Vzhodna obvoznica in Golovec

sass

Guru
1. sep 2007
5.173
820
113
Citat:
Uporabnik LeQuack pravi:
Ne, to ni rešitev, ker potem bodo pa tovornjaki na dveh pasovih. Rešitev mora biti manj prometa ne pa več prometa.
bodi zgled, začni uporabljati javni prevoz, tako najenostavneje zmanjšaš promet.
ali si imel morda v mislih, da bi ti drugim začel omejevati uporabo cest in tako zmanjšati promet?
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.008
3.522
113
41
Lj
Citat:
Uporabnik sass pravi:
Citat:
Uporabnik LeQuack pravi:
Ne, to ni rešitev, ker potem bodo pa tovornjaki na dveh pasovih. Rešitev mora biti manj prometa ne pa več prometa.
bodi zgled, začni uporabljati javni prevoz, tako najenostavneje zmanjšaš promet.
ali si imel morda v mislih, da bi ti drugim začel omejevati uporabo cest in tako zmanjšati promet?

Jaz se raje s kolesom vozim.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.173
820
113
potem te tovornjaki na AC ne bi smeli motiti, ali pač
smile-1.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Zanimivi so mi teli frajerji. Tovornjakov nebi imeli, gužve na cesti nebi imeli in pol ga vprašaš, pa ti spusti, da on se pa s kolesom vozi. A bicikel so ti pa z rikšo pripeljali al kako?
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.008
3.522
113
41
Lj
Saj nam lahko obvoznico pustite nam Ljubljančanom pa se drugje vozte. Kaj tolk rinete sem.

Za tovornjake pa recimo rešitev, podraži se cestnina za 10x, tovornjakov je sicer 10x manj, ampak na koncu pride isti izplen denarja, s tem da imamo sedaj na cesti 10x manj tovornjakov. To je win-win situacija. Skozi Slovenijo se ne vozijo, zato ker bi jaz naročal toliko koles ampak ker smo prehodna država z očitno prenizko cestnino.
 
Nazadnje urejeno:

sass

Guru
1. sep 2007
5.173
820
113
a preostalih 90% tovornjakov naj gre pa kako mimo ljubljane? po zraku? po železnici? po morju okoli evrope?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Citat:
Uporabnik LeQuack pravi:
Saj nam lahko obvoznico pustite nam Ljubljančanom pa se drugje vozte. Kaj tolk rinete sem.

Za tovornjake pa recimo rešitev, podraži se cestnina za 10x, tovornjakov je sicer 10x manj, ampak na koncu pride isti izplen denarja, s tem da imamo sedaj na cesti 10x manj tovornjakov. To je win-win situacija. Skozi Slovenijo se ne vozijo, zato ker bi jaz naročal toliko koles ampak ker smo prehodna država z očitno prenizko cestnino.
A bejžno bejž. Ti pa si kvizko.
bonk.gif

Verjetno rinemo v službo, ne na zabavo. Butelj.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.470
1.043
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:

A bejžno bejž. Ti pa si kvizko.
bonk.gif

Verjetno rinemo v službo, ne na zabavo. Butelj.

Jah če pogledaš z njegovga stališča si lahko službo najdeš v svojem kraju, odpreš s.p., ali pa se preseliš v Ljubljano in ne boš delal gužve
evil.gif
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.581
6.376
113
pa še vse državne inštitucije in državna podjetja se preselijo v random kraje po državi, obvoznico in glavne vpadnice, ki so sicer v lasti države in se jih ne bo več rabilo, daruje občini, prekoplje v gredice za solato in LJ bo nenadoma raj na zemlji
evil.gif


od nečesa bo treba živet avtohtonim Ljubljančanom, ko ne bo več vikend glisiranja od žlahte z Dolenjske
cool-1.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.470
1.043
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik hermann pravi:
pa še vse državne inštitucije in državna podjetja se preselijo v random kraje po državi, obvoznico in glavne vpadnice, ki so sicer v lasti države in se jih ne bo več rabilo, daruje občini, prekoplje v gredice za solato in LJ bo nenadoma raj na zemlji
evil.gif


od nečesa bo treba živet avtohtonim Ljubljančanom, ko ne bo več vikend glisiranja od žlahte z Dolenjske
cool-1.gif

Za to so pa kamioni po cest. Kdo pa še je domče zadeve
grin1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.401
15.371
113
Vem, sem bil v gneči tudi sam in zato tudi sprašujem o morebitnih novostih v popoldanskem času
grin1.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
KSZ

če je postavitev tistih stebričkov povzročila da so takšni zastoji to lahko pomeni samo to, da folk enostavno ne zna vozit, da se požvižga na varnost in predpise. Saj niso blokirali voznih pasov, samo fizično so preprečila da se vozi tam kjer se ne sme...
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.144
1.180
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
KSZ

če je postavitev tistih stebričkov povzročila da so takšni zastoji to lahko pomeni samo to, da folk enostavno ne zna vozit, da se požvižga na varnost in predpise. Saj niso blokirali voznih pasov, samo fizično so preprečila da se vozi tam kjer se ne sme...

Ne, to samo pomeni, da je ureditev prometa zanič in da jo je prej del voznikov pač izboljšal toliko, da je bil promet pretočen.

Enako, kot pri omejitvah: če omejitev krši več kot 95% uporabnikov, je napačna omejitev, ne uporabniki ...
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Ureditev prometa je res nikakva in bebava, ampak to še ne daje pravice voznikom da vozijo kot se jim zazdi in sami ustvarjajo pravila. Ti kot stroka bi to moral vedeti in zagovarjati...
Saj veš, bolje slab red kot pa nikakršnega...