Vojna v Ukrajini

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
A niso rusofili rekli da se Ukrajinci lažejo?
Ukrofili in Ukrajinci se definitivno lažejo. Temu se v večini primerov reče propaganda, ki je sploh med vojno vedno izjemno močna, lahko pa gre seveda tudi za golo navajanje nekomu neprijetne resnice. Kaj točno pa imaš v mislih v tem primeru? Glede na posnetek predvidevam, da ciljaš na pobijanje civilistov?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Saj si sam odgovoril
Ne, nisem si sam odgovoril ampak sem izpostavil lastno predvidevanje v obliki tebi postavljenega vprašanja z namenom ugotovitve pravilnosti tega predvidevanja.

Glede na tvojo zadnjo repliko pa očitno le gre za poanto v pobijanju civilistov in kar se tega tiče je na netu kup posnetkov, ki nedvoumno dokazujejo pobijanje civilistov s strani ruske vojske čemur ni ugovarjal prav noben bolj objektivno ter ne300%proukrajinsko naravnan uporabnik, kakršnim nekateri vztrajno lepite oznako rusofil zgolj zato, ker si dovolijo dvomiti v proukrajinsko propagando. V tem primeru zdaj gre torej za direktno navajanje resničnih dejstev in ne za laži Ukrajincev kar pa še ne pomeni, da se Ukrajinci ne lažejo ter da so takšni očitki neupravičeni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gas

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.360
6.547
113
Ukrainian forces have damaged a Russian navy logistics ship in the Black Sea, setting it on fire, Reuters has reported a spokesman for Odesa's military as saying.

Spokesman Serhiy Bratchuk says the Vsevolod Bobrov has been struck near Snake Island, according to Reuters.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.984
3.743
113
Ljubljana
hmpg.net
1652385330600.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in alkoholik

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.360
6.547
113
Lej tega bedaka

US senator single-handedly delays $40bn aid package to Ukraine​


In Washington, there's been an effort to fast-track $40bn (£32.7bn) in aid for Ukraine through Congress.

The top Democrat and top Republican in the Senate joined forces in a rare show of unity as both agreed on the need to quickly send the aid package - the largest in decades - to Kyiv.

But one senator, Republican Rand Paul of Kentucky, manged to single-handedly delay it late on Thursday.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.360
6.547
113
Madžarska zahteva "rešitev glede stroškov", ki bi jih utrpela v primeru uvedbe sankcij proti Rusiji, je dejal madžarski zunanji minister. Za popolno prepoved uvoza ruske nafte bi skupno potrebovali okrog 700 milijonov evrov, je dejal.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
256
113
Madžarska zahteva "rešitev glede stroškov", ki bi jih utrpela v primeru uvedbe sankcij proti Rusiji, je dejal madžarski zunanji minister. Za popolno prepoved uvoza ruske nafte bi skupno potrebovali okrog 700 milijonov evrov, je dejal.

no no... prodane dušice. za €€€ bi tudi zahinavili. Bo rus ponudil več, pa bojo še naprej proti. hehe...

dobr, da JJ pamet srečala, in je prekinil s takimi hinavci.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower in darjan

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.360
6.547
113
A Russian soldier is due to stand trial today for allegedly killing an unarmed Ukrainian civilian - the first war crime case to go to court since Russia's invasion began.
Sgt Vadim Shyshimarin is accused of shooting a 62-year-old man in the head through an open car window in the north-eastern village of Chupakhivka.
He faces up to life in prison under the penalties stated in the section of the Ukrainian criminal code that addresses the laws and customs of war.
His attorney, Victor Ovsyanikov, said the case against him is strong, but the final decision over what evidence to allow will be made by the court in Kyiv, AP news reports.
He said that he and his client had not yet decided how he will plead.
 
  • Všeč mi je
Reactions: hermann
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.