Vzhodna obvoznica in Golovec

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.243
6.460
113
pri taščici
Nekdo je malo nazaj omenjal podaljsanje pasu preko dolenjske ceste in preko proge. Tudi možnost za moje pojme
Za progo pa naj naredijo izvoz na jurckovo proti leclercu. Ko so delali tisto deteljico pri tunelih najbrz ni bilo se v planu tak trgovski center.
Jeba je edino vključevalni pas iz dolenjske ceste, ki sedaj poteka po nadvozu. Razširitev nadvoza pa ni tako enostavno kot dodatni pas po terenu.
 
Nazadnje urejeno:

hermann

Guru
19. mar 2014
9.581
6.385
113
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Prid enkrat do mene zjutraj, boš mel kaj videt, pa ne po Ljubljanjskih urah tam 8.30, ti naredijo špico ob 6.25. Jih je pa ogromno že ugotovilo, da se je lažje pricijazit čez hribe, so prej v na AC.

6.30 je kar dobra ura za mene :D pa 7 in 7:30 tudi. Na tisti cesti ni nikdar prometa. Mogoče 3 avti na minuto ob konicah. Kočevskih je pa verjetno za prste na levi roki v enem dnevu.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Pa a ni že zdavnaj kristalno jasno, da kalbo živi v nekem paralelnem svetu? V njegovem so se divjaki umirili in promet skozi golovec popolnoma normalno teče
hysterical-1.gif
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.549
1.426
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:Jeba je edino vključevalni pas iz dolenjske ceste, ki sedaj poteka po nadvozu. Razširitev nadvoza pa ni tako enostavno kot dodatni pas po terenu.

Američani so to pogruntali že davno: naredi se dodatne pasove en štuk višje
zmaga.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.243
6.460
113
pri taščici
A dau nehi.... Se po terenu nismo sposobni potegniti pasu, ti bi pa kar nalagal. Pasove ene na vrh druge..... Se jim ze na monitorju podre, ne na terenu.

Kot sem rekel, Ta razcep so projektiral (najverjetneje) brez vednosti da bo na rudniku trgovski center v takem obsegu) in da bodo vsi sli na njega. Ce bi to vedeli, verjemi da (ob malo pameti) ne bi ves promet cez zeleznico spavili tja. Za nedeljskega boljsjaka in viatorjeve kamione je bil pa ok dostop tudi preko zeleznice.
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Prid enkrat do mene zjutraj, boš mel kaj videt, pa ne po Ljubljanjskih urah tam 8.30, ti naredijo špico ob 6.25. Jih je pa ogromno že ugotovilo, da se je lažje pricijazit čez hribe, so prej v na AC.

Jih poznam kar nekaj in tega ne prakticira praktično noben. In cesta je ob času ki ga navajaš normalno prevozna oz dokaj tekoče. Najhujša gužva z zastoji se zgodi po 7 in traja v normalnem do malo čez 8.

Zanimivo, tud sam jih poznam kar nekaj, ki to prakticirajo.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.144
1.180
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik virtuoz pravi:
Ha, ha, ha! Novinar avtomagazina bo rešil prometno zagato?
Težava na tem mestu je zaradi prekratke razdalje med vključevanjem prometa iz golovca in izključevanja na izvoz dolenjske ceste iz dolenjske. Rešitev je, ampak zelo draga, zato bo še kar nekaj časa tako.

Prej kot DARSsovi pametnjakoviči ziher. Jaz sem rešitev že napisal, in to tako, da deluje 100%. Oni rišejo vijugaste rumene črte. Take, ki ne rešijo ničesar.
Ti si napisal traparijo, prav tako kot je traparije pisal tvoj kolega. Tako da če ustvarjate Avtomagazin ne pomeni, da ste strokovnjaki, bo to šlo v bučo?

Kateri kolega? In lepo, da me vikaš.

A pol si ti avtor zmazka, ki si ga nalimal. Če je tako, pol ti res čestitam. In mimogrede, jest tam vsak dan stojim koloni, pa proti količkom nimam čisto nič, ker zame jih ni blo treba, oziroma je dvojna polna črta dovolj.

