Zakaj sem drugorazredni državljan kljub dobri službi in lastniški nepremični?

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.978
6.695
113
Bil pri Zavasu, Maja 2024.

Tam jih celo niti po naročilu res ne moreš dobiti.

Hvala za trud.
Veliko sreče pri iskanju.
Clovek zacni brati za seboj. Prvo si rekel da jih nikjer ni, da je rok dobave 1-3 mesece. Jaz sem v stacuno poklical - 5 (z besedo: pet) razlicnih modelov imajo na zalogi. To pomeni da gres tja, probas in kupis.

A mava se kako prepreko ki jo lahko z enim klicem resimo?
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.114
1.332
113
Bil pri Zavasu, Maja 2024.

Tam jih celo niti po naročilu res ne moreš dobiti.

Hvala za trud.
Veliko sreče pri iskanju.
Maja 2024 se je zaćelo "šolanje"
In ja jaz sem takoj, ko sem lahko osebno šel v iskanje zaščitne opreme ker sem vedel da jo bom potreboval.
In Zavas je bil prvi, kjer sem bil. Obleko sem po iskanju našel, obutve pa ne.

To sem Maja 2024 pisno sporočil izvajalcu skupaj z slikami - do danes ni odgovora.

Ustno pa so mi rekli da majo svoje dobavitelje in da dobim vse pri njih.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.114
1.332
113
Clovek zacni brati za seboj. Prvo si rekel da jih nikjer ni, da je rok dobave 1-3 mesece. Jaz sem v stacuno poklical - 5 (z besedo: pet) razlicnih modelov imajo na zalogi. To pomeni da gres tja, probas in kupis.

A mava se kako prepreko ki jo lahko z enim klicem resimo?
Česa ne razumeš:
Bil sem tam in mi nobeni ne pašejo.

V prevodu to pomeni da jih ni na zalogi.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.699
5.589
113
Če prav berem....Maja se je dogovarjal....niso imeli..bil še tam..dobava 3mesece....se pravi Avgusta....

Vmes mu bodoči delodajalec zagotovi da mu jih priskrbi on....in ga nategne...
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.978
6.695
113
Če prav berem....Maja se je dogovarjal....niso imeli..bil še tam..dobava 3mesece....se pravi Avgusta....

Vmes mu bodoči delodajalec zagotovi da mu jih priskrbi on....in ga nategne...
Kaksen deodajalec? Tip se je za usposabljanje dogovoril.

Pac samo potrditev da me instinkt ni pustil na cedilu - isce probleme. Ker smo prisli od tega da cevljev nikjer ni, sedaj pa sicer so ampak mu niso ok. Po tej logiki mu morda nobeni ne bodo ok ker ce necesa ni na zalogi da bi preizkusil potem tudi tezko ves da ti bo prav ko bo na zalogi - torej morda cevlji ki bi mu ustrezali sploh ne obstajajo.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.298
2.237
113
SV SLO
Verjetno se je samo mal povečal al pa tudi ne, zadel pa je bistvo katerega levičarji ne kapirate. In to je, da cigo na ukradeni zemlji nič ne plačuje. In to se vam zdi ok.
Kot dojemam levičarje po letih prerekanja z njimi kaj je prav in kaj ni, je vsak pravi levičar delomrznež, nesposobnež, lažnivec in tat. Od tu podpora vsem, ki so njim enaki(cigani, ilegalni migranti,....) in sovraštvo do vseh, ki so pošteni in delajo, mislijo s svojo glavo. Od tu krohot, ko nima več kaj napisati v odgovor. Zato si na volitvah vedno izberejo vlado, ki je po lastnostih najbližje njim, torej laže, krade, je nesposobna.... Tako se počutijo udobno domače češ, če to počne vlada lahko tudi mi. Zato v Sloveniji vlada komunistična banda..... In bo vladala, dokler bodo levaki obstajali. ŽAL.....
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.114
1.332
113
Kaksen deodajalec? Tip se je za usposabljanje dogovoril.

