Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.324
113
Alter doktorji tu so preučili cepivo v laboratoriju in v parih mesecih dorekli, da ni dolgotrajnih stranskih učinkov. Če pa slučajno so pa si si sam kriv, ker si se cepil.
Lahko prosim citiraš vsaj enega, ki je izjavil, da dolgotrajnih stranskih učinkov ni? Aja saj res, ne moreš, ker tega ni nihče izjavil. Lažnivec lažnivi.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.324
113
Kot sem uspel prebrat so/ste stranske ucinke opisovali kot "buba rokca".
Ni bilo ravno na mestu, po moje.
Ja, nekateri so res tako opisovali (najbolj pogoste!) stranske učinke (ki smo jih imeli mislim, da kar vsi cepljeni in večina iz te muhe ne dela slona) ampak to je svetlobna leta daleč od izjave "dolgoročnih stranskih učinkov ni" kot lažnivo podtika lekvak. Dolgoročnih in resnih stranskih učinkov (pri zelo majhnem deležu cepljenih, enako kot velja za praktično vsa možna zdravila in cepiva) imho ne zanika nihče. Zato pa sem lekvaka prosil za citat, da dokaže svojo trditev ampak iz te moke seveda ne bo kruha.
 
  • Haha
Reactions: SamSvoj

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.324
113
SamSvoj - glede na tvojo reakcijo lahko seveda dokaz za tisto trditev priskrbiš tudi ti in tako upravičiš svoj posmeh. Bo šlo? Dvomim :)
 
  • Haha
Reactions: jonny77

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
Fake news. Iskanje Dr. Ayelet Ramon ne vrze nobenega rezultata, samo v povezavi s tem videom. Vam bi morali zapret pipico do interneta, ker tole sedaj sploh ni vec smešno.
zakaj bi nekdo vložil toliko truda, ali sploh kaj truda v to da bi cepiva čimbolj očrnil ? Še posebej kadar govorijo in pišejo o konkretnih cepivih konkretnih farmacevtskih družb, katere jih lahko zaradi takšnih navedb stožijo do gat
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
  • Žalosti me
Reactions: darjan

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
Ta buba rokica je zelo podobno kot, dvakrat kihneš, pri koroni.
Sej ni vse 2x kihneš po koroni, so tudi drugi stranski učinki. Jaz sem prebolel začetk februarja, na izi 2 kihnil, ene 3 dni sem bil brez vonja in okusa in to je blo to.
No, zdajle pa že nekej cajta opažam (kakšn dobr mesec), da mi imajo banane čuden okus. No, pa pustmo banane, ker mi dol visi za njihov okus, čeprav jih jem vsak dan. :p Večji problem je ratal pred kakšnim tednom, ker mi je kar naenkrat pir ratal čudnega okusa. :obesise: No, kaj boš pa na to odgovoril oz. tudi ostali, kar se tiče stranskih učinkov po prebolelosti? Rajš vidm, da me cel živlene roka boli po cepljenju, kot pa da izgubim okus po piru. :jok::nazdravje:
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino in darjan

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
:p Večji problem je ratal pred kakšnim tednom, ker mi je kar naenkrat pir ratal čudnega okusa. :obesise: No, kaj boš pa na to odgovoril oz. tudi ostali, kar se tiče stranskih učinkov po prebolelosti? Rajš vidm, da me cel živlene roka boli po cepljenju, kot pa da izgubim okus po piru. :jok::nazdravje:
to glede pira se je men ze kr nekajkrat zgodilo. Najbrz kaksna slaba serija, voda, skladiscenje,...,
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
Sej ni vse 2x kihneš po koroni, so tudi drugi stranski učinki. Jaz sem prebolel začetk februarja, na izi 2 kihnil, ene 3 dni sem bil brez vonja in okusa in to je blo to.
No, zdajle pa že nekej cajta opažam (kakšn dobr mesec), da mi imajo banane čuden okus. No, pa pustmo banane, ker mi dol visi za njihov okus, čeprav jih jem vsak dan. :p Večji problem je ratal pred kakšnim tednom, ker mi je kar naenkrat pir ratal čudnega okusa. :obesise: No, kaj boš pa na to odgovoril oz. tudi ostali, kar se tiče stranskih učinkov po prebolelosti? Rajš vidm, da me cel živlene roka boli po cepljenju, kot pa da izgubim okus po piru. :jok::nazdravje:
Aja, dopušam možnost, da je bil čuden okus, ker se je to začelo ravno po preboletju nekega prehlada 5 dnevnega (ni bla korona, sem se testiral), čeprav s tem nisem imel nikol problemov, da bi se takole okus spremenil.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.836
2.089
113
zakaj bi nekdo vložil toliko truda, ali sploh kaj truda v to da bi cepiva čimbolj očrnil ? Še posebej kadar govorijo in pišejo o konkretnih cepivih konkretnih farmacevtskih družb, katere jih lahko zaradi takšnih navedb stožijo do gat
Sem pa mislil, da bi na točno to vprašanje znal podati odgovor ti?
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
to so moje izkusnje, najveckrat mi je lasko bilo "vodenega" okusa, union se mi zdi bolj konstanten
ne vam kaj ti pijes

sem pa zadnjic pil Lidl pivon neki na P, temno zelena piksna, sploh mi ni bil napacen okus
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sej ni vse 2x kihneš po koroni, so tudi drugi stranski učinki. Jaz sem prebolel začetk februarja, na izi 2 kihnil, ene 3 dni sem bil brez vonja in okusa in to je blo to.
No, zdajle pa že nekej cajta opažam (kakšn dobr mesec), da mi imajo banane čuden okus. No, pa pustmo banane, ker mi dol visi za njihov okus, čeprav jih jem vsak dan. :p Večji problem je ratal pred kakšnim tednom, ker mi je kar naenkrat pir ratal čudnega okusa. :obesise: No, kaj boš pa na to odgovoril oz. tudi ostali, kar se tiče stranskih učinkov po prebolelosti? Rajš vidm, da me cel živlene roka boli po cepljenju, kot pa da izgubim okus po piru. :jok::nazdravje:

V Laškem so saržo menjali, nič hudega. Korona nič kriva, laščane raje potegni za vuho.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.784
-256
113
Sej ni vse 2x kihneš po koroni, so tudi drugi stranski učinki. Jaz sem prebolel začetk februarja, na izi 2 kihnil, ene 3 dni sem bil brez vonja in okusa in to je blo to.
No, zdajle pa že nekej cajta opažam (kakšn dobr mesec), da mi imajo banane čuden okus. No, pa pustmo banane, ker mi dol visi za njihov okus, čeprav jih jem vsak dan. :p Večji problem je ratal pred kakšnim tednom, ker mi je kar naenkrat pir ratal čudnega okusa. :obesise: No, kaj boš pa na to odgovoril oz. tudi ostali, kar se tiče stranskih učinkov po prebolelosti? Rajš vidm, da me cel živlene roka boli po cepljenju, kot pa da izgubim okus po piru. :jok::nazdravje:
Isto se je zgodilo pri kolegu - je kar naenkrat dobil pir čuden okus. Pa sam niti nebi opazil, če mu nebi žena povedala,