Vojna v Ukrajini

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
258
113
Teh 40 milijard ne bo zastonj. Ukrajina se je zadolžila za 100 let

a Evropa je ze odplacala resevanje iz II. svetovne vojne?

ne dvomim, da se bo ukrajina prej izplacala, kot v 100 letih.

v ozadju je se pokazati rusu zobe, to ima pa drugo vrednost, ki ne bo nikoli poplacana. ampak ker lahko....
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.791
-247
113
niso prosili,. so pa naredili škodo v takem obsegu.... torej? peneze majo, naredili so škodo (premoženjsko in nepremoženjsko)...kaj misliš kake bodo posledice?
Ja samo oni niso hoteli škodo delat. Škoda je nastala zaradi tega, ker se UA niso predali, pa zato, ker je zahod pošiljal orožje ....

Kakorkoli, škoda je nastala peneze imajo..... posledice bodo, da plačali ne bodo nič, da bo pod ruski vpliv padla južna in vzhodna UA, Krim ostaja ruski, Bo pa Ukrajina na koncu zmagovalka, le iz vojne bo prišla malo manjša. Mi bomo pa plin raje 4x dražje kupovali pri Američanih, namesto ceneje pri Rusih.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.051
1.460
113
39
Ja samo oni niso hoteli škodo delat. Škoda je nastala zaradi tega, ker se UA niso predali, pa zato, ker je zahod pošiljal orožje ....

Kakorkoli, škoda je nastala peneze imajo..... posledice bodo, da plačali ne bodo nič, da bo pod ruski vpliv padla južna in vzhodna UA, Krim ostaja ruski, Bo pa Ukrajina na koncu zmagovalka, le iz vojne bo prišla malo manjša. Mi bomo pa plin raje 4x dražje kupovali pri Američanih, namesto ceneje pri Rusih.
Oprosti, a ti potrebuješ kakšno pomoč? Naredi mi uslugo pa si obesi plastificiran listek okrog vratu, kjer naj piše: če me najdete, ko ponoči nag tavam po cesti, pokličite 112.
 
  • Haha
Reactions: leibstandarte
Ja samo oni niso hoteli škodo delat. Škoda je nastala zaradi tega, ker se UA niso predali, pa zato, ker je zahod pošiljal orožje ....

Kakorkoli, škoda je nastala peneze imajo..... posledice bodo, da plačali ne bodo nič, da bo pod ruski vpliv padla južna in vzhodna UA, Krim ostaja ruski, Bo pa Ukrajina na koncu zmagovalka, le iz vojne bo prišla malo manjša. Mi bomo pa plin raje 4x dražje kupovali pri Američanih, namesto ceneje pri Rusih.
zakaj pa bi se morali predati? bi jim morali biti podrejeni, jih ubogati v vsem? So namreč samostojna suverena država, zato me zanima zakaj bi se morali predati
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Ja samo oni niso hoteli škodo delat. Škoda je nastala zaradi tega, ker se UA niso predali, pa zato, ker je zahod pošiljal orožje ....

Kakorkoli, škoda je nastala peneze imajo..... posledice bodo, da plačali ne bodo nič, da bo pod ruski vpliv padla južna in vzhodna UA, Krim ostaja ruski, Bo pa Ukrajina na koncu zmagovalka, le iz vojne bo prišla malo manjša. Mi bomo pa plin raje 4x dražje kupovali pri Američanih, namesto ceneje pri Rusih.
dejansko bo to rezultat vojne

pušnili bomo na blagajnah trgovin, zaradi solidarnosti do neke ukrajine
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
258
113
dejansko bo to rezultat vojne

pušnili bomo na blagajnah trgovin, zaradi solidarnosti do neke ukrajine

kako do neke ukrajine? od kje pa neki rusiji pravica, da zahteva predajo ozemlja neke druge drzave?

sicer pa premleto ze 10x, mirsi je ocitno na dopustu nabral nove energije, pameti pa ocitno se ni srecal, saj se vedno trosi kretenizme naokoli.

skoda. dopust je namenjen tudi kaksnemu novemu spoznanju.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.