Vojna v Ukrajini 2

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.340
5.570
113
Da boste tisti ki se počutite leve (tudi žlahtno levi) vedli kakšne so zadnje smernice v vaši struji!


Btw včasih so take ki niso bili na "liniji" pošiljali na prevzgojo na morje!!!
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.340
5.570
113
Ja, a ni fino, da je konec teh časov, ko je zakompleksan moderator vse, ki niso bili na njegovi ozkogledi liniji pošiljal "na morje in toplice".
Tebi se jasno še vedno kolca po njih
Vidiš, tudi ti bi lahko bil modro tiho, pa ga serješ tu po tabli.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.744
4.059
113
Oz rdeca ni rdeca dokler ti ne reces, da je rdeca.
Če ti ne razumeš da oranžna ni rdeča je to tvoj problem. Po tvoje jih vabijo v članstvo pa niso člani ker nočejo očitno. A je to potem pravilna razlaga.
Še enkrat Nato je zavrnil Ukrajino, katera si želi članstvo.

Če bi Nato povabil v članstvo Ukrajino bi takoj začeli z pristopnimi pogajanji nato pa z postopkom vstopa....
Seveda ti spet lažeš in tolmačiš po svoje.

resnica pa je taka, da so ji jasno povedali, da ne bo možno kmalu....

in sedaj mi razloži ta paradox da so jih leta 2008 vabili in noben ni član leta 2023. Leta 2022 pa jim rečejo, da to ne bo kmalu...

Tko si Rusofil predstavljanje snubljenje, vabljenje, željenje......
Boge babe če si ti tko snubljenje predstavljaš, mogoče dojameš če jih fašeš v jajca, prej ti ne kapne...

Bom tko povedal, da boš razumel tvoj nonsense, pa pazi, da spet kaj ne spregledaš in stokrat citiraš že povedano....
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.028
4.553
113
Kot vem Andy1 ni zadolžen za moderiranje te teme, tako da se tega dela tukaj izognimo,
če imate pa težave tam kjer je zadolžen, pa to tam izražajte oz. prijavite naprej.

Če kdo želi biti moderator, sem prepričan da MaverickT še potrebuje kakšnega,
ki bi skrbel da se upoštevajo pravila foruma in spoštljivo obnašanje...
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.028
4.553
113
Gremo prosim naprej z temo... če ne bom zaklenil temo! :valjamse:


Obstajajo pa ljudje in skupine, ki so ostale ujete v obdobju pred 24. februarjem 2022, v času, ko smo smeli verjeti v dobre namene uradne Rusije in dvomiti o tem, "kdo ima v tem sporu prav" in "kdo nam laže"

p.s. politika je je fina umazana igra, vsi lažejo, vsi manipulirajo, ampak ključno pa je kakšna so njegova dejanja.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.744
4.059
113
Očitno zabuhli nima dost:

Noro tale novodobni Hitler.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.982
2.351
113
Pomurje
Očitno zabuhli nima dost:

Noro tale novodobni Hitler.
Ti si si prebral to kar si prilepil?

Pa želite neko dostojno debato tu na forumu, če vam pa bralno razumevanje prispevka dela hude težave.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1