Vojna v Ukrajini 2

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.605
-203
113
pri nas pomeni delati z 0 (dobička), da je minimalni dobiček. Se pravi stroški dela so pokriti, pa še kaj malega ostane za šefe.

Seveda kitajska na veliko profitira. Ne vem, kaj misli Rusija... Zdej se gre samo še za princip, da pač ne morejo biti poraženi. Ampak rusi pa dnevno umirajo zaradi takih butastih ciljev.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

Success

Fizikalc
5. sep 2010
534
177
43
Seveda vidijo, ampak si tako kot Putin, zatiskajo oči. Enkrat bo pač potrebno sprejeti dejstva.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.034
4.948
113
Nuku`Alofa
rusi so tud ze dobro vkopani, dvomim, da jih lahko ua premakne nazaj za meje. al se bojo sami umaknil al bojo pa tam ostali...

gihtovci so sicer res vkopani, Ukrajini pa zadošča preboj linij samo ne enem mestu, potem pa napredovanje za hrbtom teh linij. Gihtovci potem lahko bežijo samo še čez lastna minska polja, če ne bodo hoteli domov
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.034
4.948
113
Nuku`Alofa
Zahodu je baje že pred pol leta zmanjkalo orožja, gihtovcem, ki so se baje na vojno pripravljali osem let, pa ga ne bo zmanjkalo vse dokler jih bo podpiral pujskov režim. In s pomočjo orožja ki ga bo dobavil pujsek bo Rusija še naprej izčrpavala zahod.

A se samo meni dozdeva da v tej pravljici nekaj ni tako kot naj bi bilo?

 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.034
4.948
113
Nuku`Alofa
dve opciji sta;
- da lahko na hitro zbeži s 300kmh
- je skrit v eni od teh lokomotiv v bunkerju narejenem iz titana velikosti sarkofaga, v ostalih vagonih pa so dvojniki

Prva opcija odpade, vlak ne gre več kot 60 km/h


Ostane druga.

A se da titan varit? Na poceni način, z elektrodami?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.039
113
Torej je EU zaplembo premoženja ljudem na podlagi določene narodnostni uzakonila. Ne vem pa, zakaj smo jim tako velikodušno gate pustili.
sedaj še koncentracijska taborišča zanje ustanovimo, pa bo preblem rešen. Saj so itak vsi vohuni pravite, torej razlog obstaja. :evil:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte