Vpoklici za bmw

tony

Guru
23. jul 2007
9.618
1.469
113
Kaj pa naj bo drugega kot humor? Brezbrižnost?

Nekoč sem to videl na e34: objavljen je bil vpoklic za čep raztezne posode, ki se ga Švabu ni ljubilo iti naredit. Prav tako varnostno problematična stvar, kot teli šravfi, saj bi v teoriji lahko polilo vročo vodo po nogah potnikov. 10 let kasneje sem pač nov pokrovček plačal sam...
 

jezek

Guru
24. jul 2008
3.273
1.377
113
...ker čep raztezne in uhelj za šponat mrežo v prtljažniku (btw, v 40 letih odkar vozim nisem nikoli imel mreže v gepeku) sta res primerljiva....
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.618
1.469
113
Kar sem hotel povedati, pa moram kot kaže direktno napisati to get the point across:
vpoklic bi bilo dobro narediti, če že ne zaradi tebe, ki si seveda superman, in šravfov, ki držijo kot je treba v svojem avtu ne rabiš, pa zaradi naslednjega kupca avta, ki bo recimo batman, in ne bo vedel za vpoklic ali pa ga uradni servis ne bo več hotel/znal narediti.

Ko sem sam recimo težil za nenarejen vpoklic na e34, 10 let po vpoklicu, so se na AA delali tako neumne, kot če bi tja prišel s fičotom.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.655
6.368
113
Sori, ampak naslednji kupec pa res ni njegova skrb. Ce on of teh klincevih sraufov ali kaj mu zdaj fali, nima nič, je skoda njegovega časa bolj kot od naslednjega kupca denarja.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Samo Svoj

tony

Guru
23. jul 2007
9.618
1.469
113
Že vidim, da bo treba ob naslednjem nakupu rabljenega avta vprašati:
"Ste po vašem mnenju včasih brezbrižni, bolj malokrat brezbrižni ali precej brezbrižni?"
in
"Ste na avtu naredili vse vpoklice, kamor ste bili brezplačno vabljeni?"

Za oba, ki sta se javila na to temo tudi povem, da bodo vpoklic naredili sami od sebe tudi med naslednjim rednim servisom, če bo le avto videl uradni servis v naslednjih n letih, dokler bo ta material v okviru akcije vpoklica na voljo. Argument, da sta oba tako pomembna, da nimata časa za tako nepomembne reči, tako ne pije vode.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.655
6.368
113
Saj jaz jim ne branim, da menjajo, če želijo... In ja, meni so tudi redni servisi predstavljali odvecne sitnosti, opravila sem jih pa, ker sem zelela, da meni avto dela.

Imas pa ti nek faljen obcutek svoje pomembnosti, ce mislis, da si bo nekdo drug neka pota delal zaradi tebe...
 

B81

22. jul 2007
36.625
10.312
113
Sori, ampak naslednji kupec pa res ni njegova skrb. Ce on of teh klincevih sraufov ali kaj mu zdaj fali, nima nič, je skoda njegovega časa bolj kot od naslednjega kupca denarja.
No od takih brezbriznikov pa jaz ne bi avta kupil. Ce ne gres niti na vpoklic, ki je zastonj in ki te razen casa ne stane nic, potem je vprasanje, kako drugace skrbis za avto.
To, da naslednji kupec ni tvoja skrb, pa pove veliko o tebi.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.618
1.469
113
Saj jaz jim ne branim, da menjajo, če želijo... In ja, meni so tudi redni servisi predstavljali odvecne sitnosti, opravila sem jih pa, ker sem zelela, da meni avto dela.

Imas pa ti nek faljen obcutek svoje pomembnosti, ce mislis, da si bo nekdo drug neka pota delal zaradi tebe...
Hvala za rože, ker sem te nekaj naučil.
 
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N
2. jul 2020
4.908
6.438
113
Kaj komplicirate. Pogledaš servisno knjigo, če se je redno servisiralo ali delalo vpoklice. Sicer kupiš novo pa veš pri čem si.