Woke!1!

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.514
15.508
113
Hja... Napisal si, da "moški, ki nosijo krila so definitivno nevarni otrokom" in iz tega se razbere, da so nevarni otrokom duhovniki, trdicionalno obleečeni Škoti, pripadniki trans skupnosti, ki se identificirajo kot ženske a v resnici pa so moški, ki nosijo krila oziroma kot si napisal (vsi) moški, ki nosijo krila. Opazil sem, da je spodaj omenjeno neko posilstvo s strani nekega duhovnika a vseeno s tvoje sttrani nisem vajen takšnega nerealnega oz. krivičnega posploševanja, sovražnega govora even saj otrokom definitivno niso nevarni vsi moški, ki nosijo krila in to ne glede na to kakšno slikico se nalepi pod tako izjavo.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.438
3.854
113
Ljubljana
hmpg.net
Hja... Napisal si, da "moški, ki nosijo krila so definitivno nevarni otrokom" in iz tega se razbere, da so nevarni otrokom duhovniki, trdicionalno obleečeni Škoti, pripadniki trans skupnosti, ki se identificirajo kot ženske a v resnici pa so moški, ki nosijo krila oziroma kot si napisal (vsi) moški, ki nosijo krila. Opazil sem, da je spodaj omenjeno neko posilstvo s strani nekega duhovnika a vseeno s tvoje sttrani nisem vajen takšnega nerealnega oz. krivičnega posploševanja, sovražnega govora even saj otrokom definitivno niso nevarni vsi moški, ki nosijo krila in to ne glede na to kakšno slikico se nalepi pod tako izjavo.
Definitivno si uspel dokazati, da za veliko besedami stoji majhen um.

Pa obdrži svoj vsegliharstvo vedno, ne samo takrat, ko tvoji kasirajo, bo šlo? Recimo pri avstrijski kontroli meje in statistiki, ki zanika razloge zanjo, si že dokazal, da tega ne zmoreš.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.514
15.508
113
Sure, sure, ena statistika zanika, druga odobrava. Potem pa ti gledaš samo tisto, ki tebi paše, jaz pa v splošno vednost navajam še drugo in - pazi to - sploh ne zanikam prve oz. tiste, ki jo navajaš ti. Tako da, če bi bila tvoje funkcionalna pismenost - torej tisto česar manjko očitaš meni - dejansko funckionalna, se midva sedaj ne bi šla tega ping ponga. Aja pa ko ti že očitam neupravičeno posploševanje - tu zraven lahko zdaj poleg moških v krilih dodava še tole "kasiranje mojih".
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Nova normalnost?

1467589.width-932.jpg


Napadov na zagovornike (samo) dveh spolov neodvisni mediji ne omenjajo.