Vojna v Ukrajini 2

damirj

Guru
9. maj 2012
5.154
2.332
113
Torej je EU zaplembo premoženja ljudem na podlagi določene narodnostni uzakonila. Ne vem pa, zakaj smo jim tako velikodušno gate pustili.
sedaj še koncentracijska taborišča zanje ustanovimo, pa bo preblem rešen. Saj so itak vsi vohuni pravite, torej razlog obstaja. :evil:
Bi rad nosil ti njihove ponošene gate? Izvoli :)
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.039
113
Bi rad nosil ti njihove ponošene gate? Izvoli :)
Vsaj mlajšim rusinjam bi jih lahko vzeli. Pa prodali na licitaciji. Bi šlo v promet se mi zdi.
V Nemčiji to ženske na veliko prodajajo, sklepam da tiste bolj revne :).


Torej se tudi tebi zdi, da bo zaplemba zato, da se bodo nekateri posvečeni prilastili premoženja rusov, in ne zato, ker bi računali, da se bo Putin ustrašil tega ukrepa in vojsko umaknol iz ukrajine???
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.268
6.467
113
pri taščici
  • Všeč mi je
Reactions: roly

disc

Guru
4. feb 2011
2.417
527
113
Sedajle na Slo1

Pismo, me je kr groza, k tole gledam :oops1:
 
  • Wow
Reactions: damirj

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.552
113


:valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse:
Zakon, spet fenomenalen načrt Rusov.
Po pisanju Reutersa bi lahko zaradi omenjenih okoliščin in pravil v indijskih bankah obtičalo kar 39 milijard dolarjev. Ruski zunanji minister Sergej Lavrov priznava, da gre za problem. "Mi moramo priti do tega denarja, in da bi se to zgodilo, je treba rupijo pretvoriti v drugo valuto. O tem se pogovarjamo sedaj." Lavrov je po poročanju ruske tiskovne agencije TASS dodal, da so jim indijski partnerji zagotovili razrešitev težav ter da jim bodo ponudili več opcij za investicije.

Najprej z lepim popustom kupiš nafto, katero “plačaš” v rupijah, nato jim pa še ponudiš možnost “investicije” taistih rupij v Indiji. Te “investicije” bodo zagotovo izjemno kvalitetne in dobičkonosne. :valjamse:

Lool, kako nekoga na suho dvakrat nategneš. Praktično so Indijci dobili zastonj nafto.:cool::fredi:
 
  • Všeč mi je
  • Ljubezen
Reactions: Gavran in Ginginova

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.928
4.194
113
Zakon, spet fenomenalen načrt Rusov.


Najprej z lepim popustom kupiš nafto, katero “plačaš” v rupijah, nato jim pa še ponudiš možnost “investicije” taistih rupij v Indiji. Te “investicije” bodo zagotovo izjemno kvalitetne in dobičkonosne. :valjamse:

Lool, kako nekoga na suho dvakrat nategneš. Praktično so Indijci dobili zastonj nafto.:cool::fredi:
Tega bo še mnogo, vsako šekanje valut stane ogromno denarja. Sploh pa med šit valutami. $ je še vedno zakon, to skoz bolj dojemajo v BRICsu. Pa še veliko držav v BRICsu bi rado sedelo na obeh stolčkih, torej poslovalo z dolarjem po domače...

hja pa ne bo šlo tko glatko. Gringosi kljub svojim foram niso neumni...
Njihova rešitev je xrp.... tuki jih pa podpiram samo naj.

haha
 
2. okt 2007
3.754
2.224
113

ne vem, kako bo ta ukrep, ko fizični osebi na podlagi narodnosti zaplenijo telefon, avto, pripomogel k končanju vojne. Je pa zelo nevaren precedens, saj omogoča, da lahko EU na podlagi XY razlogov sklene enako za bilo koga, ki je v EU(ali osebo, ali pa narodnost, ki pa nekomu ni všeč). Po domače, postal boš trn v peti oblasti, ki bo potem lahko rekla, ja, pa te razlastninimo, razen gat....

Se nismo iz komunizma, nacizma nič naučili???? Očtino so bili komunisti, nacisti dobri učitelji, da sedaj EU parlament tole sprejema. Res je, trenutno ne maramo Rusov, ker so totalno brezveze zakuhali vojno ter umirajo nedolžni ljudje. Samo za to, ne more bit kriv celoten narod, tudi vseh Nemcev nismo po vojni zaprli ali obsodili na teh sodnih procesih. Še nasprotno, zelo hitro se je začela obnova Nemčije ter njena gospodarska rast.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.154
2.332
113
Vsaj mlajšim rusinjam bi jih lahko vzeli. Pa prodali na licitaciji. Bi šlo v promet se mi zdi.
V Nemčiji to ženske na veliko prodajajo, sklepam da tiste bolj revne :).


Torej se tudi tebi zdi, da bo zaplemba zato, da se bodo nekateri posvečeni prilastili premoženja rusov, in ne zato, ker bi računali, da se bo Putin ustrašil tega ukrepa in vojsko umaknol iz ukrajine???

V resnici ne mislim tega. Mislim, da bodo vse ruse obravnavali enako kot vse ilegalne prebežnike in migrante. Prav ali ne, nismo na položaju, da bi o tem sodili. Poglej si to oddajo. Sodeč po tej oddaji, je rusija šla v 3pm.