Vse kartice v eni: Mastercard CURVE

2. okt 2007
3.596
2.037
113
No, danes popoldan pa sem dobil verifikacijski SMS in potrdil kartico v Garmin Pay. Iz podpore mi še niso odgovorili, razen takoj na začetku, da imajo povečano število zahtevkov.
Sedaj pa sem obtičal v Garmin Pay, saj ima kartica status "Activating" že par ur, od Curve pa sem po verifikaciji dobil SMS, da lahko uporabljam Curve kartico v Garmin Pay. Preko mBills sem imel kartico takoj aktivirano....

Mimogrede, pa sem vmes še aktiviral Curve kartico v GPay, kjer ni bilo težav in sem že izvedel prvo plačilo.
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.717
39
48
No, danes popoldan pa sem dobil verifikacijski SMS in potrdil kartico v Garmin Pay. Iz podpore mi še niso odgovorili, razen takoj na začetku, da imajo povečano število zahtevkov.
Sedaj pa sem obtičal v Garmin Pay, saj ima kartica status "Activating" že par ur, od Curve pa sem po verifikaciji dobil SMS, da lahko uporabljam Curve kartico v Garmin Pay. Preko mBills sem imel kartico takoj aktivirano....

Mimogrede, pa sem vmes še aktiviral Curve kartico v GPay, kjer ni bilo težav in sem že izvedel prvo plačilo.
Brezstično ti tudi deluje?
 
2. okt 2007
3.596
2.037
113
končno mi je danes uspelo dodati CURVE kartico v GarminPay in uporabo Garmin ure.

Deluje tudi "Go back in Time", kjer lahko še par dni po nakupu izbereš drugo kartico, ki jo naj bremenijo.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Update 6.8.20: Google Pay is now enabled in Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, Greece, Hungary, Iceland, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malta, Netherlands, Norway, Romania, Slovakia, Slovenia, Sweden, and United Kingdom.

Curve uradno podpira Google Pay v Sloveniji, vendar vprašanje če že Google uradno Google Pay v Sloveniji.
 

aver

Pripravnik
9. jun 2008
435
11
18
Katero verzijo gpay uporabljate, da deluje? Vzel sem eno iz apk mirror ampak ne deluje....ne vzame kartice za brezsticna placila.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.116
866
113
Men isto te 'zastonske' ne delajo (Revolut je VISA in ne dela, N26 pa MC, sam spet ne dela). Dela pa mi prava CC od LON-a. Bomo prezvel, dokler ne porihtajo (al pa tud ce ne).
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Katero verzijo gpay uporabljate, da deluje? Vzel sem eno iz apk mirror ampak ne deluje....ne vzame kartice za brezsticna placila.
Gpay vedno vzamem z APK mirror. Da deluje, moraš imeti pravo kartico. Meni deluje Revolut virtualka MC z nemškim BIN. Vise in MC s slovenskim BIN-om ne delujejo.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
ma jaz sem pa z njimi prvič po dolgih letih zapel na polno ... sodeloval v enih rafflih za superge, nisem bil izbran, in bi moral dobit dva refunda, en je prišel na račun drugi pa ne, medtem ko v paypalu imam zavedena oba, na curve mi pa zatrjujejo da še ni prišlo, pa bo že en mesec okol o_O
 

aver

Pripravnik
9. jun 2008
435
11
18
Včeraj sem jo bp dodal v gpay za brezstično plačevanje.

Jaz vsake toliko casa poizkusim pa ne gre. Konca se pri preverjanju oz povezavi z banko in javi, da brezsticno ni mozno za splet pa je dodana.

Kaksna ideja? V CURVE imam N26 dobim tudi zavrnjeno avtorizacijo za 0$....je treba se kaj nastaviti?
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.116
866
113
N26 mislm, da se ni podprt... isto mi ne dela N26 (MC), Revolut (VISA). Dela mi edino Lon MC, pa mogoce bi se Net+ sam tega se nism probal, ker je bolj na on-hold.