vrenko

27. jan 2022
4.801
1.738
113
Povedala je naziv konference, ki je tudi na plakatu, vsebinsko pa si si zapomnil citiram: bla, bla, bla. In točno to so tudi povedali o tem.
Kako veš da tema konference oz. predavatelj ni pomembna za zgodbo - kaj pa če so ga (dr)eko teroristi? V dobrih kriminalkah nikoli ni najbolj očitni osumljenec kriv, ampak pri Vrenku se ni za bat.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.960
3.250
113
Me zanima koliko klošarjev tako govori na sploh.
Pa tako brutalnega umora (kot reče Vrenko) že dolgo nisem videl. :bonk:
Pa zakaj bi se ženska ustrašila slike tipa z zaprtimi očmi na sliki kot da je videla posledice bombe.
"Pa ne nikomur povedat da je umrl, naj ostane med nami, zdaj grem pa do njegove sodelavke" ... v naslednjem prizoru pa sodelavka že vsa objokana.

- noben ni niti 2x prebral teksta, kaj šele pogledal kaj so posneli.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.725
6.327
113
Ja…izjava naj ostane med nami je popoln mimosun. Smrti nekoga ne mores prikriti kaj sele da bi pricakoval da bodo neznanci sodelovali pri tem prikrivanju
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.255
5.820
113
haha... jaz sem čakal, da bo napetost začela naraščat, da se bo zgodil zaplet, da bo začelo postajat zanimivo

pol je blo pa kar konec :valjamse:
 
  • Haha
Reactions: tony in Hondi

sad

Guru
24. avg 2007
20.509
9.211
113
Heh, ta malima je zanimivo na polno, meni je ok, pač rad pogledam slovensko produkcijo.
Ta mala je že na sredi drugega dela povedala, da je pomočnica kriva.o_O
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
Me zanima koliko klošarjev tako govori na sploh.
Pa tako brutalnega umora (kot reče Vrenko) že dolgo nisem videl. :bonk:
Pa zakaj bi se ženska ustrašila slike tipa z zaprtimi očmi na sliki kot da je videla posledice bombe.
"Pa ne nikomur povedat da je umrl, naj ostane med nami, zdaj grem pa do njegove sodelavke" ... v naslednjem prizoru pa sodelavka že vsa objokana.

- noben ni niti 2x prebral teksta, kaj šele pogledal kaj so posneli.

objokana sodelavka je bila tam, ko je pokazal sliko, potem je pa šla v tist prostor zadaj...

sicer pa razplet je bil res neki na hitro... kr eno knjigo je videl, pa nasvet od klošarja in fotra, in je najdu "nevidnega človeka".
 
27. jan 2022
4.801
1.738
113
Kava bar Petelin - bivši. Je pa v MB jazz klub Sachmo - relativno blizu, pri Umetnostni galeriji.

Kaj pa gostilna? Pri najboljši volji nimam pojma katera je.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.351
379
83
Zame je prvi del ze na startu razblinil vse upe: Vrenko je na ozki cesti ustavil motor skor na sredi ceste, razjahal in se sprehodil do ograje obcudovat razgled in obujat spomine. Enako kot delajo vsi bajkerji... not!
Zayeb preden sploh zacnes, ko da bi Doncic na parket v flipflopih stopu:bonk:
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Ma dobr, jaz res ne vem, kaj vas mot kje je ustavu motor na eni stranski cesti, mene je kot motorista bl motil, da je v drugem delu motor ugasnu s stikalom za prekinitev napajanja namesto obratom ključa, pa ne travmiram zarad tega. Drgač pa, prvi del je res obetal, drugi pa WTF, sej vem da sta sam dva dela ampak tko res ne morš dat nobenemu liku globine, opisata motive za umor, poleg tega pa, ena tajnica ga je ubila, ker je na internetu prebrala da je na tajskem po...tiskal mlade punce in fantke, natakarja pa, ker jo je za rit prijel???? Po moje bi se dalo ful več nardit, če bi ene 3-4 dele daljše vse naredil, tko je pa res vse skupaj posiljeno in samo sebi namen.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
hehe, kaj vse opazite...

no mene je takoj zmotil tist klic v hotelski sobi... takoj sem vedel, da je past.


mene pa zanima, a je kje kakšen tak lokal, kjer takole band brenka, pa da ni gužve, pa da se v miru spije kakšen pir za šankom?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.417
9.164
113
CSI je imel bolj doterane like v 45 minutah. tu se vidi , da pri nas ne gre in ne gre.