Vojna v Ukrajini 2

Torej Ukrajinci bodo uporabili kemično orožje in poplavili območje .... :bonk:čakaj od kod mi je znano že to...

zadn cajt.....kolkr piz****j je kmer porabu in koristu, in na nake finte gredo (uničevanje elektrarn, infrastrukture,.. itd da nmajo štroma, bliža pa se zima), ni prav nič narobe če UA udari kontra na podoben način...
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.750
540
113
42
povsod malo
zadn cajt.....kolkr piz****j je kmer porabu in koristu, in na nake finte gredo (uničevanje elektrarn, infrastrukture,.. itd da nmajo štroma, bliža pa se zima), ni prav nič narobe če UA udari kontra na podoben način...
In? Saj so navajeni trdih zim in imajo primerno opremo od dek, puh kovtrov, da gašpečkov ni to zmrzal v Texasu, ko jih je presenetil ko eskima sredi sahare. Btw Ameri so Srbom 99' sesuli 3/4 el. omrežje z grafitnimi bombami prvi dan pa je blo vse kul.
Mene skrbi, da bo ukrajinc zbombal jez in bo vse odplaknilo dolvodno do morja.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.682
6.893
113
Pa da ne locite med agresorji? Srb je takrat klal in se ga je tako prizemljilo.
Isto bi torej nato sedaj moral moskvo prizemljit, pa njim stolct vse mozno.
 
Nazadnje uredil moderator:
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.509
4.620
113
Večja mesta so hudič za osvajat. Če se sovražnik vkoplje, je to bolj od stavbe do stavbe in velike izgube.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.682
6.893
113
Russia may be preparing for a "false flag" attack on the Kakhovka hydroelectric power plant near the southern city of Kherson, a US-based thinktank said.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
3.025
816
113
In? Saj so navajeni trdih zim in imajo primerno opremo od dek, puh kovtrov, da gašpečkov ni to zmrzal v Texasu, ko jih je presenetil ko eskima sredi sahare. Btw Ameri so Srbom 99' sesuli 3/4 el. omrežje z grafitnimi bombami prvi dan pa je blo vse kul.
Mene skrbi, da bo ukrajinc zbombal jez in bo vse odplaknilo dolvodno do morja.
Nevem zakaj sem se jas v SLO skrival po kleti, ko so bile sirene... Ker je srb bil prijatelj ? Zakaj smo imeli pripravljene tankovske barikade ob mostih, zakaj smo si pripravljali žaklje peska ?. Ker je srb bil prijatelj ?
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113
zadn cajt.....kolkr piz****j je kmer porabu in koristu, in na nake finte gredo (uničevanje elektrarn, infrastrukture,.. itd da nmajo štroma, bliža pa se zima), ni prav nič narobe če UA udari kontra na podoben način...
Če bo UA preveč fer, jih bo na koncu to teplo. Morajo začeti delati na podobni način kot rusofili, uničevati vse kar napaja njihovo vojsko na UA ozemlju. Pa čimprej vodovod za krim uničit!
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.897
9.573
113
Če bo UA preveč fer, jih bo na koncu to teplo. Morajo začeti delati na podobni način kot rusofili, uničevati vse kar napaja njihovo vojsko na UA ozemlju. Pa čimprej vodovod za krim uničit!
To bi morali rusom dati 24 ur časa, da nehajo z napadi na civilno infrastrukturo, potem pa rešit to zadevo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan