Vzhodna obvoznica in Golovec

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.243
6.460
113
pri taščici
Ti in Ibiza
Odstavni pas je treba najprej podaljšati/narediti Tam nekje pri tablah se neha. Sem nalepil sliko iz googla na prejsnjih straneh ali pa v podobni temi.
Evo: to pa pri nas prej kot v desetletju ni mozno.
Seveda ce jensploh interes, in ce "strokovnjaki" vidijo v tem rešitev.
Jaz sem jo omenil ze visje gor.
2405316-rudnikalter.JPG
o
 
Nazadnje urejeno:

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
O čemer sem govoril v moje zadnjem postu: zastoj na izvozu se nabere do količkov in ker avti ne morejo mimo, se kolona hitro nabere.
2407422-golovc2.png
 

Priponke

  • 2407422-golovc2.png
    2407422-golovc2.png
    531 KB · Ogledi: 282
Nazadnje urejeno:

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
Če bi se avti iz dolenjske lepo umikali, kot recimo tule, ne bi bilo neben problem potegnit čez črto in na vozni pas, kot se je že delalo do sedaj.
2407425-golovc3.png
 

Priponke

  • 2407425-golovc3.png
    2407425-golovc3.png
    525,8 KB · Ogledi: 337

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Aveš, problem je ta "potegnit" čez črto. Kot že rečeno, normalnemu človeku to niti na kraj pameti ne pade, sam enim to ne bo nikol jasno in zdaj majo težave s temi količki.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.243
6.460
113
pri taščici
Ksz
Ker tistega odstavnega pasu ne bodo naredili se desetletje predlagam drugo opcijo.
Dolenjsko smer naj spravijo v en pas v obmocju prikljucka, smer iz tunela pa naj peljejo z dvemi pasovi do izvoza za Dolenjsko cesto.
Kanta barve resi problem, pa kolicke lahko pospravijo.
Naj podajo podatke o kolicini vozil iz dolenjske in kolicini iz tunela. Me zanima kje jih je vec.

Spotoma morajo natuhtati se pretočnost semaforja na Dolenjski cesti.
 
Nazadnje urejeno:

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.009
3.523
113
41
Lj
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Ksz
Ker tistega odstavnega pasu ne bodo naredili se desetletje predlagam drugo opcijo.
Dolenjsko smer naj spravijo v en pas v obmocju prikljucka, smer iz tunela pa naj peljejo z dvemi pasovi do izvoza za Dolenjsko cesto.
Kanta barve resi problem, pa kolicke lahko pospravijo.
Naj podajo podatke o kolicini vozil iz dolenjske in kolicini iz tunela. Me zanima kje jih je vec.

Spotoma morajo natuhtati se pretočnost semaforja na Dolenjski cesti.

To bodo dolenjci preveč jezni in ne bodo več hotli v Ljubljano hodit.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Aveš, problem je ta "potegnit" čez črto. Kot že rečeno, normalnemu človeku to niti na kraj pameti ne pade, sam enim to ne bo nikol jasno in zdaj majo težave s temi količki.

Aja, zdaj mi je šele jasno. Prej, ko ni bilo količkov, je bila kolona, zato ker je nenormaln folk "potegnil" čez črto, zdaj ko so pa končno dali količke, pa ni več kolon, ker ni več norcev, ki bi potegnili čez črto.

cry12bpy.gif


(p.s. v celem letu grem v to smer obvoznice morda 3x)
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.243
6.460
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik BLABLABLA pravi:
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
write.gif

Zdaj samo se čakam kaj si bodo izmislili ko bo pokalo

Ja kaj?

Instalacijo ležečih policajev direkt na avtocesto.

PS Sploh me nebi čudilo.
hysterical-1.gif

Ja sej n glej ga hudiča, pokalo bo zaradi premajhne hitrosti. Tistih k se bodo vkljucevali na AC proti barju. Sedaj imajo hitrost 0kmh, prej smo imeli norci 100kmh direkt na vozni pas.
Resitev: kot si ze ugotovil ležeči policaji na obeh krakih (tako iz golovca, kot iz dolenjke) ki bodo zadevo omejili iz sedanjih 80 na vsaj 40.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Aveš, problem je ta "potegnit" čez črto. Kot že rečeno, normalnemu človeku to niti na kraj pameti ne pade, sam enim to ne bo nikol jasno in zdaj majo težave s temi količki.

