Vojna v Ukrajini 2

2. jul 2020
4.814
6.320
113
Naši rusoljubi tole podpirajo:

 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.450
15.442
113
To je bil samomor, ker ni uspel zadovoljiti volje svojega vodje Vladimirja Putina.
Lahko gre pa dejansko za samomor, ker se ne strinja z zadano nalogo in ni našel drugega izhoda iz situacije. Ne bi bil prvi, ki bi se ubil zaradi tega.Lahko pa so ga seveda samouorili drugi, ker je premalo vestno opravljal svojo nalogo ali pa ji celo odkrito nasprotoval ampak v tem primeru bi verjetno lahko na podlagi neposlušnosti ukrepala vojaška policija in ga kaznovala kako drugače.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.509
4.620
113
Putin razglasil vojno stanje v vseh štirih regijah aneksiranih regijah. To je nekako tako, kot, da jaz prilomastim v peskovnik sosedovih otrok, potacam vse kar najdem, vpijem, da je tole pa sedaj moje in zasadim svojo zastavico. Ko se pa sosedovi zberejo okoli mene, da jih dobim po kepi, pa začnem jokcat, da me napadajo in vpit o delanju krivice.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.078
113
Putin razglasil vojno stanje v vseh štirih regijah aneksiranih regijah. To je nekako tako, kot, da jaz prilomastim v peskovnik sosedovih otrok, potacam vse kar najdem, vpijem, da je tole pa sedaj moje in zasadim svojo zastavico. Ko se pa sosedovi zberejo okoli mene, da jih dobim po kepi, pa začnem jokcat, da me napadajo in vpit o delanju krivice.
V bistvu je to stvar legalitete. Zdaj bodo lahko uporabili vsa vojaska sredstva, ki jih prej niso mogli.
Kot sem napovedal vceraj - all out war.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.338
2.331
113
SV SLO
Tu se vidi kaka budala in kak psihič je Putin. Na teh ozemljih v Ukrajini živijo večinoma Rusi in zdaj bo pameten Putin z vsemi vojaškimi sredstvi napadal lasten narod.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.682
6.893
113
Iran has promised to provide Russia with surface-to-air missiles in addition to more drones, officials from the Middle Eastern country have said.
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Iran has promised to provide Russia with surface-to-air missiles in addition to more drones, officials from the Middle Eastern country have said.
A nima kao Rusija najjače sisteme v galaksiji? Sedaj pa mora Iran pritečt na pomoč? S sistemom, ki je na njihovem lastnem civilnem letališču dol ruknil ukrajinsko potniško letalo?
Jao, jao ... :rolleyes:
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.602
6.443
113
no za ukrajinske frčoplane dol klatit imajo preverjeno dober sistem

bojim pa se kaj bo, če se bojo ti frčoplani nazaj tudi branili