak še vedno, ona bo v zvezi... je pa res da bo verjetno z moje strani "lažje" ali pa še tezje... vse je [censored] up!
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Citat:
Uporabnik Fancy_Boy pravi:
Nikoli še nisem bil v takšni situaciji... ko se samo spomnim na njeno telo in na njene oči... want it!
Čeprav vem, da ni najbolj pametno kar delam, vendar enostavno ne vem kaj naj...

Prepustiš Alter zaganjačem in ti potem povedo mnenje, če je vredno ?
grin1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.