nlb klik

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.902
1.196
113
"Nadomestilo se zaračuna, če je prodajno mesto označeno kot quasi cash in v obdelavo pošlje transakcijo s takšno kodo, kakšno kodo ima kakšno prodajno mesto, pa je odvisno od mednarodnih kartičnih sistemov in ne od bank," na spletni strani pojasnjuje Addiko banka."

No v primeru Revoluta in NLB že vemo, da je zgornje laž.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.441
729
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Te naše banke so na dobri poti, da postanejo "quasi" (kvazi = lažen oz. fake) banke :D

Bodo imeli dovolj strank, če ostanejo samo penzionerji, ki itak dvignejo ves denar takoj, ko dobijo nakazano penzijo?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.978
5.865
113
"Nadomestilo se zaračuna, če je prodajno mesto označeno kot quasi cash in v obdelavo pošlje transakcijo s takšno kodo, kakšno kodo ima kakšno prodajno mesto, pa je odvisno od mednarodnih kartičnih sistemov in ne od bank," na spletni strani pojasnjuje Addiko banka."

No v primeru Revoluta in NLB že vemo, da je zgornje laž.

Jaz se vedno cakam odgovor BS glede na tole... In ali je OK, da NLB samovoljno to spreminja in če sme uporabljati pridobljene podatke na tak način.
Je še kdo pisal kam, razen na forume in cjatnge (kar je enako), in dobil kaki odgovor že?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.978
5.865
113
Obrazec na spletni strani. Potem dobim avtomatsko prejemnico, odgovor pa se cakam. Zdaj je dobrih 14 dni.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.026
5.879
113
Kaj pa je sploh razlog, da na Revolut dodajate denar iz kreditne kartice in ne preko TRR nakazila?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.026
5.879
113
Verjetno zato, ker pri vecini slovenskih bank SEPA nakazilo se vedno traja in traja... ce nakazes recimo v petek popoldan, bo denar na Revolutu sele v ponedeljek... Kolikor vem, se vedno nimajo vse banke instant SEPA nakazil ... :D
Iz NLB TRR na Revolut pride v par sekundah. Tudi ponoči in ob vikendih.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.978
5.865
113
Nlb sicer ima, ampak so tudi placljiva in sama od sebe jim ne dam nič, mi pokradejo dovolj
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.441
729
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Iz NLB TRR na Revolut pride v par sekundah. Tudi ponoči in ob vikendih.


Res je... zato sem tudi tako napisal, da pri vecini bank to velja... Kot berem, je ocitno NLB ena izmed redkih v SLO, ki ima instant SEPA... SKB vem, da nima... oz. vsaj pred nekaj meseci, ko sem zaprl racun pri SKB, se ni bilo instant SEPA... Poleg tega je se idiotizem, da ko sem zapiral racun na SKB, je bilo na varcevalnem racunu se nekaj sredstev (okoli 50€), ker se jih ni dalo prenakazati, ker na varcevalnem racunu mora biti vsaj 50€ :) ... OK... sem rekel ob zaprtju, naj mi jih nakazejo... pa je rekel, da bo bolje, ce jih dvignem na bancnem oencu, kjer je brezplacno, drugace bo provizija okoli 8€ :bonk: ...
 
  • Wow
Reactions: brane_new