vrenko

27. jan 2022
4.868
1.785
113
200+ programov ima povprečen slovencelj doma na TV - zakaj se mučite?

Sploh ker lahko istočasno na RTV SLO2 gledate živalski seks!
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.367
382
83
Ma dobr, jaz res ne vem, kaj vas mot kje je ustavu motor na eni stranski cesti, mene je kot motorista bl motil, da je v drugem delu motor ugasnu s stikalom za prekinitev napajanja namesto obratom ključa, pa ne travmiram zarad tega.
Jest takole motorja nisem ustavil nikoli. S stikalom pa sem ga ugasnil veckrat. Sicer pa mi scena z ugasanjem ni ostala v spominu.

Nihce ne travmira tule, samo povem kaj me je zmotilo. Serijo bom z veseljem gledal se naprej. Tako kot prvo sezono ali Ekipo Bled ali Jezero & co.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.584
9.297
113
recimo en tak dober primer (na hbo last of us, pa recimo game of thrones prva sezona, prvi deli) ko je potrebno dat liku težo, zgodovino, lastnosti, karakter v 10 minutah. Kak to tam naredijo, in kako pri nas.

Pri Vrenkeju, je recimo že prvi vtis smeh, ko je grupa hodla po gozdu in se userje ptič... ljudi ki v zivljenju niso bili v naravi jih pelješ v gozd...zgleda smešno in se ne moreš poistovetiti s karakterji... potem klošar začne z demoni, in odpre lape, pa je uvožen iz ljubljane. Peš je prišel? z busom po pomoti. V glavnem smeh. Komedija absurda.
 
  • Všeč mi je
Reactions: hermann

flybejba

Pripravnik
31. jan 2020
70
38
18
Meni je pa kul, serija za celo druzino. Ta mali komaj caka nedeljo. Katarina se stara kot dobro vino, krasna je, se River Phoenix lik govori slovensko....Edini mius je lj gostilna, poleg vseh lokacij v in ob Mb :(...
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.294
5.880
113
Ampak Jezero je imelo pa zadosti delov (6), da so speljali neko razumljivo zgodbo. Nadaljevanja, ko so tlačili zgodbo v 3 epizode, so pa podoben pofl kot Vrenko.

No Vrenko je z 2 epizodama vseeno zmagovalec.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.996
2.721
113
Ma meni gre samo na jetra, ker je zastavljeno čisto ok, potem pa zbezljajo v 3 krasne. Nisem bral knjig, tako da ne vem a je v knjigah problem, da je vse tako plitko in nedodelano. Res ne vem a se ne morejo malo bolj poglobiti v osumljence s parimi dodatnimi deli, tako pa imam en zelo slab priokus, kako je vse narejeno na brzino in nima nobenega smisla. Tajnica frderba enga tipa, ker ji je tiča pokazal in je kobajagi na tajskem se šel pedofilijo?? Aja vmes pa med tem, ko poteka preiskava umora štihne še kelnarja, ki jo je prijel za rit... Malo me je strah, da če je ne bi aretirali bi naslednjič štihnila blagajničarko iz Hoferja, ker ji je prehitro stvari poskenirala ali pa šoferja avtobusa, ker je ni pozdravil, ko je vstopila. Bi bilo dosti bolje če bi bila morilka Pia, ker jo je nategnil (na 2 načina), al pa un iz Zagreba, zarad ljubosumnosti,...
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.710
3.591
113
Groza. Glede na to, da je bil moped sredi ceste, si raje sploh ne predstavljam kje so bili šele kamera, luč, režiser in asistentka.