Vojna v Ukrajini 2

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.833
2.213
113
Aja, kr v resnici zgleda tko:
Poglej priponko 71939

:D

Ta bo tudi na čakalni listi za padec iz okna :aplauz:Naj Ruska banka dvigne obrestno mero na 20-25%, potem bodo mogoče stabilizirali valuto.


"The bloody Central Bank, which has alarmed the whole country and isn't even explaining why the hell the ruble exchange rate has jumped so high that they're laughing at us abroad, at our ruble being one of the three weakest currencies," said Solovyov

 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.767
6.224
113
Radikalci(talibani), so izključno posledica ameriškega vmešavanja, podpore in financiranja.

Nekdo je sedel na ušesih pri zgodovini:

While the mujahideen were backed by various countries and organizations, the majority of their support came from Pakistan, the United States (as part of Operation Cyclone), the United Kingdom, China, Iran, and the Arab states of the Persian Gulf.

Talibani pa so se pojavili šele v 90. letih, kot skupina verskih fundamentalistov, kateri so prevzeli plemensko vodeno državo. Če ne bi skrivali Osame po 9-11, jih Američani ne bi niti tikali.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.948
10.364
113
tole z "lepimi" modrimi traktorji nisem razumel. Mar bi imeli gor camo.
Otork gledal poročila in me vpraša, zakaj ni junakov ki ne ploskajo (novinarjeva opazka)...sem rekel, da ker potem izgineš... odg. je bil. "Aja, pol bi jaz tudi ploskala."
Otroci se hitro učijo.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.872
5.616
113
tole z "lepimi" modrimi traktorji nisem razumel. Mar bi imeli gor camo.
Otork gledal poročila in me vpraša, zakaj ni junakov ki ne ploskajo (novinarjeva opazka)...sem rekel, da ker potem izgineš... odg. je bil. "Aja, pol bi jaz tudi ploskala."
Otroci se hitro učijo.
Vzgajaš nove vatnike? :)
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.034
4.948
113
Nuku`Alofa

ceedevita

Majstr
24. jul 2009
6.871
107
63
štajerska
tole z "lepimi" modrimi traktorji nisem razumel. Mar bi imeli gor camo.
Otork gledal poročila in me vpraša, zakaj ni junakov ki ne ploskajo (novinarjeva opazka)...sem rekel, da ker potem izgineš... odg. je bil. "Aja, pol bi jaz tudi ploskala."
Otroci se hitro učijo.
Kim je , pred kratkim, odločil, da se mora kmetijstvo modernizirat. Zato kmetisjka in civilna mehanizacija vleče orožje, da pokažejo da so oz uresničujejo kimove zamisli
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.148
4.694
113
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran