Vojna v Ukrajini 2

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.665
2.099
113
Bomo ponovili besede Dmitrija Peskova ¨Tudi britanski tanki bodo goreli¨. Tudi RU tanki lepo gorijo, škoda da so Terminatorja skrili :fredi:





Erdogan je medtem v pogovoru s Putinom ponovno potrdil pripravljenost Turčije, da deluje kot posrednik pri "vzpostavitvi stabilnega miru med Rusijo in Ukrajino", so sporočili iz Erdoganovega urada.

Erdogan na suho j..... Putlerja :valjamse: Turčija je toliko pripravljena, da pošilja orožje v UA, Putlerju pa druga govorijo :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

B81

22. jul 2007
35.395
9.543
113
Da ne bo kdo mislil, da vojna zgleda smo metanje bomb na mesta...

 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.999
798
113
ksz... zdi se, da se bo v Bahmutu na žalost ponovil Mariupul :S Upam, da se motim.

Edit: spet dobivam občutek, da se je ponovno kaže "brute force" ruzzke številčne premoči. Spet upam da se motim.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.380
5.562
113
  • Všeč mi je
Reactions: darjan in H19ED

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.665
2.099
113
Da ne bo kdo mislil, da vojna zgleda smo metanje bomb na mesta...


Če je res prinesel dokaze, kaj so počeli Wagnerji potem bo pestro na sodišču za vojne zločine. Verjamem da bo še več takšnih pobegov v tujino iz RU strani.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.131
6.736
113
V vednost...malo statistike!

Fak kje zivimo
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.044
113
Oleksiy Arestovich submitted his resignation from the position of external adviser to the office of the president of Ukraine.
Evo enkrat za spremembo povedal resnico, pa so ga že obdolžili za ruskega vohuna, in je moral odstopit.
hehe, pa ne da bi povedal ker je, ker je tak ljubitelj resnice, ampak zato, ker je posnetek sestrelitve rakete in padec nekdo že pred tem objavil na omrežjih, in vse kar bi rekel drugaže bi ga takoj postavilo na laž.

Ampak očitno bi moral lagat, tudi če dejstva kažejo drugače. Najbrž je dosti zaslepljenih, ki mu kljub drugačnim dejstvom še vedno verjamejo. No pa saj so tudi tu na tem forumu takšni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in AndY1

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.044
113
Zastrasujoca oba zadnja posta.
Ah ne bodi naiven. Smo že tudi tu gledali kar nekaj podobnih (propagandnih) videov, ki so se kasneje izkazali za fejk.

Da bi pa ukrajinci nekemu rusu prilepili na uniformo ukrajinski znak in ga mučili in posneli v dokaz, (z telefonom iz leta 1992), kaj delajo rusi z ukrajincem je pa absolutno nemogoče?.
Da so o množičnih posilstvih rusov ukrajinci lagali, so pa tudi že sami priznali in odstranili tisto žensko, ki je najbolj lagala.

Pa ne govorim, da zločinov ni, kot v vsaki vojni so na obeh straneh.

Talšni videi so v prvi vrsti namenjeni lastnim vojakom v strašenje, kaj bo z njimi, če se predajo in seveda diskreditaciji nasprotne strani - na kar si ti nasedel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.190
9.787
113
ko en moj kolega, ki pravi da je vse fake in da ni vojne tam.

mozno, pa dosti ukrajincev je pač šlo na izlet v EU.