Vožnja ATVja

ahmet_car

poupismen
3. sep 2007
563
0
16
ni problem.jaz sam iz ljubljane.


A po cesti se kaj voziš?

tut občasno dokler ne pridem do kakega makedama.
mel sem pa eno relacisko lj-turjak.to je kr huda za atv-je.
 

romci

Pripravnik
21. sep 2007
143
0
16
Daj mi prosim tvojo številko (lahko na PM), pa te pokličem enkrat naslednji teden, pa pridem to stvarco pogledat.
LP
 

romci

Pripravnik
21. sep 2007
143
0
16
Za vikend me ni, grem na jadranje...Dej mi pa pol sporoč, ko boš lahko. Sej ni panike, se ne mudi.
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
V soboto, 22.9. je bila na Dolenjskem enduro dirka tudi za quade. Med 29 sodelujočimi ni bilo nobenega kitajca, saj bi se po parih krogih razpadel, naj je bashan ali pa shaban. Pa ni bila pretežka proga.
 

romci

Pripravnik
21. sep 2007
143
0
16
Ja in kaj češ s tem povedat? Po tvojih besedah bi lahko rekel, da ti sigurno voziš Imprezo WRC... Ker če bi kak anvaden avto, bi na dirki po korziki razpadel, pa ni tako težka proga....
Pač eni kupujemo ATVje za mal se sem in tja fijakat..ne pa za dirkat. In ja, tut jst bi raje imel kake Yamaho, sam za afne guncat ne bom dal 5k€ zaenkrat. Pa še najprej moram videt, če mi ATVji sploh odgovarjajo, ker se nisem še kaj dost vozil z njimi.
 

romci

Pripravnik
21. sep 2007
143
0
16
No, nevem če je ravno bolje, samo za probo bi bil pomoje tut ta dober, ker če mi sploh ne odgovarja, potem ne bom ob veliko denarja. Razumeš? Tudi minimoto sem si najprej kupil navadnega kitajca, da sem videl, kaj je na stvari (pa so isto vsi enako vpil) in sem se 1 leto čist lepo vozu, je ok služil svojemu namenu. Potem pa sem kupil močnejšega. In mi ni žal, da sem tako napravil.
Zato bi tudi sedaj nekako tako naredu, pa sprašujem lastnike kitajcev, da mi povejo iz prve roke...Ker rekla-kazala mi ne pomagajo kaj dost.
LP
 

ahmet_car

poupismen
3. sep 2007
563
0
16
vse so jajca sam da ena dražja jajca.
znanec je zadnjič za servis za reptorko odštel 900€ 3/4 mojega atv-ja,brez izpuha in drugish stvari.
lej jaz sem težek 110 kg in se vozim vsak vikend povsod od off roada,makedamov in ceste.
na začetku zajebava dokler ga ne zrihtaš kokr se mora že zrihtati v projizvodni.
po 1700 km v 2 mescih sem ga moral pelati na vderževalni servis in me pride 100€
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
ksz
Že zdavnaj sem napisal, da je vožnja s poceni kitajcem smrtno nevarna. Moj ima v enem letu 6000 km in lahko rečem, da je prvoklasni sekret, ki ni vreden niti 100€. Okvir je narejen iz pohištvenih cevi, zavorni disk se odšraufa in zablokira kolo, zadnji amortizer je razpadel, jermene sem zamenjal že tri, verigi dve. Pa nisem neki ekstremist. Če bi mi ga kdo hotel podarit, ga tožim zaradi žalitve.

Da ne govorimo o servisu.
bonk.gif
Ne znajo namestiti zavornih ploščic, ampak te odpravijo z besedami: Se bo že uleglo. Zaradi takega servisa se lahko uležeš v trugo. Lahko bi še pisal, izkušenj je dovolj. Tudi kakšno sliko bi lahko pokazal. Reskirajte tistih 3000€ za eno solidno Barosso. Se boste vsaj vozili, ne samo letali okoli mehanikov.

Sicer pa, kakor komu paše, samo ni treba pisat, da so ATVji za 1500€ solidna roba, ker to preprosto ni res.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Pa škornje Borovo ne pozabi za na A TomoVinkoviæ.
evil.gif


nahrung002.gif