Vojna v Ukrajini 2

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.681
6.892
113
Finland’s prime minister says she is convinced that there is "wide support" within her country's parliament to build a fence on the Nordic country’s border with Russia.

Na poti S koreje…
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.690
5.839
113
Pozor! Nemške oblasti so se odločile, da "Hryvnia" ne bodo več menjale za €vre. Odločitev je bila sprejeta zaradi padca povpraševanja po ukrajinski valuti.
30. oktober je bil v Nemčiji napovedan kot zadnji dan, ko bodo lahko Ukrajinci svoje prihranke v hryvniah zamenjali za evre.
Kmalu bodo tudi druge države EU prenehale menjavati
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.878
903
113
Besede poveljnika NVO Sergeja Surovikina so jasne:

»Ne želim več žrtvovati ruskih vojakov v gverilski vojni proti hordi fanatikov, ki jih oborožuje Nato. Imamo dovolj sil in tehničnih sredstev, da Ukrajino pripeljemo do popolne predaje.«
Pa ti res verjameš , da je to rekel ,.......al samo mal FWD kar na t.me pišejo........?
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.302
2.683
113
Bali ste se nukov, prišli so iranski droni.
Kaj še ostane? Bojazen totalnega kolapsa EU? Se spuca ruske drkandzije in trole, ki so spet vstali od živih k modelčki letijo malo nad Ukrajino. Samo upam, da je precej ukrajinskih vojakov na šolanju za nova orožja.
Jaz res ne zastopim slepca alla Andy&ybtnd, k v par eksplozijah dronov vidi pogubljeno UA. Pa kje zivijo taki.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.681
6.892
113
As we have reported, Russia last night told citizens to evacuate as officials warned of Ukrainian attacks on the southern occupied region of Kherson.

Russian-installed regional official Kirill Stremousov said the "battle for Kherson" will begin in the "very near future" in a statement on Telegram overnight.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.666
-400
113
Mi smo eno z Ukrajinci in si želimo le eno: da Ukrajina postane država, neodvisna od Zahoda ter Nata, in prijateljska do Rusije, - pravi nov poveljnik ruskih sil

ooo, a zdej so pa spet eno z ukrajnici. in rusi bi jih radi usmerjali, jaka neodvisnost!
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in darjan

D_K

Duplek
24. sep 2007
3.025
816
113
ti naši rusofili.... pa če stoji zunaj premočen cel dan na dežju, bo še vedno trdil, da ne dežuje. A res ne vidite 1 meter pred sabo ?
Daj enkrat si še poglejte na kateri strani stojite.... Pa mene bi res blo sram, da me kdo povezuje z temi svobodmi državami.
Dajmo res zbrat denar, pa naj grejo v eno od spodaj naštetih držav. Dokler pa uživajo zahodnjaško svobodo in iz udobnega naslonjača zavajajo , pa jih ne morem jemat resno.

1666162299637.png
 
Nazadnje urejeno:

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113
Moral bi biti mednarodni vploklic rusofilov, nalagati bi jih morali tako kot je nemc jude in jih voziti v russijo. :cheer:
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.681
6.892
113
Russia has claimed this morning that a Ukrainian attempt to recapture the Zaporizhzhia nuclear power plant in southern Ukraine was repelled.
"Several hours of fighting" took place near the site, the Russian state-run RIA news agency said.

Dobro..vedno vse tudi ne rata v prvo, bodo že enkrat, če bo le dovolj zahodne pomoči...