Vse kartice v eni: Mastercard CURVE

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
V ponedeljek sem dobil kartico, katere BIN kaže, da je Ukrainska. Kja naj si pomagam z njo v zvezi z Gpay, Samsung Pay?
 

aver

Pripravnik
9. jun 2008
434
11
18
Jaz imam britanski bin pa ne dela mi nikakor ne uspe. Doda se le za spletno placevanje za bresticno pa ne.

Tako, da tudi, ce dobis ustrezen bin se ne pomeni, da bo tudi delovalo.
 
  • Jezen sem
Reactions: Bucko

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.033
2.354
113
Zelo verjetno ne bo delalo dokler ne bo uradne podpore za Gpay v Sloveniji.

Meni in še nekaterim, ki smo kartice dodali že prej zadeva še zmeraj dela normalno in praktično vsakodnevno plačujem z njo, čeprav mi je aplikacija gpay na telefonu izginila zato tudi ničesar ne spreminjam. Dokler dela dela.
 

aver

Pripravnik
9. jun 2008
434
11
18
Samo nekaterim deluje bp tudi, ce jo sedaj na novo dodajo. Ravno z CURVE naj bi zadeva delovala.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.958
321
83
www.svetidej.com
Zelo verjetno ne bo delalo dokler ne bo uradne podpore za Gpay v Sloveniji.

Meni in še nekaterim, ki smo kartice dodali že prej zadeva še zmeraj dela normalno in praktično vsakodnevno plačujem z njo, čeprav mi je aplikacija gpay na telefonu izginila zato tudi ničesar ne spreminjam. Dokler dela dela.
Če sedaj ne deluje kartica z britanskim BIN-om potem tudi potem ne bo ko bo Google Pay uradno v Sloveniji.

Ko bo Google Pay uradno v Sloveniji bo Curve samo omogočil kartice s slovensko BIN številko. Kartic z britanskim BIN-om pa ne bo nič spreminjal.
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.716
39
48
Nič ne pomaga kontak suporta... :(
Je nek bug in ga ne morejo najti. Nimamo samo v Sloveniji problem, tudi po drugih državah so taki uporabniki.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.958
321
83
www.svetidej.com
Google Pay še ni izdan v Avstriji, Portugalskem in Nizozemskem.

Zadnja država, ki je dobila Google Pay je Švica, 30.4.2019.
 
Nazadnje urejeno:

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.033
2.354
113
Mi bomo najbž nekje skupaj z Trinidadom dobili Gpay...

Svetidej eno vprašanje zate. Tvoji zemljevidi baznih postaj in lokator so še aktualni ali je to zapuščen projekt?