Vojna v Ukrajini 2

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.044
113
A rusi so imeli referendum ce zelijo napasti ukrajino? Ali so imeli rederendum ce zelijo mobilizacijo?
A ima rus moznost rect NE, ne bom sel v ukrajino umret?
Ne vem kako je v Rusiji, ampak tak referendum bi bil v sloveniji protiustaven.
Je bil pa legalen referendum za vstop v nato. Ki ga pa v Ukrajini ni bilo, zato je zgrešeno govorit, da so bili ukrajinci za vstop v nato.
Pravzaprav so se, ko so se odcepili od SZ obvezali, da bodo nevtralni, in to so imeli tudi zapisano v ustavi, ki jo je Zelenski potem spremenil.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.044
113
Z vsem spostovanjem mirsi, vendar tebe ne jemljem kot kredibilno osebo, kajti tvoje objave na tem forumu so meni zares nerazumne in vcasih tudi cudaske.
Moje mnenje tudi ne vpliva na karkoli. tko da ga mirno lahko preskočiš.

So pa dejanja EU, ZDA in Ukrajine, ki jih vi neskončno podpirate (do zadnjega ukrajinca) nerazumna, za nas in tudi za ukrajince ter ruse škodljiva, in so tudi pripeljala do vojne. Kar že čutimo.
Saj sta Merklova in Holand lepo povedala, Minsk so podpisali s figo v žepu, da so pridobili na času in pripravili ukrajino na vojno.
Tudi ukrajinski obrambni minister je ta teden povedal, da opravljajo samo misijo nata. ukrajinci dajo živo silo, nato pa material, in da so de facto del nata.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.131
6.736
113
Ne vem kako je v Rusiji, ampak tak referendum bi bil v sloveniji protiustaven.
Je bil pa legalen referendum za vstop v nato. Ki ga pa v Ukrajini ni bilo, zato je zgrešeno govorit, da so bili ukrajinci za vstop v nato.
Pravzaprav so se, ko so se odcepili od SZ obvezali, da bodo nevtralni, in to so imeli tudi zapisano v ustavi, ki jo je Zelenski potem spremenil.
Torej je vazna ustava drzave in ne volja ljudstva? Torej imajo vzhodne pokrajine in krim “pravico” do odcepitve, po UA ustavi?
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in Kamele0N

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.044
113
Torej je vazna ustava drzave in ne volja ljudstva? Torej imajo vzhodne pokrajine in krim “pravico” do odcepitve, po UA ustavi?
Važna je volja ljudstva. Torej kdaj so imeli v ukrajini referendum za vstop v nato in kakšen je bil izid na Krimu in v donbasu?

Če pa ti pišeš tu, da je voja ljudstva za vstop v nato tudi za ceno krvaje vojnein stotisoče življenj, pa nima nobene zveze z realnostjo. Takšna je zgolj Bidnova volja in volja vojnih dobičkarjev.
 
  • Haha
Reactions: sad

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.042
95
113
Moje mnenje tudi ne vpliva na karkoli. tko da ga mirno lahko preskočiš.

So pa dejanja EU, ZDA in Ukrajine, ki jih vi neskončno podpirate (do zadnjega ukrajinca) nerazumna, za nas in tudi za ukrajince ter ruse škodljiva, in so tudi pripeljala do vojne. Kar že čutimo.
Saj sta Merklova in Holand lepo povedala, Minsk so podpisali s figo v žepu, da so pridobili na času in pripravili ukrajino na vojno.
Tudi ukrajinski obrambni minister je ta teden povedal, da opravljajo samo misijo nata. ukrajinci dajo živo silo, nato pa material, in da so de facto del nata.

mater si kot ena papiga. stalno eno in isto... dej se ze ugasn enkrat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in MrDaco

jest5

Guru
18. avg 2007
25.539
-8.429
113
a zdej bos se ti s temi custvi zacel?

pa povej, kdaj ima tako zelo prav?
Seveda bom začel. Ko kaj napiše v zvezi s Srbi ali o tem, da imajo Rusi prav, imate nekateri konkreten čustveni izliv. Zavesa čez oči, in napadanje, kako je blesav, nenormalen, za odstraniti...

Zelo ima prav, ko izpostavlja dvoličnost v primerljivih situacijah.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.042
95
113
v povezavi s srbi sploh ne komentiram...

katera dvolicnost v ua pa vaju mede? dej mal vec povej.