Če sem napisal jaz, je moje, Če je napisal kak drug uporabnik, ni moje. Je to težko razumet?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Hmm, za vceraj popoldne imam obcutek da je vsem ze lani letošnjem ga dopusta zmanjkalo. Poglej na prejsnji strani zemljevid od vceraj popoldan...
Sicer pa nam je kalbo nastavil past. Napisal je da so pri obnovah kolone do. Grosuplja. Bi ga pa jaz sedaj vprašal kje ni kolon kadar so obnove.

Edit: ocitno imajo samo dolenjci se lanski dopust. Toliko o jutranjih kolonah iz grosuplja do ljubljane
bonk.gif

A to si prav čakal da je ratal zeleno
aplauz.gif
Ker iz Dolenjske smeri si nalimal ravno obe uri, ko se vsaj malo sprosti. In ja ko so obnove so kolone, sam vi pametnjakoviči predlagate stalno "obnovo".
Ker si vec na alterju kot jaz, predlagam da lovis ti rdece trakove z dolenjske, jaz pa iz golovca. Pa da vidmo kdo jih bo vec prilepil.
Meni bo se matey pomagal, tebi pa kak dolencek.
Spet sem ujelo kjer je samo golovec rdec. To m uspe zjutraj in popoldne, in to ze prvi dan. Da vidim kdaj bo tebi uspelo to v enem dnevu.
evil.gif

A se delaš norega, al pa mogoče si? Iz Dolenjske ni rdečih trakov zaenkrat, če bodo naredil kot predlagaš, pa kar nenkrat bodo.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.144
1.180
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
A dau nehi.... Se po terenu nismo sposobni potegniti pasu, ti bi pa kar nalagal. Pasove ene na vrh druge..... Se jim ze na monitorju podre, ne na terenu.

Kot sem rekel, Ta razcep so projektiral (najverjetneje) brez vednosti da bo na rudniku trgovski center v takem obsegu) in da bodo vsi sli na njega. Ce bi to vedeli, verjemi da (ob malo pameti) ne bi ves promet cez zeleznico spavili tja. Za nedeljskega boljsjaka in viatorjeve kamione je bil pa ok dostop tudi preko zeleznice.

Bolj malo jih gre na Rudnik na izvoz na dloenjsko cesto, ker ima Rdnik svoj izvoz, lepo dostopen iz vseh strani. Na izvozu na dolenjsko le redkokoga vidš it naravnost čez železnico v proti leclercu in supernovi. Skoraj vse zavija levo.
Problem je, da so enostavno na začetku naredili premalo placa, ker niso razmišljeli, kaj bo čez 10 ali 20 let.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik virtuoz pravi:
Ha, ha, ha! Novinar avtomagazina bo rešil prometno zagato?
Težava na tem mestu je zaradi prekratke razdalje med vključevanjem prometa iz golovca in izključevanja na izvoz dolenjske ceste iz dolenjske. Rešitev je, ampak zelo draga, zato bo še kar nekaj časa tako.

Prej kot DARSsovi pametnjakoviči ziher. Jaz sem rešitev že napisal, in to tako, da deluje 100%. Oni rišejo vijugaste rumene črte. Take, ki ne rešijo ničesar.
Ti si napisal traparijo, prav tako kot je traparije pisal tvoj kolega. Tako da če ustvarjate Avtomagazin ne pomeni, da ste strokovnjaki, bo to šlo v bučo?

Kateri kolega? In lepo, da me vikaš.

A pol si ti avtor zmazka, ki si ga nalimal. Če je tako, pol ti res čestitam. In mimogrede, jest tam vsak dan stojim koloni, pa proti količkom nimam čisto nič, ker zame jih ni blo treba, oziroma je dvojna polna črta dovolj.

Če sem napisal jaz, je moje, Če je napisal kak drug uporabnik, ni moje. Je to težko razumet?
O temle zmazku katerega s prilimal govorim:
http://www.avto-magazin.si/kolumne/kolumna-dusan-lukic-kolicki-kar-tako/
Je tole tvoj kolega al si to ti?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
A dau nehi.... Se po terenu nismo sposobni potegniti pasu, ti bi pa kar nalagal. Pasove ene na vrh druge..... Se jim ze na monitorju podre, ne na terenu.

