Challe Salle

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.352
2.640
113
v lokalni ostariji
In, kaj bi ti naredil? Neznani/znani 15 letnici bi ti sel razlagati o spolni vzgoji in tvojih izkušnjah? Si diht...?

Za take stvari se ze zna odpreti varnostna omara pa notri ni zlatih palic. Zgleda ti manjka nekaj socializacije ali razuma. Izberi tisto, kar manj boli.
A ni samo namigoval na spolnost ali sem kaj preslišal v intervjuju?

Moj razum pravi, da je potrebno hcerke vzgojiti tako, da se izogibajo čudnih "zescih" tipov. In poslati hčerko nekomu ki prepeva nek "gangsta rap" ni najboljša ideja. Prav tako, da razume kaj je varna/pametna uporaba socialnih omrežij in da obstaja block.

A ni zanimivo, da tak predator pa več od namigovanja o spolnosti in poljuba na vrat pa nimajo? Obsojam nasilje ampak tukaj se bojim da je samo ideja kako uničiti kariero. Pač umazane igre. In še dela iz muhe slona (marsikdo pa seveda nasede). A taisti so čisto lepo tiho ko tema teče o zlorabah položaja (rihtanje službe v zameno za sex).
 
  • Všeč mi je
Reactions: D_K in delter333

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.381
5.562
113
In, kaj bi ti naredil? Neznani/znani 15 letnici bi ti sel razlagati o spolni vzgoji in tvojih izkušnjah? Si diht...?

Za take stvari se ze zna odpreti varnostna omara pa notri ni zlatih palic. Zgleda ti manjka nekaj socializacije ali razuma. Izberi tisto, kar manj boli.
V primeru da te vpraša za mnenje....

Ti bi se ugreznil v zemljo?