Aja, zdaj mi je šele jasno. Prej, ko ni bilo količkov, je bila kolona, zato ker je nenormaln folk "potegnil" čez črto, zdaj ko so pa končno dali količke, pa ni več kolon, ker ni več norcev, ki bi potegnili čez črto.

cry12bpy.gif


(p.s. v celem letu grem v to smer obvoznice morda 3x)

Še zmer ni jasno a nede. Tist del proti Barju morajo uredit drugače, ta gužva zdaj je dokaz, čeprav verjamem, da se bo v tednu do dveh umirila zadeva, ko bodo vsi prejšnji "iznajdljivi bedaki" dojeli, da je dedek mraz odnesel bombončke. Enim pač ni jasno, da bi moralo bit že leta tako, ker normalen človek nikol ni potegnil tam čez črto. Seveda je pa ogromno nenormalnih, že tukaj jih vidiš, ko zdaj bentijo in jamrajo, kot da bi jim nevem kakšno pravico vzeli, v resnici so pa samo postavil količke točno tja, kamor normalen človek ne zapelje drugače, kot v sili.

Aja, pa na tem delu obvoznice sem vsak dan vsaj dvakrat.

PS: Ravno zadnjič enkrat je tule tekla debata, kok debilna je tista omejitev 80 iz smeri Dolenjske proti Rudniku. Očitno ni tako zelo debilna.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.481
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Nenasiten pravi:
štos je, ker si šel včeraj na praznik (pa ta del prot šmarju niti ni problem). pejt zdele al pa še bolš en dan, ko bo scal in to iz sneberij skoz golovc prot rudniku pa da te vidm. kot en mal pod tabo prav, problem je, ker se morš zdej zarad zavijalcev prot škoflci pa rudnik ustavt in pol na hard zavit na vozni pas. men se sicer jebe k vem čemu služ skrajno desni pedal, sam pr nas prevladujejo svakojaki zaspanci, češljarji po jajima in sevede rekorderji čimnižje porabi in šank sralci. te bojo na vozni pas zdej jurišal z 0 kmh in hitrost 130 kmh razvil lih nekje do postojne. z dolenjske je dost ferkerja, po obeh pasovih, zdej si pa zamisl to, k prideš izza ovinka pa na voznem en jado s pospeški crknenga konja.
priden.gif

To ni noben stos... Nikoli ne vozim po tem delu, kjer so sedaj kolicki... Ce je guzva... sem pac eden izmed tistih, ki se pocasi pomika v koloni ... Bo pa sedaj verjetno tam na koncu vecja guzva predvsem zaradi takih, ki se ne morejo voziti v koloni in morajo na vsak nacin mimo... tudi ce zato krsijo prometne predpise ...
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
KSZ, letos se bo začel graditi poln priključek Šmarje-Sap... In predvideva se, da se bo potem ves prometni tok ki se sedaj vali na ta priključek (Lj-Jug) proti Lavrici, Škofljici in naprej proti Kočevju preusmeril na ta priključek... Saj dolžinsko bo nekako enako...
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
To bo še najboljša rešitev, čeprav bi jaz (poleg tega), še vedno raje rešil tako, da bi se pas iz dolenjske zožil in naredilo bolje izveden uvoz/križanje.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.900
2.620
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Ksz
Ker tistega odstavnega pasu ne bodo naredili se desetletje predlagam drugo opcijo.
Dolenjsko smer naj spravijo v en pas v obmocju prikljucka, smer iz tunela pa naj peljejo z dvemi pasovi do izvoza za Dolenjsko cesto.
Kanta barve resi problem, pa kolicke lahko pospravijo.
Naj podajo podatke o kolicini vozil iz dolenjske in kolicini iz tunela. Me zanima kje jih je vec.

Spotoma morajo natuhtati se pretočnost semaforja na Dolenjski cesti.

V tem primeru tisti iz smeri dolenska nebi mogli normalno oz varno na izvoz.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
To bo še najboljša rešitev, čeprav bi jaz (poleg tega), še vedno raje rešil tako, da bi se pas iz dolenjske zožil in naredilo bolje izveden uvoz/križanje.

Abejž, to bi rešilo popoldansko gnečo, zjutraj bi bla kolona do Ivančne. Aja, to tebe ne zanima, ker se tam ne voziš. Fajn projektant bi bil.
 

voznikvozniku

Fizikalc
3. okt 2007
398
31
28
danes je kolona dolga 2 km...kaj pa če je gneča zaradi tistih del na Dolenjski cesti proti Školjici, ki se pričnejo takoj po avtocesti...zaradi tega nastane kolona vse gor do avtocestnega izvoza in se potem vse štopa na samo obvoznico?

106llc6.jpg
 
Nazadnje urejeno: