Okrvavljen Trump - Varnostni incident na zborovanju

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.033
1.284
113
Komentiram kar je pač napisano, zdaj pa če je avtor bebec in piše zablode pa jaz nisem kriv.


Bistvo slikice, ki namiguje na to, da bi lahko namesto dobrega človeka umrl slab človek je bullshit saj ni (bilo) treba nikomur končati življenja, realno bistvo je pa ta, da je za smrt naključnega nedolžneega človeka dogovoren fašist, ki ne priznava demokracije in je pripravljen svojo voljo uveljavit tudi s silo oz. z umorom.
Bodimo tudi realni da demokracije več ni. Takoj ko postaviš nekoga nad zakone in ustavo je demokracija padla.

Zakaj je oni streljal pa bo pokazala preiskava,. če bo to komu v interesu.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.188
3.821
113
Ljubljana
hmpg.net
Pravilno je: donator demokratom, ki se je po donaciji registriral kot republikanec:

On January 20, 2021, at the age of 17, he donated $15 to the Progressive Turnout Project, a liberal voter turnout group, through the Democratic Party donation platform ActBlue. His donation was made the same day President Joe Biden was sworn into office. According to the Progressive Turnout Project, he made the donation in response to an e-mail about "tuning into" the inauguration; he was unsubscribed from the group's mailing list in 2022.

Crooks had been registered to vote since September 2021, the month he turned 18. He registered as a Republican.He had only voted once, in the 2022 midterm elections.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.735
1.433
113
Notranjska
Khm..
Lohk je p vse fejk pa je mel na uhi mini bombico ki mu povzroči ravnopravšnje poškodbe.. Malo možnost za ta scenarij je treba dopuščat..

Sej dons je to smešno, čez 10 let pa plausible.

Da bo izvoljen in kaj to prinese za svet, bomo pa vidli čez ene 2 leti.

Sem pa Trump supporter, če to v Sloveniji sploh obstaja oz anti Biden in Bush in Obama in slični.. Ampak sem pa anti USA, kjer se vedno kaka svinarija dogaja za ostali svet.
Jaz vidim edini problem ker bo pustil ukrajince na cedilu, posledično celo Evropo, mir ne bo več dobrina "free of charge" pol se bo še naša levica metala na glavo!
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.782
6.815
113
1000001447.jpg
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N

ngc2392

Guru
4. okt 2007
2.156
502
113
kranj
mulc baje ni imel optike (?) zadeti ali faliti "kovanec" na 150 metrov samo na merke moraš biti pa že zelo dober. ali pa imaš srečo (kot tudi tarča). če je s prvimi tremi streli ranil in ubil tri osebe, kam je odšlo naslednjih 5, ko je bila kao tarča na tleh? headshote talajo v igrah in filmih. pa še to snajperji. ne pa mulci z polavtomatsko ar15. in prva stvar, ki sem jo videl na slikah...tisti visoki stolp za vodo ni imel nobenega kekca gor. pa tako lepo se vidi z njega...
aja, pa da ne bo mačizma...nič nimam proti ženskim kvotam. če so sposobne delati to, kar se od njih zahteva, nimam nobene težave. tukaj se je lepo videlo, da nekatere niso imeli preveč treningov za sabo. pa tudi moški del varovanja je "pustil" varovano osebo, da je vstala ipd. skratka...tole je zelo sumljivo vse skupaj :)