Xiaomi Mi box

netko

Guru
25. jul 2007
6.736
2.098
113
katero napravo priporočate da preverjeno voyo netflix in eon delajo brezhibno?
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
jaz imam tega s, pa do sedaj še ni bilo zadeve, ki ne bi predvajala. sem pa kupil usb ethernet port, saj preko wifi ni delalo nič. odkar imam ethernet pa predvaja tudi filme 20gb... ethernet sem kupil 1000, ampak imam umes switch 100... pa dela vse popolnoma v redu. predvajam pa preko kodija. tudi netflix dela super, preko wifi pa je skoz buffer delal... aja, filme predvajam iz nasa...
kateri eth vmesnik si naročil?
 

JakeTheSnake

Fizikalc
16. okt 2016
382
123
43
katero nastavitev imaš izbrano za šumnike? sicer imam trenutno še vlc, samo mi šumniki ne delajo. sem probal par možnosti pa nič boljše. je mx boljši od vlc?
Šumnike za podnapise ? Nič nisem nastavljal, mx deluje vse po defoltu. Ta player imam že nekaj let, eno leto je bil ocenjen, kot najboljši videopredvajalnik za android in od takrat uporabljam samo tega. Sem zadnjič poizkusil ta vlc, pa mi ni všeč, ostajam na mx. Dokler bo vse delalo, ga ne menjam.
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Usb katerega sem sprobal = kingston 3.0, ni najhitrejsi vendar bo.. sej ni problema, pač počakam tistih par sekund da sprocesira.. najbolj pomembno je to, da zadeva deluje. je bila zgleda težava v predvajalniku... oz - več teh..
 

pek007

Majstr
8. maj 2007
1.144
329
83
38
Jaz nimam napajanja pa dela... Verjetno napajanje rabis, ce gor prklopis dost pozresnih stvari brez napajanja...

Read speed od usb key ni problem... Predstavli si, da kopiras iz keya na nekam drugam... A kopira tolk casa kot je dolg film? Ce ne, potem je dost hiter...
 

pek007

Majstr
8. maj 2007
1.144
329
83
38
Usb katerega sem sprobal = kingston 3.0, ni najhitrejsi vendar bo.. sej ni problema, pač počakam tistih par sekund da sprocesira.. najbolj pomembno je to, da zadeva deluje. je bila zgleda težava v predvajalniku... oz - več teh..
btw, zakaj pa vse te predvajalnike? zakaj ne probaš kodi? sej najde tudi usb ko ga daš not...
 

Krop

Pripravnik
15. avg 2019
95
22
8
Jaz nimam napajanja pa dela... Verjetno napajanje rabis, ce gor prklopis dost pozresnih stvari brez napajanja...

Read speed od usb key ni problem... Predstavli si, da kopiras iz keya na nekam drugam... A kopira tolk casa kot je dolg film? Ce ne, potem je dost hiter...
Jz mam enga iz alija brez napajanja, pa rabi okrog pol minute, da začne delat. Samo za info
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.819
204
63
Slovenija
Kaj pa Plex peredvajalnik? Jaz sem imel na Xiamo 3 Kodi, Plex in VLC. Plex je bil 99% časa v uporabi, VLC pa ostali %.
 

pek007

Majstr
8. maj 2007
1.144
329
83
38
ja, sam dela. nečeloma takoj zazna usb k not vtakneš... tko da moreš sam gor kliknt... ne vem kaj je treba toplo vodo odkrit...
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.835
2.088
113
Ni treba, samo teh playerjev za android je veliko na izbiro, škoda pa edino za VLC, ki na androidu deluje zelo slabo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: RoMeX