Woke!1!

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
medtem pa imajo wokesterji že novo žrtev na tapeti.

Prou dosadni so že te komiki. Na FBju je polno neznanih komikov, ki se ne rabijo delat norca iz Transov, da so smešni. On pa mora samo za to da dobi publiciteto. Dobr special bi bil, če nebi vtaknil tistih 5 for o transih notr od katerih je bila ena smešna.
 
  • Haha
Reactions: XXXL

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Če ti ji višek dneva se delat norca iz folka, ki jim je mogoče malo mar za nekaj pol mors met pa precej patetičn lajf
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.603
961
113
Sem si pogledal dokumentarec What is a Woman. Še huje je kot sem si mislil. Dekadenca sodobne družbe. Sodišče ti lahko odredi škodljive operacije na tvojem otroku proti tvoji volji. Fak.
 
  • Haha
Reactions: Matey

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Kdaj je pa Tipo naredil kej omembe vrednega? Nazadnje se je o njem govorilo par let nazaj zaradi Golden Globov. Stokrat bolj kul bi izpadel če nebi omenjal transov . Ampak ker se samo o tem govori je pač mogu dat notr par bednih for. Najbolj smesno je pa to da tip dejansko sploh ni dobil toliko negativnih komentarjev kakor hoče antiwoke folk to prikazati. You all Just riding a bandwagon.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.320
9.059
113

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Kateri otrok ima več možnosti da pri 18ih pobije 15 sošolcev. Tisti ki je pri 14ih videl nekoga plesati ali tisti, ki ga starši pumpajo s sovraštvom in ga furajo streljat v gozd?
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Prej ali slej bo tudi tam počilo.
V moji vasi sta dva geja iz srednjega vzhoda kupila posest in imata tu mir. Je pa veliko lepše če se ti ni treba skrivati
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.953
9.095
113
39
MB
Kdaj je pa Tipo naredil kej omembe vrednega? Nazadnje se je o njem govorilo par let nazaj zaradi Golden Globov. Stokrat bolj kul bi izpadel če nebi omenjal transov . Ampak ker se samo o tem govori je pač mogu dat notr par bednih for. Najbolj smesno je pa to da tip dejansko sploh ni dobil toliko negativnih komentarjev kakor hoče antiwoke folk to prikazati. You all Just riding a bandwagon.

če nekaj ne poznaš, boljše da ne lupetaš v prazno.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.492
9.190
113
Prej ali slej bo tudi tam počilo.
V moji vasi sta dva geja iz srednjega vzhoda kupila posest in imata tu mir. Je pa veliko lepše če se ti ni treba skrivati
Zakaj bi se skrival? Normalno živi svoje življenje in NE PRIČAKUJ ne vem kakšne obzirnosti in ne vem česa, ker si gej ali pa woke ali pa karkoli že.
Kolikokrat se v vasi zajebava iz ''hostarjev''? Včasih pride potem tudi do kakšnega pretepa. So what?
Te woke pičkice pa pričakujejo, da nihče ne sme tudi pomislit na njih, kaj šele kakšno povedati čez njih. Takoj jokcajo, kako so diskriminirani in ne vem kaj še. Jebejo naj se s svojo pozitivno diskriminacijo. Če se preseliš v vas, potem ne moreš pričakovat, da se noben ne bo zanimal zate in tudi kakšno poknil v tvojem imenu. V takem primeru spokaj v velemesto in bo.
Sem imel kolega, ki je bil gej. Nikoli, ampak nikoli ni imel nobenih težav. Res pa se ni ven metal in pričakoval nošnjo po rokcah in ne vem kaj še vse. Mi se tudi nismo iz njegovega gejevstva zajebavali, ampak če je kdo kakšno smešno rekel, se je tudi sam nasmejal. To je bilo pa to. Res pa tudi, da se nismo motali v krogih neandertalcev, ki bi ga zaradi gejevstva najraje šusnili v glavo.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.467
113
Sem imel kolega, ki je bil gej.
Izpostavljam samo ker mi je zanimivo....

Tud jaz sem imel kolega geja....malo po malo......pa se izgubi kontakt...

Sicer sva se v tozadevnih pogledih strinjala (podoben pogled kot tvoj......da imajo slab PR....da se mečejo preveč vn za brezveze in na, silo itd)

Ampak tok deca da bi kdaj poklicu za pir pa zgleda tud ni bil....
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.320
9.059
113
poznam na daleč par gejev, nimajo nekih težav, verjamem da pa tisti ki se ven mečejo, forsirajo namišljene pravice , hodijo okoli ko maškare in podobno imajo pa skoz težave...ampak wai wait, taki imajo tudi "ta normalni" težave.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Zakaj bi se skrival? Normalno živi svoje življenje in NE PRIČAKUJ ne vem kakšne obzirnosti in ne vem česa, ker si gej ali pa woke ali pa karkoli že.
Kolikokrat se v vasi zajebava iz ''hostarjev''? Včasih pride potem tudi do kakšnega pretepa. So what?
Te woke pičkice pa pričakujejo, da nihče ne sme tudi pomislit na njih, kaj šele kakšno povedati čez njih. Takoj jokcajo, kako so diskriminirani in ne vem kaj še. Jebejo naj se s svojo pozitivno diskriminacijo. Če se preseliš v vas, potem ne moreš pričakovat, da se noben ne bo zanimal zate in tudi kakšno poknil v tvojem imenu. V takem primeru spokaj v velemesto in bo.
Sem imel kolega, ki je bil gej. Nikoli, ampak nikoli ni imel nobenih težav. Res pa se ni ven metal in pričakoval nošnjo po rokcah in ne vem kaj še vse. Mi se tudi nismo iz njegovega gejevstva zajebavali, ampak če je kdo kakšno smešno rekel, se je tudi sam nasmejal. To je bilo pa to. Res pa tudi, da se nismo motali v krogih neandertalcev, ki bi ga zaradi gejevstva najraje šusnili v glavo.
Si ti malo sfalil moj post al sam velik? Kje sm napisal da se skrivata al pa vn mečeta?