Woke!1!

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
V okolju, kjer transspolni otroci doživljajo neprestane napade, je ta lutka lahko varen prostor, v katerem jim je dovoljeno sanjati in ki jih opominja, da je transspolnost lepa
Evo pa smo že pri transspolnih otrocih :obesise:

Otroci nimajo na dosegu alkohola, cigaret in še marsičesa drugega za kar se lahko "bolj po pameti" odločiš, ko si starejši ampak očitno se pa že pri taki majhni starosti lahko odločiš, da v bistvu nisi takšnega spola kot dejansko si ter temu primerno preoblikuješ svoj življenski slog, da se raznih hormonskih terapij, ki ti lahko konkretno zjebejo prihodnost, sploh ne omenja. :bonk:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Evo rezultat wokeizma pri podjetjih - tako jim lezejo v rit, da jih bodo lahko kasneje lupili na polno :D

aAGNy4p_700bwp.webp
 

Navid

Majstr
3. dec 2007
254
263
63
Ovce so za striči. Sicer pa ni čudno, da je pride verzija 2x dražja. Ima pač dvojno uporabo, zgoraj in spodaj. Na navadni pa lepo piše lip therapy, torej samo zgoraj.
Ma ja. Če dobro pogledaš, gre za običajni "Lip Therapy" gel, le pe***ska nalepka je čez embalažo. Sicer pa sem v mavričnih barvah zasledil tudi že produkte, ki nimajo neposredne veze z "lezenjem v rit", npr. Nivea krema in pa Axe duschgel. Vse za raznoliko in vključujočo družbo...
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.255
5.820
113
heh, jaz sem šel zadnjič po dežju z marelo od babe po mestu pa so me vsi zijali

potem sem pa pogruntal, da z marelo v mavričnih barvah izgledam kot topli aktivist in mi je blo vse jasno

folk je nestrpen.

jaz sicer nisem nestrpen, mavrični me ne motijo, furanje woke agende vsepovsod, da dobiš občutek, da gre za prevladujočo sceno mi gre pa na bruhanje
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Matey

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.358
9.775
113
kod Džej-Zija
Ma ja. Če dobro pogledaš, gre za običajni "Lip Therapy" gel, le pe***ska nalepka je čez embalažo. Sicer pa sem v mavričnih barvah zasledil tudi že produkte, ki nimajo neposredne veze z "lezenjem v rit", npr. Nivea krema in pa Axe duschgel. Vse za raznoliko in vključujočo družbo...
Sarkazem detektor vklopi. Menda ja je jasno, da je enak vazelin, ampak mavrica omogoča mazanje ritne luknje, navaden vazelin je pa nestrpen.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

15 mio Depp, 2 mio Turd. Turdova je ocenjena na 8 mio premoženja (od tega jih je 7 dobila od Deppa ob ločitvi), od tega bi jih naj 7 mio dala v dobrodelne namene (ki pa jih nikoli ni). Ali drugače - Turdova je broke, Elon pa Franco ji pa tudi ne bosta pomagala, ker ju je grdo mela :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: hermann

tomi

Guru
1. sep 2007
17.991
9.107
113
39
MB
ob tem da mu je povzročila verjetno malo več škode ko teh 15 mio. še disney bi moral tožit za wrongfull termination
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Saj pa je Depp lepo rekel - z Disniyem ne bom več nikol sodeloval, pa če mi dajo 300 mio $ in miljon alpak :D