Vse kartice v eni: Mastercard CURVE

Slayer

Zelenc'
16. jan 2017
11
0
1
Pozdravljeni. Tudi sam se zanimam za Curve in imam ob tem dve vprašanji. Ali se da v Curve dodati Mbills mastercard, da deluje Apple pay? Potem pa imam vprašanje še glede registacije, ker želi, da uploadam sliko dokumenta. Ali je to na novo? Ker nekje sem namreč zasledil, da naj to ne bi bilo potrebno.
Hvala za odgovore.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.292
819
113
Pozdravljeni. Tudi sam se zanimam za Curve in imam ob tem dve vprašanji. Ali se da v Curve dodati Mbills mastercard, da deluje Apple pay? Potem pa imam vprašanje še glede registacije, ker želi, da uploadam sliko dokumenta. Ali je to na novo? Ker nekje sem namreč zasledil, da naj to ne bi bilo potrebno.
Hvala za odgovore.

mBills deluje preko Curve na Apple Pay. Ne rabiš uploadat nobenega dokumenta, niti ne rabiš to prijaviti FURS-u.

Če želiš dobiti 5 funtov nagrade (s tem omogočiš 5 funtov tudi meni) vnesi kodo XTLRL
 

Slayer

Zelenc'
16. jan 2017
11
0
1
mBills deluje preko Curve na Apple Pay. Ne rabiš uploadat nobenega dokumenta, niti ne rabiš to prijaviti FURS-u.

Če želiš dobiti 5 funtov nagrade (s tem omogočiš 5 funtov tudi meni) vnesi kodo XTLRL

Potem sem očitno nekaj zašuštral. Zagnal sem aplikacijo in dodal email naslov. Potem so mi poslali na email nek magic link, ko ga kliknem me vrže v aplikacijo in pri naslednjem koraku piše " wee need to verify your identity". In vsakič, ko ponovno zaženem aplikacijo, me vrže v ta korak.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.292
819
113
Potem sem očitno nekaj zašuštral. Zagnal sem aplikacijo in dodal email naslov. Potem so mi poslali na email nek magic link, ko ga kliknem me vrže v aplikacijo in pri naslednjem koraku piše " wee need to verify your identity". In vsakič, ko ponovno zaženem aplikacijo, me vrže v ta korak.

Razen, če je sedaj kaj novega. Jaz se ne spomnim, da bi imel težave s tem.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Potem sem očitno nekaj zašuštral. Zagnal sem aplikacijo in dodal email naslov. Potem so mi poslali na email nek magic link, ko ga kliknem me vrže v aplikacijo in pri naslednjem koraku piše " wee need to verify your identity". In vsakič, ko ponovno zaženem aplikacijo, me vrže v ta korak.
Uploadaš sliko osebne izkaznice. Kje je težava?
 

_Matej

Pripravnik
8. dec 2007
383
4
18
Gorenjska
Izgleda, da so omogočili Garmin pay tudi za tiste, ki nimajo GB bina (nisem testiral, je pa sedaj Curve na Garminovem spisku podprtih kartic za Garmin pay).
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Curve omogoča Apple Pay, Google Pay (v državah kjer je prisoten Google Pay), Samsung Pay (v državah, kjer je prisoten Samsung Pay), Garmin Pay in Fitbit Pay po celi EU.

Samsung Pay po mojem pride v Slovenijo jeseni 2020.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Curve je začel izdajati kartice s slovensko BIN številko. Na novih karticah ni podprt Google Pay. Ti uporabniki bodo morali počakati uradno na Google Pay v Sloveniji.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.080
852
113
Je je, samo zal ni kaj dosti bolj uporabna kot obstojeca Revolut kartica (Visa), ki jo ze imam. Drgac vse ok.