Vojna v Ukrajini 2

corsol

Guru
11. mar 2010
2.727
862
113
Amerirani so okupirali samo naftna polja na JV Sirije da lahko nafto kradejo. Drugega jih tako ne zanima. Ima posebna operacija kak rok za dosego ciljev?
Samo naftna polja...Andy govori o 1/3 Sirije.
V čem je problem, da jih ne naženejo.....1000....haloo....
Ni problem tistih 1000,....ampak verjento še kdo drug tam okoli,....npr. kakšen ki ne mara (bivšega) šefa.

Ne vem ali imajo(so imeli) kakšne roke za dosego ciljev (kdor karkoli planira brez datumov, naj se raje loti drugega dela kot pa planiranja), če pa mene vprašaš pa so prvotno planirani roki in cilji šli že vsi mimo....in sedaj sproti prilagajajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in Kamele0N

corsol

Guru
11. mar 2010
2.727
862
113
Samo naftna polja...Andy govori o 1/3 Sirije.
V čem je problem, da jih ne naženejo.....1000....haloo....
Ni problem tistih 1000,....ampak verjento še kdo drug tam okoli,....npr. kakšen ki ne mara (bivšega) šefa.

Ne vem ali imajo(so imeli) kakšne roke za dosego ciljev (kdor karkoli planira brez datumov, naj se raje loti drugega dela kot pa planiranja), če pa mene vprašaš pa so prvotno planirani roki in cilji šli že vsi mimo....in sedaj sproti prilagajajo.
Seveda je najbolje, da je vse časovno neopredeljeno in zavito v celofan "denacifikacije" itd.......ker folk zna postat nezadovoljen, če se non-stop prestavljajo roki in cilji, saj to kaže na nesposobnost.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.000
3.115
113
Samo naftna polja...Andy govori o 1/3 Sirije.
V čem je problem, da jih ne naženejo.....1000....haloo....
Ni problem tistih 1000,....ampak verjento še kdo drug tam okoli,....npr. kakšen ki ne mara (bivšega) šefa.

Ne vem ali imajo(so imeli) kakšne roke za dosego ciljev (kdor karkoli planira brez datumov, naj se raje loti drugega dela kot pa planiranja), če pa mene vprašaš pa so prvotno planirani roki in cilji šli že vsi mimo....in sedaj sproti prilagajajo.

Da jih nažene kdo, Sirija? da jih bodo okupatorji tujega ozemlja ponovno napadli in sesuli še tisto kar je celega ostalo? Te kaj spominja na Ukraino? s to razliko da v Siriji ne živijo američani. Dvojna merila.....
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
739
753
93
Razumem kaj hočeš povedati, samo kako bi se ti počutil, če bi sosed "zavzel" 1/2 tvojega vrta, pol bi se pa pogajala in bi vsak malce popustil in bi na koncu ti izgubil "samo" 1/3 oz. 1/4 vrta. Bi ti bilo to ok?
To se dogaja oz. se je dogajalo s piranskem zalivom. Pa tudi na področju ostale države. Razlika je samo v temu, da pravega, realnega diplomatskega odpora s strani Slovenije ni bilo. Slovenija bi morala zahtevati mejo na reki Mirni, potem pa bi ostalo tako kot je bilo. Ta slovenski "odpor" pa je bil samo predstava za medije, ker pri pogajanjih moraš zahtevati več ne manj, da lahko popustiš.
Vem, da je off, samo sem moral odgovoriti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in bizi

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.034
113
Seveda je najbolje, da je vse časovno neopredeljeno in zavito v celofan "denacifikacije" itd.......ker folk zna postat nezadovoljen, če se non-stop prestavljajo roki in cilji, saj to kaže na nesposobnost.
Misliš tako, kot je časovno neopredeljeno, kdaj bodo sankcije začele delovati, kdaj bodo dosegle cilj: da se Rusija umakne iz Ua, Pa kdaj bo poslano zahodno orožje, javelini, himarsi, leopardi abramsi, bradlyji, rakete vse daljšega dosega začele delovat in Ruse potisnili iz Donbasa in Krima.
A to tudi kaže na kakšno nesposobnost ali ne?
No predvsem za sankcije me zanima, kdaj bodo pokazale kak rezultat na terenu, ker zaenkrat se rezultati sankcij čutijo le v moji denarnici.
 

