Woke!1!

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.500
15.489
113
Nič ne preusmerjam. Meni, čeprav sem že rahlo v letih, je kristalno jasno, da znanost lahko napravi žensko z lulčkom in moškega z luliko. Pa če se še tako križate in vpijete, da je to protinaravno.
Seveda da preusmerjaš in megliš temo pogovora. S pomočjo moderne znanosti umetno narejena vagina na moškem ali umeteno narejen penis na ženski pač ni enako kot (ne)sposobnost moškega, da ima menstruacijo ali pa da zanosi in po možnosti še donosi. Švarci in njegove fikcijske/filmske scene pač ne štejejo.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Seveda da preusmerjaš in megliš temo pogovora. S pomočjo moderne znanosti umetno narejena vagina na moškem ali umeteno narejen penis na ženski pač ni enako kot (ne)sposobnost moškega, da ima menstruacijo ali pa da zanosi in po možnosti še donosi. Švarci in njegove fikcijske/filmske scene pač ne štejejo.
Znani so primeri, ko so žensko s hormoni že toliko spremenili, da ji je zrasla brada in spremenil glas, jajčniki so pa še delovali, tako da je je zanosila. In sedaj se res postavlja vprašanje, kdo je zanosil. Dotična se vsekakor že ima za moškega.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
2.177
1.461
113
Znani so primeri, ko so žensko s hormoni že toliko spremenili, da ji je zrasla brada in spremenil glas, jajčniki so pa še delovali, tako da je je zanosila. In sedaj se res postavlja vprašanje, kdo je zanosil. Dotična se vsekakor že ima za moškega.
Po kateri logiki se ima za moškega? Bradate ženske ne obstajajo? Ji je poleg brade zrasel še penis?
 

B81

22. jul 2007
36.484
10.244
113
Ona se naj ima za prikolico, ce hoce.
Eno so hermafroditi, kjer so se zdravniki vcasih odlocili narobe (danes baje pustijo), drugo pa je tale woke scena oz. zelja po izstopanju.
Reci ce ni res..
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.048
4.958
113
Nuku`Alofa
Znani so primeri, ko so žensko s hormoni že toliko spremenili, da ji je zrasla brada in spremenil glas, jajčniki so pa še delovali, tako da je je zanosila. In sedaj se res postavlja vprašanje, kdo je zanosil. Dotična se vsekakor že ima za moškega.

Biologija... ena najbolj ignoriranih znanosti na woke sceni... kako lahko verjamejo v farmacijo, v biologijo pa ne...
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.181
1.350
113
Danes, ko sem deco peljal v vrtec, me je troletnik kot iz topa vprasal.. Zakaj deklice nimajo lulckov?

Sem se takoj spomnil na tole woke sceno. Zdaj ce bi bil jaz woke bedak, bi mu lahko s prve povedal: "ves sine, lahko imajo, lahko. Vendar jim mora pomagati zdravnik. In isto lahko fantki majo lulike, ni problema."

95% woke bedarik je na starsih, kar se tice prihodnosti.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.869
10.579
113
kod Džej-Zija
Spol se v športu ne ugotavlja z DNK analizo, temveč s koncentracijo moških ali ženskih spolnih hormonov, katerih delež je predpisan. Te pa se da umetno kontrolirati.
To ni znanost, ampak ideologija. Začuda so se v športu, tokrat plavalnem, odločili, koktajl hormonov ni dovolj (hint: Lia Thomas) in je Mednarodna plavalna zveza zabrisala trans”ženske” med moške. Saj ne, da ni par let nazaj Lia Thomas tekmoval med moškimi in bil silno povprečen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth in Gavran

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.500
15.489
113
Znani so primeri, ko so žensko s hormoni že toliko spremenili, da ji je zrasla brada in spremenil glas, jajčniki so pa še delovali, tako da je je zanosila. In sedaj se res postavlja vprašanje, kdo je zanosil. Dotična se vsekakor že ima za moškega.
Zaradi mene se lahko ima za helikopter pa to še ne pomeni, da ona dejansko je (noseč) helikopter. Še vedno gre torej enostavno za nosečo žensko ampak takšno, malo bolj posebno, izjemno. Tako da ne, ne poraja se vprašanje kdo je zanosil, ker je to kristalno jasno. Če upoštevaš znanost seveda.
 
  • Všeč mi je
Reactions: leibstandarte