Vojna v Ukrajini 2

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.744
4.059
113
Kakorkoli ze zdaj mislis okoli obracati, to ne spremeni dejstva, da sankcije Rusije niso pokopale.
Nič ne obračam, ampak to kej dosti od Rusov ni odvisno, ampak od Kitajcev.

Rusi so na dveh tnalih. Verjamem, da ti tega ne razumeš prav dobro.
ps vnedogled to ne bo šlo, ker bo hitro predrago ratal... zaenkrat imajo še dosti za vzet in to pije vodo...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.063
4.066
113
spet lažeš, ni bilo krivo oboroževanje ampak
ubanska kriza je naziv za politični spor med Sovjetsko zvezo in ZDA leta 1962. Kriza se je začela, ko je ameriško vodstvo izvedelo, da na Kubi skrivaj nameščajo sovjetske rakete z jedrskimi konicami, ki bi lahko dosegle Združene države Amerike.

point je v jedrskem orožju....

To, seveda, ne drzi. Kriza se je zacela ze prej, kar ti mirno spregledas. Kriza se je zacela s postavitvijo ameriskega nuklearnega orozja na ozemlje Turcije. Po tem so zaceli sovjeti namescati svoje nuklearno orozje na ozemlje Kube.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.110
2.529
113
Ne podpiram niti enega niti drugega. Ampak realnosti si ne mores izogniti. Dejstvo, da ukrajinci prejemajo mizerne stevilke zahodnih tankov ti pove, da imajo njihove tanke in vse ostale, dobavljene iz vzhodnih drzav, unicene.

Kaj ti to pove?

Navijanje za enega ali drugega ne bo spremenilo stanja na terenu.
To pove tebi, tvoje navijastvo je očitno.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.340
5.570
113
Vznemirja me ker verjameš v zarote.....oz jih povsod vidiš!

Vznemirja me ker si drama queen (covid čas se nisi imel ravno pod kontrolo)

Vznemirja me ker si v preteklosti že banal ljudi ki so ti dokazali nasprotno.....ti pa tega nisi sprejel.... Pac-Man.....mislim da je bila Libija/Sirija.....si bil zelo pro-ru$$$ki...

Ampak važno da si zdaj neutralen....

Same vznemirljive zadeve!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.340
5.570
113
Ja zdej ne more več banati ali omejevati nasprotno mislečih, pa mu čustva ven udarjajo.

Tak otroče, ki so mu vzeli igračko
LoL....

Opozarjam na identične zadeve ki so vas nekatere motile pri meni.....pri njemu ki je neutealen/neopredeljen :D pa ne....

Se imam drugače super.....sedaj ko lahko prosto komentiram iz kavča z kokicami v naročju :D
 
  • Haha
Reactions: jonny77

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.063
4.066
113
Vznemirja me ker verjameš v zarote.....oz jih povsod vidiš!

Vznemirja me ker si drama queen (covid čas se nisi imel ravno pod kontrolo)

Vznemirja me ker si v preteklosti že banal ljudi ki so ti dokazali nasprotno.....ti pa tega nisi sprejel.... Pac-Man.....mislim da je bila Libija/Sirija.....si bil zelo pro-ru$$$ki...

Ampak važno da si zdaj neutralen....

Same vznemirljive zadeve!

Pacman je bil banan zaradi zaljenja. Bi rekel, da sem pod komentar njegovega bana tudi dal link na njegov post, kjer je zalil.

Nikogar nisem banal na podlagi nasprotnega dokaza. Naceloma zaljenja mene dostikrat spregledam, ker mora imeti moderator visji nivo tolerance.

Ocitno si pa zelo vznemirjen. Kako ti lahko pomagam?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.340
5.570
113
Prosim da se za vedno samoodstraniš iz komentiranja v katerikoli temi!

Tako bi želel tudi jest5....bizi....Svobodnjak....jonny77

Konckoncev MaverickT pa v prvi vrsti....
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.524
-8.403
113
LoL....

Opozarjam na identične zadeve ki so vas nekatere motile pri meni.....pri njemu ki je neutealen/neopredeljen :D pa ne....

Se imam drugače super.....sedaj ko lahko prosto komentiram iz kavča z kokicami v naročju :D
V bistvu niti slučajno ni identično.

Ampak saj vemo, kako je s tvojo sposobnostjo samokritike :zavijazocmi:
 
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N