Vojna v Ukrajini

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Jedrsko orožje bo zagotovo uporabljeno. Itak so strici na “varnem“ in se jim hebe. Vložki na stavnicah pa vedno višji. Potem bo samo še vprašanje pri katerem kalibru se bomo ustavili, če bo še čas. Bo minomet dovolj, bomo šli na havbice, al bomo pa uporabili kar nam pride pod roko. Posadka vesoljske postaje bo pa imela priložnost videt največji ognjemet na Zemlji.

Ne pretiravat,

Letališče ki je bilo zadeto

45.092920 33.589971
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.412
1.997
113
Izgleda, da se Zahod počasi prebuja iz ukrajinske omame.

Idealna stran za ruske privržence oz. rusofile. Ko vidiš da objavi Intel Slava Z, potem ti je jasno da je tole čistokrvna ruska propaganda. Tale telegram kanal najbolj ¨štanca¨ rusko propagando.

Škoda za klikanje na link, edino če si russofil.

Še za smeh iz insajder.com strani:


Laž o atomski bombi: Na Nagasaki in Hirošimo so ju odvrgli zaradi Rusov, ne zaradi zmanjšanja vojaških žrtev​

 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Idealna stran za ruske privržence oz. rusofile. Ko vidiš da objavi Intel Slava Z, potem ti je jasno da je tole čistokrvna ruska propaganda. Tale telegram kanal najbolj ¨štanca¨ rusko propagando.

Škoda za klikanje na link, edino če si russofil.

Še za smeh iz insajder.com strani:


Laž o atomski bombi: Na Nagasaki in Hirošimo so ju odvrgli zaradi Rusov, ne zaradi zmanjšanja vojaških žrtev​

Raje poskrolaj malo navzdol, kjer so čisto verodostojni twitter citati zahodnih medijev, ki imajo te vojne že poln kufer.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.412
1.997
113
Raje poskrolaj malo navzdol, kjer so čisto verodostojni twitter citati zahodnih medijev, ki imajo te vojne že poln kufer.
Sem dost videl na strani, da vidim na kero stran ¨visi¨ stran. Nisem nek Ruski ali Ukrajinski privrženec, tako da takoj vidim kam gre tole. Če bi bilo po moje, bi dal Putina in Zelenskega odstraniti iz tega sveta oz. krogljo, ljude se pa naj sami odločijo.
 
2. okt 2007
3.575
2.028
113
2. okt 2007
3.575
2.028
113
Mater zdaj pa si me res pomiril, evo če pa so rusa bolj zadele kot mene pa je cilje dosežen. Faca :D

navadni Rus že prej ni imel kaj dosti, navadni evropejec pa to zelo občuti in z gospodarsko krizo bo še bolj. Zato tudi zasuk v nekaterih zahodnih medijih, kjer Zelenskemu očitajo razne offshore račune, ker se pričakuje tudi v EU pritisk državljanov, kjer pa bodo morali EU politiki popustiti.

Rus pa itak lepo trguje, Kitajska, Indija, dogovori Erdoganom kjer Turčija lepo preprodaja zahodno nafto EU, in zahodno tehnologijo Rusom, USA pa itak ne upajo nič.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.334
759
113
tudi tuji mediji že na veliko pišejo o tem...

Kolk so grdi, da to pišejo... on je brezmadežen, kot celotna njegova garnitura, pa ene 70% Ukrajine... ostalo so itak Rusi
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Komentatorji opozarjajo, da je Zelenski že po začetku vojne želel pristati na kompromis z Rusijo, a sta mu to preprečile Velika Britanija in Združene države Amerike.
Le kako mora predsedniku suverene države nekdo tretji ukazovat, kaj naj podpiše ali ne. Toje samo ruska propaganda. Aja, a so morilca ukrajinskega pogajalca že dobili?
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
Dober ruSS je mrtev ruSS.
đđđđđđđđđđđđđđ.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Konec in darjan
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Idealna stran za ruske privržence oz. rusofile. Ko vidiš da objavi Intel Slava Z, potem ti je jasno da je tole čistokrvna ruska propaganda. Tale telegram kanal najbolj ¨štanca¨ rusko propagando.

Škoda za klikanje na link, edino če si russofil.

Še za smeh iz insajder.com strani:


Laž o atomski bombi: Na Nagasaki in Hirošimo so ju odvrgli zaradi Rusov, ne zaradi zmanjšanja vojaških žrtev​

nukeca sta ustavila ruse na vseh frontah...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.347
249
113
Kaj bodo imeli Ukajinci po koncu vojne. Nizek BDP pa stopnji revnih afriških držav, uničeno državo. V bistvu bodo ostali brez nje, kar ne bo rusija zavzela bo pa Amerika kupila. Zelensky "prodal" 28% površine Ukraine trem ameriškim koropracijam. Ker je večini znano kako delujejo sploh Monsanto je ne bodo nikoli več dobili nazaj.


ma ja. sploh ne vem zakaj se kar ne predajo.

pa tud drugac... zakaj se sploh katerokoli ljudstvo brani pred okupatorjem? predajo naj se...

kaj vse clovek prebere.... jao jao...
 

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.171
673
113
Le kako mora predsedniku suverene države nekdo tretji ukazovat, kaj naj podpiše ali ne. Toje samo ruska propaganda. Aja, a so morilca ukrajinskega pogajalca že dobili?
Le kako mi lahko šef reče kaj in kako bom delal? Le kako ? ;)

Mogoče je na svetu ene 15 suverenih držav. Med njimi ni Slovenije in Ukrajine.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77
Kaj bodo imeli Ukajinci po koncu vojne. Nizek BDP pa stopnji revnih afriških držav, uničeno državo. V bistvu bodo ostali brez nje, kar ne bo rusija zavzela bo pa Amerika kupila. Zelensky "prodal" 28% površine Ukraine trem ameriškim koropracijam. Ker je večini znano kako delujejo sploh Monsanto je ne bodo nikoli več dobili nazaj.

Monsanto je v lasti bayerja, ni več ameriški
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.034
1.430
113
39
Several loud explosions were heard coming from the direction of a Russian military base at Novofedorivka in western Crimea earlier today, three witnesses have told Reuters.

At least 12 explosions of varying intensity were heard in the course of a minute and three were particularly loud, triggering sparks and smoke, witnesses said.
Mislim, da je čas, da se bana uvoz cigaret v Rusijo. Imajo stalno težave z njimi :)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.