vrenko

aljoman

Majstr
16. dec 2013
1.943
-1.476
63
Meni osebno ni kaj prida. Sem ga gledal z Bizovičarjem, pa še eno gledališko igro pred leti (Vrnitev domov se mi zdi?).

Sicer pa, a niso te serije namenjene nam, gledalcem pred tv zasloni? In v čem je problem, če se izrazi mnenje? Dobro ali slabo.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
bolj je hecno , ker je narjen za slo trg, ki pozna narečja in mislim da bi tole bilo potrebno še najbolj izpilit. mene to zelo moti in ne more te nanizanke "resno" jemat. Komedija pač.
noter pa natlačili drugo polovico igralcev, ki niso igrali pri Birsi.... pa je to to za ta denar v SLO.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman
27. jan 2022
4.801
1.738
113
Meni je bil izziv po spominu najt vse lokacije snemanj, recimo zakaj so na MB kočo prišli z leve, če vsi vemo, da je vhod z desne. :)
Za zadnjo gostilno se nisem še odločil katera je - pač malo hodim po MB gostilnah.
Pie zadnje čase organsko ne prenašam nikjer, tako da mi je pač brez veze.
Novi kriminalist - prišel je iz Celja v "prekomando", ni treba da govori Mariborsko - zaenkrat je še bolj na mrzli strani pri meni.
Klošar - zakaj ne bi smeli klošarji "migrirat" v drugo mesto, sploh taki filozofsko navdahnjeni - no ja sicer pa Boštjančič res ni klošarski tip, ampak ne moremo vedno Novaka ali Javšnika gledat za take vloge.
Janez Hočevar Rifle - korektno odigran star, tečen, nemočen, zagrenjen fotr/kriminalist. Dejstvo da lik ni za Oskarja.

Sicer pa tisti, ki vas motijo pomanjkljivosti v narečnih izgovorjavah - poslušajte Reporterja Milana na Radiu City in uživajte - več kot pol Sloveniji to ni smešno, pač pa slaboumno in že od začetkov Reporterja Milana in Javšnika, velja mariborščina/štajerščina v ostalih delih SLO za govor norčkov.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.908
113
Meni osebno ni kaj prida. Sem ga gledal z Bizovičarjem, pa še eno gledališko igro pred leti (Vrnitev domov se mi zdi?).

Sicer pa, a niso te serije namenjene nam, gledalcem pred tv zasloni? In v čem je problem, če se izrazi mnenje? Dobro ali slabo.
Rekel si, da Rifle nikol ni bil kaj prida igralec, da zanj je bil Podarim dobim, pa sem te vprašal, če poznaš komplet njegovo kariero. Tale Vrenko je pač klasična slo TV produkcija, kjer mislijo da so v gledališču in mi zato ni preveč všeč.
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
1.943
-1.476
63
Rekel si, da Rifle nikol ni bil kaj prida igralec, da zanj je bil Podarim dobim, pa sem te vprašal, če poznaš komplet njegovo kariero. Tale Vrenko je pač klasična slo TV produkcija, kjer mislijo da so v gledališču in mi zato ni preveč všeč.
Vprašal si me po igrah v gledališču, zato sem ti napisal da sem ga gledal v eni predstavi in tisto nesrečno z Bizovičarjem.
Kar pa se tiče filmskih vlog, sem ga pa videl v kar nekaj filmih (Cvetje v jeseni, Poletje v školjki, Čisto pravi gusar, Do konca in naprej...). Poleg Naše male klinike (ni bil smešen- meni osebno, da ne bom spet komu stopil na žulj).
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.820
113
Dobro, ti še Poldeta Bibiča pa Rifleta mešaš. Pač ni to tvoje področje.

To pa ne pomeni, da je Vrenko kakršenkoli dosežek. Realnost slovenskega tv in filmskega ustvarjanja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

jello

Guru
22. sep 2008
9.688
3.572
113
Vprašal si me po igrah v gledališču, zato sem ti napisal da sem ga gledal v eni predstavi in tisto nesrečno z Bizovičarjem.
Kar pa se tiče filmskih vlog, sem ga pa videl v kar nekaj filmih (Cvetje v jeseni, Poletje v školjki, Čisto pravi gusar, Do konca in naprej...). Poleg Naše male klinike (ni bil smešen- meni osebno, da ne bom spet komu stopil na žulj).