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.118
312
83
Misliš tako, kot je časovno neopredeljeno, kdaj bodo sankcije začele delovati, kdaj bodo dosegle cilj: da se Rusija umakne iz Ua, Pa kdaj bo poslano zahodno orožje, javelini, himarsi, leopardi abramsi, bradlyji, rakete vse daljšega dosega začele delovat in Ruse potisnili iz Donbasa in Krima.
A to tudi kaže na kakšno nesposobnost ali ne?
No predvsem za sankcije me zanima, kdaj bodo pokazale kak rezultat na terenu, ker zaenkrat se rezultati sankcij čutijo le v moji denarnici.
Sramotno je, da trplenje naroda opravičuješ za dobrobit svoje denarnice.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.034
113
Zdravo pamet bi lahko imeli in se predali tudi mi 91?
Moje mnenje je da če se v Sloveniji podpišeš pod nekaj takega si hinavec! Mi smo lahko dobili lastno državo a Ukrajinci jo pa po našem mnenju ne morejo imeti v sedanjih mejah? ...
Mi smo lahko dobili lastno državo, a v Donbasu jo pa ne smejo imeti, pa so se 2014 osamosvojili na povsem enak način kot slovenija ???? Bi morala jugoslavija še danes obstajat v takratnih, mednarodno priznanih mejah ?????

sfrj = ukrajina
slovenija = donbas (LPR + DPR)
JNA = ukrajinska vojska
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.744
4.061
113
Mi smo lahko dobili lastno državo, a v Donbasu jo pa ne smejo imeti, pa so se 2014 osamosvojili na povsem enak način kot slovenija ???? Bi morala jugoslavija še danes obstajat v takratnih, mednarodno priznanih mejah ?????

sfrj = ukrajina
slovenija = donbas (LPR + DPR)
JNA = ukrajinska vojska
Slovenija je bila vedno samostojna država sfrj je produkt kmerov. Če nebi bili pod kmeri bi imeli danes avstrijski standard...
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.034
113
Sramotno je, da trplenje naroda opravičuješ za dobrobit svoje denarnice.
In zaradi tega "trpljenja naroda" bi morali napast Krim, ki je pod rusko okupacijo, povzročit desettisoče ali stotisoče žrtev, izgnat ruse, da bodo prebivalci Krima (če jih bo še kaj ostalo) končno nehali trpeti, čeprav danes živijo bolje kot njihovi vrstniki v UA ?

A tako si mislil?

Aja še denarnica - ko bo ta tvoj cilj, da bodo prebivalci Krima po stotisočih žrtvah "nehali trpeti", in bo nato postavil svojo bazo v Sevastopolu in zahodne korporacije začele črpat in žet tamkajšnja naravna bogastva, se ne bo v tvoji denarnici nič poznalo, se bo pa poznalo v denarnicah delničarjev teh zahodnih korporacij. Je tako ali ni?
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.744
4.061
113
In zaradi tega "trpljenja naroda" bi morali napast Krim, ki je pod rusko okupacijo, povzročit desettisoče ali stotisoče žrtev, izgnat ruse, da bodo prebivalci Krima (če jih bo še kaj ostalo) končno nehali trpeti, čeprav danes živijo bolje kot njihovi vrstniki v UA ?

A tako si mislil?

Aja še denarnica - ko bo ta tvoj cilj, da bodo prebivalci Krima po stotisočih žrtvah "nehali trpeti", in bo nato postavil svojo bazo v Sevastopolu in zahodne korporacije začele črpat in žet tamkajšnja naravna bogastva, se ne bo v tvoji denarnici nič poznalo, se bo pa poznalo v denarnicah delničarjev teh zahodnih korporacij. Je tako ali ni?
mrči, poglej bdp baltskih držav ki so bili pod sovjetsko zvezo in jih danes primerjam z ruskim...

zahodne korporacije praviš, še zmeraj žnjkrat boljše kot pod kmerskih terorjem in prfukneno ideologijo...
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.032
4.552
113
Misliš tako, kot je časovno neopredeljeno, kdaj bodo sankcije začele delovati, kdaj bodo dosegle cilj: da se Rusija umakne iz Ua, Pa kdaj bo poslano zahodno orožje, javelini, himarsi, leopardi abramsi, bradlyji, rakete vse daljšega dosega začele delovat in Ruse potisnili iz Donbasa in Krima.
A to tudi kaže na kakšno nesposobnost ali ne?
No predvsem za sankcije me zanima, kdaj bodo pokazale kak rezultat na terenu, ker zaenkrat se rezultati sankcij čutijo le v moji denarnici.
Kako pa pričakuješ da se bodo poznale sankcije v Rusiji tako, da jih boš ti občutil samo v Rusiji?

Se poznajo v Rusiji, samo ti jih ne zaznaš (nočeš), ker ne gre skupaj s tvojo agendo, podražila se jim je hrana, ogrevanje,
avtomobili, elektronika.... vse se jim je podražilo in poslabšal se jim je življenski standard, vendar če slepo zaupaš Ruskim
ržavnim medijem, kjer pravijo da je vse o.k., potem verjamem, da ne občutiš tega, ker se tega ne da občutit v Sloveniji,
ampak samo če greš v Rusijo med ljudi, ali pa če se pogovarjaš z Rusi, ne njihovimi mediji...