Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.842
-455
113
Verjamem/mislim in upam, da ne. V nasprotnem primeru grem pa jest prvi na cesto in takemu, ki bo hotel komurkoli vzet otroka, pošlem metk skoz ksiht. Upam, da bi vsi ostali naredili isto. :gorjaca:
Ko bodo mediji povedali, da necepljeni ogrožajo otroka, jih bo večina tu za to, da se jim otroke odvzame.
S pripisom, da so se sami tako odločili, kaj pa se niso cepili.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.235
5.599
113
12-letni fant umrl kmalu po drugi dozi Pfeizerja. Mobilne cepilne enote, ki so cepile mlade po šolah, so zato prenehale s cepljenjem. 5 primerov smrti (od 2 - 24 dni po cepljenju), so zabeležili v septembru.
 
  • Všeč mi je
  • Wow
Reactions: AndY1 in javr

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
12-letni fant umrl kmalu po drugi dozi Pfeizerja. Mobilne cepilne enote, ki so cepile mlade po šolah, so zato prenehale s cepljenjem. 5 primerov smrti (od 2 - 24 dni po cepljenju), so zabeležili v septembru.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.235
5.599
113
Cepite se, da se bo življenje vrnilo v normalo. Ok, če ste kot vrhunski športnik za vedno izgubili možnost tekmovanja, to ni tako hudo. Saj se da vzgajat paradižnik, črve, ja, črvi so prihodnost. To!
 
  • Wow
Reactions: javr

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
Cepite se, da se bo življenje vrnilo v normalo. Ok, če ste kot vrhunski športnik za vedno izgubili možnost tekmovanja, to ni tako hudo. Saj se da vzgajat paradižnik, črve, ja, črvi so prihodnost. To!
Ni se ti treba cepit. Počak mal in pač piči mim sistema. Ostale nas bo itak pobral in boste lahko sami užival na več kvadratih oziroma kubikih! Ne zastopm kva te jebe?
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.235
5.599
113
Še eden v vrsti posameznih naključij

Nogometaš
Pedro Obiang: 29-Year-Old Professional Footballer Suffers Myocarditis After COVID-19 Vaccines, Possible End of Career


Kolesar


Triatlonec (moderna)
 
  • Wow
Reactions: javr

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.074
1.281
113
Še eden v vrsti posameznih naključij

Nogometaš
Pedro Obiang: 29-Year-Old Professional Footballer Suffers Myocarditis After COVID-19 Vaccines, Possible End of Career


Kolesar


Triatlonec (moderna)

Google pove, da je ta cuda stran thecovidworld.com edini vir novice o fuzbalerju. Noben drug medij tega ne pise, le nek cungalunga. Mislim, kje jih najdete? Btw, tip ima resne zdravstvene probleme zaradi pljuc ze od poletja. To je preverjeno in je dejstvo. Ne pa razni thecovidworldi pa take bedarije. Noben italijanski medij v originalu ne poroca nicesar!
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jest5

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.467
2.313
113
Kaj antivakserji zamolčijo.

Kaj misliš kdo bo na koncu jedel te tablete? Cepljeni ali necepljeni?

vax 1.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic