Vojna v Ukrajini 2

disc

Majstr
4. feb 2011
2.381
496
83

Hja, vsi si (upam) želimo, da se vojna ustavi. Sam kukr kaže ukrajina noče dati zasedena ozemlja, rusija pa noče zapustiti zasedena ozemlja. Kaj sedaj?
Nekaj je govoriti ustavite vojno, če bi bilo enostavno, bi jo najbrž že.

Nikjer nisem zasledil, da bi podali kakšno rešitev za čimprejšnje končanje spopadov?
 

B81

22. jul 2007
35.329
9.504
113
Ukrajinci bodo šli do konca, rusi pa tudi. Tole se ne bo za mizo končalo, ker noben ne bo odstopil od svojega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

B81

22. jul 2007
35.329
9.504
113
Itak da se lahko ukrajinci strinjajo (pa se ne bodo), da so krim in pokrajine ruski po novem, ampak rus bo čez nekaj let spet zakuhal sranje, da bo imel izgovor. Leta 2014 mi je bilo rečeno, da bo čez nekaj let putin šel naprej.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in delter333

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ma daj, je kar nekaj alterašev, ki neskončno uživate v posnetkih uničevanja, ker jih drugače ne bi vsakodnevno limali. Kot sem napisal, se prekinitev ognja lahko doseže takoj, potem so na vrsti mirovna pogajanja, ki lahko trajajo tudi več let, da se pride do kompromisov, ki ustrezajo obema stranema.Seveda obvezno vsebujejo tudi varnostna zagotovila za obe strani.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.348
5.575
113
Razumem kaj hočeš povedati, samo kako bi se ti počutil, če bi sosed "zavzel" 1/2 tvojega vrta, pol bi se pa pogajala in bi vsak malce popustil in bi na koncu ti izgubil "samo" 1/3 oz. 1/4 vrta. Bi ti bilo to ok?
Saj na točno to kaviar podpisniki zgoraj računajo.....oni so ruski po duši.....in bi radi izpogajali nasilno zasedbo ozemlja...

P.S.: ne bi se čudil če bi imeli na FB kontakte kot so Ferdo....Anuška...Tatyana Novak itd...
 

B81

22. jul 2007
35.329
9.504
113
Ma daj, je kar nekaj alterašev, ki neskončno uživate v posnetkih uničevanja, ker jih drugače ne bi vsakodnevno limali. Kot sem napisal, se prekinitev ognja lahko doseže takoj, potem so na vrsti mirovna pogajanja, ki lahko trajajo tudi več let, da se pride do kompromisov, ki ustrezajo obema stranema.Seveda obvezno vsebujejo tudi varnostna zagotovila za obe strani.
To lih ni uživanje v posnetkih uničenja, ampak posnetki z npr. telegrama, ki so real in kažejo realno sliko, da si ne bi kdo slučajno mislil, da poteka vojna nekje na polju....

sicer pa če realno pogledaš, kakšna mirovna pogajanja bi ti rad na mojem vrtu? najprej vprašanje, če si sploh normalen, da prideš sem, potem pa gremo dalje... ti pa domov in plačal boš za škodo.

Tako nekako bi moralo it to. Vse države v nato in če ena napade drugo...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.348
5.575
113
Recimo primer "ru$$kega" scenarija v vzhodni UA (Orban trenutno po MSM ni več Janšev ampak Putinov prijatelj)...

 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.893
2.606
113
1676566689952.png
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.117
2.535
113

Hja, vsi si (upam) želimo, da se vojna ustavi. Sam kukr kaže ukrajina noče dati zasedena ozemlja, rusija pa noče zapustiti zasedena ozemlja. Kaj sedaj?
Nekaj je govoriti ustavite vojno, če bi bilo enostavno, bi jo najbrž že.

Nikjer nisem zasledil, da bi podali kakšno rešitev za čimprejšnje končanje spopadov?
Pozivajo lahko kvečjemu Ruzijo, da zapusti UA in plača reparacije. Vse ostalo je sramotno.