Pac samo potrditev da me instinkt ni pustil na cedilu - isce probleme. Ker smo prisli od tega da cevljev nikjer ni, sedaj pa sicer so ampak mu niso ok. Po tej logiki mu morda nobeni ne bodo ok ker ce necesa ni na zalogi da bi preizkusil potem tudi tezko ves da ti bo prav ko bo na zalogi - torej morda cevlji ki bi mu ustrezali sploh ne obstajajo.
No sedaj pa razloži kakšne probleme iščem.

Jaz sem hotel urediti to zadevo od začetka šolanja!
Ker za razliko od onih nesposobnežev v javnih ustanovah vem da se zadeve uredi čimprej ne pa na koncu, ko zadevo rabiš.
Izvajalec šolanja me je od Maja 2024 zavajal da bodo vse uredili in naj se ne ubadam z tem. (Pa sem ji težil stalno, ko so prišli
na "obisk" - tedensko).

Sedaj samo na hitro iščem rešitev za njihovo nesposobnost in zavajanje.

Sem ti lepo napisal da sem poizkusil 40 parov čevljev. Žal mi nobeni niso prav, kar pomeni da ustreznih čevljev zame ni na zalogi.
Vse druga pa je po naročilu.

Bolj me moti da Zavas tebi pravi da imajo 5 različnih parov na zalogi. Meni pa da imajo samo 3 različne katere sem poizkusil
in drugega ne morejo dobaviti. Bom jutri preveril kaj je z tem.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.114
1.332
113
No sedaj pa razloži kakšne probleme iščem.

Jaz sem hotel urediti to zadevo od začetka šolanja!
Ker za razliko od onih nesposobnežev v javnih ustanovah vem da se zadeve uredi čimprej ne pa na koncu, ko zadevo rabiš.
Izvajalec šolanja me je od Maja 2024 zavajal da bodo vse uredili in naj se ne ubadam z tem. (Pa sem ji težil stalno, ko so prišli
na "obisk" - tedensko).

Sedaj samo na hitro iščem rešitev za njihovo nesposobnost in zavajanje.

Sem ti lepo napisal da sem poizkusil 40 parov čevljev. Žal mi nobeni niso prav, kar pomeni da ustreznih čevljev zame ni na zalogi.
Vse druga pa je po naročilu.

Bolj me moti da Zavas tebi pravi da imajo 5 različnih parov na zalogi. Meni pa da imajo samo 3 različne katere sem poizkusil
in drugega ne morejo dobaviti. Bom jutri preveril kaj je z tem.
Evo seznam teh, ki se jih spomnim in nimajo ustrezne obutve na zalogi:

Antares
Zavas
Varovalko
Anoxi
Unilad
Kelc
Schloffer in Drevenšek
Pego
Ćerva
Provar
TPS
Dolenc - ne dobim na telefon
Nekaj v Celju kjer proizvajajo po naročilu vendar brez certifikata. Ki ga rabim.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.114
1.332
113
Nadaljujem:

engelbert
Stik
Hoffman
cri celje
Radgonski Sejem

Čakam na Celjski sejem.

Ima še kdo kakšno idejo ?
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.402
2.824
113
Kupiš čevlje številka 49.

Kaj sploh nosiš izven šihta?

Marsikaj sem že videl, tega, da v kupu trgovin z obutvijo tudi do številk 50 ne bi našel enih čevljev, ki bi jih lahko nosil, pa še ne.

Sam nosim 46 in mi je prav praktično vsak čevelj s kapico te velikosti. Če mi ne bi bil, bi pač vzel 47.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.114
1.332
113
Kupiš čevlje številka 49.

Kaj sploh nosiš izven šihta?

Marsikaj sem že videl, tega, da v kupu trgovin z obutvijo tudi do številk 50 ne bi našel enih čevljev, ki bi jih lahko nosil, pa še ne.

Sam nosim 46 in mi je prav praktično vsak čevelj s kapico te velikosti. Če mi ne bi bil, bi pač vzel 47.
Sem poiskusil tudi 50. Isti problem. S palcem se zaletim v kapico.

Doma že od začetka nosim Salamonke št. 48 včasih adidas, asics, ...
Vse kupljeno v tujini v Sloveniji ne dobim ničesar.