Vojna v Ukrajini 2

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.376
5.570
113
Kako pa se temu po tvoje reče?
sbw-bp260116rt-wisemonkey.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.178
9.776
113
ne, ker vprašanje kolk je ukrajinc teptal čigave pravice. Rusi bi lahko iz donbasa tudi spakirali in šli živet v sibirijo pod putina, če je to tak problem
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in jonny77

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.959
3.964
113
Če ima pretepač palico, daš tistemu ki se brani s pestmi brez slabe vesti palico in seveda pokličeš policijo.

Tu ne gre za to da en palico ima in drug jo nima, en tip je 190cm in 120kg, drugi pa 150cm in 45kg. A sedaj tistemu ki ima samo 45kg daš palico da bo boj fer?

Kakorkoli obrneš, vedno se da kaj doseč brez da vpleteš palico. Je pa v tem konfliktu pač tako da palica je tistemu s 45kg bila dana že pred izhodom iz lokala, drug pretepač pa nima posebne želje da bi "gizdalina" pustil na miru in ga nebi nabil. Potem pa imaš to kar imaš, en mlati s posojeno palico drug pa nima najmanjše želje da bi popustil. V zraku obstaja opcija množičnega pretepa, da bi kdo reševal situacijo kako drugače pa ni nobene želje ker vsi uživajo.
 
  • Haha
Reactions: sad

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.481
5.713
113
ne, ker vprašanje kolk je ukrajinc teptal čigave pravice. Rusi bi lahko iz donbasa tudi spakirali in šli živet v sibirijo pod putina, če je to tak problem
Kar +8 milijonov bi jih ti prestavil ?
In problemi so se začeli, ko so nacisti 2014 izvedli državni udar.Z obilno pomočjo ZDA.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.437
6.121
113
Prešaltat iz miga 29 na f-16 pa je najbrž isto enostavno kot če prešaltaš iz škode na toyoto?

Kolk let usposabljanja je treba, da realno obvladaš zadevo? Al je dost par poletov, da dobiš občutek pa akcija? Pa pol, da tehniki to obvladajo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.127
6.735
113
Prešaltat iz miga 29 na f-16 pa je najbrž isto enostavno kot če prešaltaš iz škode na toyoto?

Kolk let usposabljanja je treba, da realno obvladaš zadevo? Al je dost par poletov, da dobiš občutek pa akcija? Pa pol, da tehniki to obvladajo?
Saj bo kak “placanec” pac to vozil?

Germany is ready to move quickly on Leopard tanks if there is an agreement with allies, its defence minister has said.

Poland could send Leopard tanks without authorisation, a German government spokesperson has said.

Kako lobiranje to mora zdaj bit v ramštajnu, noro…
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.178
9.776
113
Prešaltat iz miga 29 na f-16 pa je najbrž isto enostavno kot če prešaltaš iz škode na toyoto?

Kolk let usposabljanja je treba, da realno obvladaš zadevo? Al je dost par poletov, da dobiš občutek pa akcija? Pa pol, da tehniki to obvladajo?
po mojem se kakšna skupina pilotov že uri na zahodnih tipih letal - vsaj pol leta. Ruskih tako ni več na voljo...ali?
 
  • Všeč mi je
Reactions: uncle_sam