Kot sem rekel, Ta razcep so projektiral (najverjetneje) brez vednosti da bo na rudniku trgovski center v takem obsegu) in da bodo vsi sli na njega. Ce bi to vedeli, verjemi da (ob malo pameti) ne bi ves promet cez zeleznico spavili tja. Za nedeljskega boljsjaka in viatorjeve kamione je bil pa ok dostop tudi preko zeleznice.

Bolj malo jih gre na Rudnik na izvoz na dloenjsko cesto, ker ima Rdnik svoj izvoz, lepo dostopen iz vseh strani. Na izvozu na dolenjsko le redkokoga vidš it naravnost čez železnico v proti leclercu in supernovi. Skoraj vse zavija levo.
Problem je, da so enostavno na začetku naredili premalo placa, ker niso razmišljeli, kaj bo čez 10 ali 20 let.

Da se nehava kregat, ker je itak brezveze. Proti tebi nimam nič, imam pa proti člankom, ki si ga prilimal, ker ni usmerjen v lobiranje za neko trajno rešitev tega odseka, ampak samo v pljuvanje nečesa, kar je za normalnega človeka tam že itak bilo.

Vidiš, pa si prišel do težave. Količki nimajo kaj dosti s tem, razen tega, da se problem zdaj vidi, prej se ga pa ni, ker je folk leta masovno delal prekrške zrele za odvzem vozniške.
Dosti tega kar zdaj zavija tam levo bi pobrala obvoznica na Škofljico, sam to naj bi šlo spet prek Dolenjskega kraka. Sam tamle se spet ne bodo mogli zmenit, ker Slovenci nismo za zadrgo. Se lepo vidi na slikcah od hanzija, kje je osnovna težava, zožanje.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.243
6.460
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
A dau nehi.... Se po terenu nismo sposobni potegniti pasu, ti bi pa kar nalagal. Pasove ene na vrh druge..... Se jim ze na monitorju podre, ne na terenu.

Kot sem rekel, Ta razcep so projektiral (najverjetneje) brez vednosti da bo na rudniku trgovski center v takem obsegu) in da bodo vsi sli na njega. Ce bi to vedeli, verjemi da (ob malo pameti) ne bi ves promet cez zeleznico spavili tja. Za nedeljskega boljsjaka in viatorjeve kamione je bil pa ok dostop tudi preko zeleznice.

Bolj malo jih gre na Rudnik na izvoz na dloenjsko cesto, ker ima Rdnik svoj izvoz, lepo dostopen iz vseh strani. Na izvozu na dolenjsko le redkokoga vidš it naravnost čez železnico v proti leclercu in supernovi. Skoraj vse zavija levo.
Problem je, da so enostavno na začetku naredili premalo placa, ker niso razmišljeli, kaj bo čez 10 ali 20 let.
Dolenjci potem takem itak ne hodijo dol, ker bi sli potem raje ze v smarju.
rolleyes-1.gif


Ce bodo hodili na izvoz smarje ko boš narejen, napovedujem totalno stalo na Škofljici pri zavijanje levo. Razen ce je v planu nadvoz cez progo in potem prikljucek nekje drugje v drugacni obliki.. Se spomnim se milicnikov ki so tak urejali promet ob nedeljah zvecer. (med delovniki se takrat se nisem vozil po tistem Y.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.470
1.043
113
Obišči stran
Če naredijo nadvoz in dva krožna ne bo na Škofljici več takih zastojev. Ampak to je butlom težko zastopit, je treba preko trupel delat 4pasovnico...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Dons je zadnji dan šole....tud jest mlavlca sm doma. Sicer ti pa slikam enkrat štalo septembra, ko si se že tok zlo potrudu.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.405
15.378
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
A dau nehi.... Se po terenu nismo sposobni potegniti pasu, ti bi pa kar nalagal. Pasove ene na vrh druge..... Se jim ze na monitorju podre, ne na terenu.

A dej no
hysterical-1.gif