vrenko

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Vse morm sam!

Eva C. Zimet
 

Priponke

  • eva-c-zimet.png
    eva-c-zimet.png
    172,4 KB · Ogledi: 95
  • Haha
Reactions: Hondi

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.431
9.173
113
kera je to?
lepotna vlogerka Eve C. Zimet.

znana slovenka torej.. ima OF profil?
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Ma res, ko vas je…!!!!! Zdej sem začel
gledat 2. del od zadnjič in v prvem kadru dekolte od Regine!!! Nč mi ne poveste, šalabajzerji eni zahrbtni, ne maram vas več!!!! :jok:
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.355
379
83
Zadnji del se je všečno začel z "scat grem". Pa z mopedom se ni blamiral, je pa res ta mlad golfa z gumo na skalo parkiral.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ted

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
pa taxi je mogu iz trgovine narocit... a nima avta? valda mu sluzbeni pripada, ceprav ga res se nikoli nisem videl za volanom...

on:

tale psiho s sikiro zihr ni, ker bi bilo prevec ocitno. je pa malo cudno, da bi tak redneck bil desna roka uspesnega vinarja.

glede na ostale dele, bi stavil na unga iz doma ostarelih...
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.739
6.347
113
danes sem tudi jaz bezno gledal... kar mi je blo blazno cudno je blo to da so vmes kakor enga osumljenca zaslisevali in vmes "dajte priznat, vsi dokazi so proti vam".... mislim... to je v sloveniji direktno prepovedano, kr neko kopiranje ameriskih for....
 
  • Haha
Reactions: Hondi

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Meni je bilo pa zanimivo, da je tist kriminalist pač malo šel brskat po bajti/drvarnici od Alfija. Glede na to da pri nas vsak drugi primer pade zaradi nezakonito pridobljenih dokazov, se mi zdi, da ne bi nekdo šel
kar not brskat, al se motim?
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
no, sej tud v tisto hiso od sestre sta sla brez naloga, k so jo pol najdl na sodu...
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.256
5.821
113
hehe, glej naju, detektiva. tam je mogla se ena umrt, da so ga dobil.

sem bolj bezno gledal danes, kdo sta bla una mat in cuden sin, k jih je kazal v prvem delu? kaj imata veze s tem Sandijem?
ne vem kaj sta imela sploh smisel v zgodbi... razen, če sem prav dojel, sta bratranec in teta od storilca in je pol nekako za lase privlečeno vse pokazalo na psihopata Sandija

sem si vmes delal sendvič in mi je povezava nekako ušla
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
moja pravi, da je ta tačuden edini vedel, da je Sandi njegov sin, in ga zato imel tastar tako "rad"... k je hčerka govorila da je kr skoz neki čudno mahiniral z denarjem, pa je tastar kar dopuščal...

nisem videl kje so tisto skatlco s slikam dobil... k ta tačuden je imel tam v gmajni nekaj zakopano... a to je bila ta škatla? kera je bila pa mama od tega Sandija?
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.256
5.821
113
Mama od Sandija je bla sestra od mame od tačudnega. Ko so mami od tačudnega pokazali slike iz škatle je povedala, da je tist na slikah njena sestra pa njen sin Sandi.

Kako so kriminalisti pogruntali, da je Sandi tisti negovalec v domu, mi je pa trudi ušlo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.355
379
83
Kako so kriminalisti pogruntali, da je Sandi tisti negovalec v domu, mi je pa trudi ušlo.
Teta (Filipičeva mama) je povedala njegovo ime in da je šel v internat zdravstvene šole, od takrat pa nista imela več stikov.

V zadnjem kadru, na mariborskem mostu, par sekund pred koncem, se za Vrenkom čez most sprehodi tip v črtastem puloverju. Homage Rifletu oz. njegovemu šalu iz podaim-dobim?