Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

Ted

Guru
8. sep 2007
1.685
577
113
Trendi po EU in svetu kažejo, da bo šla zadeva v to smer, sploh EU, kjer so birokrati tik pred vrhuncem in postajajo pijani od oblasti.

Nemčija bo kmalu v tem klubu, potem bo šlo z ostalimi zelo hitro.

Tudi če bo v Slo ostala prosta izbira, je možno, da bo večina EU na PC. Že zdaj poznam precej ljudi, ki so se zaradi PCT pogoja zaklenili v Slovenijo. Pa živijo tik ob meji...
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.858
3.882
113
Kako, če je Ihan rekel da bo letos zadnja sezona covida, kdo se ne bo cepil bo prebolel in potem gremo dalje v lepšo prihodnost? Pa tudi nemški minister je 3 dni nazaj rekel da bo tako, samo še dodal je mrtve zraven. Res ne vem kako niso niti toliko usklajeni da bi vsaj lagali vsi enako.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
To je tvoja odločitev da ostaneš v Sloveniji. Torej ni obvezno, ker imaš možnost ne biti v Sloveniji. Jaz samo uporabljam iste argumente kot tisti, ki pravijo da cepljenje ni obvezno. Ergo šolanje in plačevanje davkov ni obvezno.
No, ja ... ker mam ravno čas in voljo, dugače ne vidim več smisla odgovarjat.

V Sloveniji šolanje JE obvezno, plačevanje davkov (če si zaposlen, zadaneš na loteriji, dobiš dividende, davek na dobiček - razen dela na črno, prostiticije ter dilanja) JE obvezno, cepljenje pa NI obvezno. Niti testiranje.
Situacijo glede cepljenja v Sloveniji primerjamo s situacijo glede šolanja in davkov z Zambezijem, al kako? Sam vprašam.

Nekje sem slišal, da ljudje mešajo jabolka in hruške. In to včasih ni slabo. Sploh, če ven priteče šnops. Ampak ne v zgornjem primeru.

Odgovori samo:
- je šolanje (OŠ) v Sloveniji obvezno? DA / NE
-je plačevanje davkov v Sloveniji obvezno (upoštevaj zgornje našteto v oklepaju)? DA / NE
- je cepljenje v Sloveniji obvezno? DA / NE
- je testiranje v Sloveniji (HAT, PCR) obvezno? DA / NE

p.s. samo vprašam, si ti iz Pušče?
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Orto procepilci ste res posebnezi. Niti trohice dvoma o ucinkovitosti cepiv kjub temu, da se Evropa utaplja v novih primerih.
EMA odobri cepivo za 5-12 letne; glede tega kar se dogaja v bolnisnicah oni niso problem. Par tednov prej se povsod zazene kampanja, da so otroci najvecji problem, superprenasalci, testiranje solskih otrok postane obvezno, napove se testiranje v vrtcih. Ne mine dan, ko ne napisejo koliko je okuzb v starostni skupini otrok. Pozabijo pa, da nas cepljene sploh ne testirajo. Da ne omenin, da so na zacetku govorili, da otroci virusa sploh ne prenasajo.

EU napove, da bo naslednje poletje potreben buster za potovanja. in se in se...

Se res noben ne vprasa zakaj je EU narocila 4.5 milijarde Pfizerja.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.989
3.748
113
Ljubljana
hmpg.net
šifra kategorije delovnega mesta 5169 - Drugi poklici za osebne storitve, d. n. (osebe, ki ponujajo spolne usluge strankam na komercialni osnovi)
Lahko (bi morali) prijaviti prihodek od storitve in od njega plačevati davek.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.554
8.909
113
Orto procepilci ste res posebnezi. Niti trohice dvoma o ucinkovitosti cepiv kjub temu, da se Evropa utaplja v novih primerih.
EMA odobri cepivo za 5-12 letne; glede tega kar se dogaja v bolnisnicah oni niso problem. Par tednov prej se povsod zazene kampanja, da so otroci najvecji problem, superprenasalci, testiranje solskih otrok postane obvezno, napove se testiranje v vrtcih. Ne mine dan, ko ne napisejo koliko je okuzb v starostni skupini otrok. Pozabijo pa, da nas cepljene sploh ne testirajo. Da ne omenin, da so na zacetku govorili, da otroci virusa sploh ne prenasajo.

EU napove, da bo naslednje poletje potreben buster za potovanja. in se in se...

Se res noben ne vprasa zakaj je EU narocila 4.5 milijarde Pfizerja.
A če se mi zdite smešni k vas gledam v vrsti pred kontejnerjem in se smejim na not sem tud procepilec?
Od moje sodelavka, ki se pridno palčka se je včeraj pohvalila, da je njena 20 letna hči šla po korono, da ma dost palčkanja. Ko jo je moja vprašala, kam se gre cepit pa ....ne, ne cepit, k eni ptijateljici gre, k je pozitivna aveš....:nigladek: Kva to ta boga zemlja nosi...
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.221
3.374
113
A če se mi zdite smešni k vas gledam v vrsti pred kontejnerjem in se smejim na not sem tud procepilec?
Od moje sodelavka, ki se pridno palčka se je včeraj pohvalila, da je njena 20 letna hči šla po korono, da ma dost palčkanja. Ko jo je moja vprašala, kam se gre cepit pa ....ne, ne cepit, k eni ptijateljici gre, k je pozitivna aveš....:nigladek: Kva to ta boga zemlja nosi...
Končno se te je malo realnost dotaknila. Ko sem jaz pisal, da študentje to počno, sem bil pa čudak.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in zino