Kalbo je imel v mislih gledališko predstavo. In po napisanem sodeč ti rifleta v gledališču videl nisi.
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
1.943
-1.476
63
Kalbo je imel v mislih gledališko predstavo. In po napisanem sodeč ti rifleta v gledališču videl nisi.
Če bi prebral moj post malo nazaj kjer sem napisal, da sem ga videl z Bizovičarjem in še nekaj let nazaj v še eni gledališki predstavi, se ne bi zdaj jajcal tukaj z mano. Pa lep dan ti želim
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.688
3.572
113
Ravno obratno, oglasil sem se zato, ker si kalbotu odgovarjal da ga poznaš iz gledališča, ker si ga videl z bizovičarjem. Sicer pa, redki so gledališki igralci (sploh slovenski starejše generacije, ki so zrasli z gledališčem), ki na filmu niso zanič.
 
27. jan 2022
4.801
1.738
113
Bizovičar ni g od gledališča!!!!
Stand up ni g od gledališča.
Vaške predstave niso g od gledališča.
"Komedije na prvo žogo" a'la Špas teater niso g od gledališča.

Tako!
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
1.943
-1.476
63
Ravno obratno, oglasil sem se zato, ker si kalbotu odgovarjal da ga poznaš iz gledališča, ker si ga videl z bizovičarjem.
Zdaj res ne vem ali me drkaš ali ne znaš brat ali samo selektivno bereš?
Še enkrat, nikjer nisem napisal da ga poznam iz gledališča. Sem ga pa res videl v predstavi z Bizovičarjem in v še eni PRAVI gledališki predstavi v PRAVEM gledališču (svoj čas sem imel gledališki abonma) pred leti. Poznam ga pa predvsem iz televizije, filmov in serij, kjer me pa njegova igra ni prepričala.

Sem napisal dovolj razumljivo?
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
11
48
Murska Sobota
Meni je bil izziv po spominu najt vse lokacije snemanj, recimo zakaj so na MB kočo prišli z leve, če vsi vemo, da je vhod z desne. :)
Za zadnjo gostilno se nisem še odločil katera je - pač malo hodim po MB gostilnah.
Pie zadnje čase organsko ne prenašam nikjer, tako da mi je pač brez veze.
Novi kriminalist - prišel je iz Celja v "prekomando", ni treba da govori Mariborsko - zaenkrat je še bolj na mrzli strani pri meni.
Klošar - zakaj ne bi smeli klošarji "migrirat" v drugo mesto, sploh taki filozofsko navdahnjeni - no ja sicer pa Boštjančič res ni klošarski tip, ampak ne moremo vedno Novaka ali Javšnika gledat za take vloge.
Janez Hočevar Rifle - korektno odigran star, tečen, nemočen, zagrenjen fotr/kriminalist. Dejstvo da lik ni za Oskarja.

Sicer pa tisti, ki vas motijo pomanjkljivosti v narečnih izgovorjavah - poslušajte Reporterja Milana na Radiu City in uživajte - več kot pol Sloveniji to ni smešno, pač pa slaboumno in že od začetkov Reporterja Milana in Javšnika, velja mariborščina/štajerščina v ostalih delih SLO za govor norčkov.
Po moje so prišli na kočo z leve zaradi lepšega zelenega kadra.
Je pa z leve tudi markiran dostop in sicer če prideš iz smeri slapa Skalca...
 
2. okt 2007
3.596
2.037
113
Pia Zemljič in Petelinji zajtrk :fredi: , sedaj jo videl po dolgem času, kaj naj rečem, MILF:fredi:

Se pa mi drugače zdi, da so celovečerci dosti bolje posneti in zaigrani, nadaljevanke pa nam ne gredo, oz. so videti kot nekaj na hitro skup spacano. Če pa ne gledam tako nekritčno, pa zimsko nedeljski večer na kavču tudi ob tej nadaljevanki hitro mino, tako "sportsko lagano", pred ponedeljkom
 
27. jan 2022
4.801
1.738
113
vemo, na plakatih piše, neka zelena agenda bla bla bla ;) pač to kar je zdaj moderno.
Torej nimaš pojma. ;)

Digitalni odtis in zelena prihodnost.
Screenshot 2023-01-10 at 11.19.59.png


Nekaj podobnega: https://racunalniske-novice.com/trajnostna-digitalizacija-dih-slovenije/
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
ne da nimam pojma, Pia je to tudi povedala policajema, pa na plakatih je... je pa popolnoma nepomebno za zgodbo (sama tema).
Ti pa si napisal, da sploh ne vemo zakaj je konferenca..očitno si si vmes sendvič delal.