Vojna v Ukrajini 2

Ali se ti kaj sanja, koliko je bilo v Ukrajini civilnih žrtev v dveh letih vojne? 30.000! Sedaj pa ugibaj, koliko jih je v Gazi v petih mesecih? Res živiš v nekih svojih sanjah.
Tega verjetno niti ni ne veš, vprašanje pa je če kdo sploh ve. Sicer pa zakaj sosednje države je sprejmejo beguncev/Palestincev ki bežijo pred Izraelom?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Floki

Guru
6. sep 2007
10.076
3.160
113
Ali se ti kaj sanja, koliko je bilo v Ukrajini civilnih žrtev v dveh letih vojne? 30.000! Sedaj pa ugibaj, koliko jih je v Gazi v petih mesecih? Res živiš v nekih svojih sanjah.

V 24 mesecih po podatkih združenih narodov ca 11 tisoč mrtvih 19 tisoč ranjenih.
V 4 mesecih gaze 31 tisoč mrtvih št ranjenih pa ne najdem.
Se pravi Izraelci pobijajo Palestince ca 20 krat hitreje kot ruši Ukrajince. S tem da gre v Palestini predvsem za ženske in otroke.

Ampak veš kako na zahodu pravijo. Jebiga ga so pač naši.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in msenjur

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.885
5.625
113
Me je že Leynova prehitela in povedala, da bomo zaradi večje ogroženosti morali več plačevat za obrambo.
Grki bodo sigurno...

 
  • Haha
Reactions: jonny77
2. jul 2020
4.787
6.255
113
in kaj je fora, da preusmerjas debato?

Pazi kaj pišeš! :evil:

1709876592838.png
 
  • Haha
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N in H19ED

hdx

Guru
1. jun 2011
1.548
2.262
113
V 24 mesecih po podatkih združenih narodov ca 11 tisoč mrtvih 19 tisoč ranjenih.
V 4 mesecih gaze 31 tisoč mrtvih št ranjenih pa ne najdem.
Se pravi Izraelci pobijajo Palestince ca 20 krat hitreje kot ruši Ukrajince. S tem da gre v Palestini predvsem za ženske in otroke.

Ampak veš kako na zahodu pravijo. Jebiga ga so pač naši.

Rusi pobijajo ruse in ne ukrajince. Očitno ne poslušaš putina
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: delter333 in sad

jest5

Guru
18. avg 2007
25.759
-8.627
113
A pol ne pingvinov? :sprasujemse:

Lahko jih imenuješ kakor ti paše, cifre iz te primerave povedo svoje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

hdx

Guru
1. jun 2011
1.548
2.262
113
To bi morali putina vprašat, kaj točno je mislil pod "reševanje" rusov v Ukrajini.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Slovenet

Guru
21. jul 2007
4.418
536
113
43
Še vedno Rdeči revirji
In kaj imaš ti od tega, da sta švedska in finska v natu? no razen inflacije, draginje manj demokracije, Jedrskega orožja uperjenega proti nam na krajši razdalji, večje ogroženosti....
Ogroženost cele Evrope vključno s Slovenijo se bo povečala in to močno, če bo NATO šel v franže. NATO ščiti tudi našo demokracijo. Komplet Evropa rabi obrambo pred Putinom. On se obnaša enako kot Hitler leta 1939. Putina je najbolj strah, da bi slučajno Rusi ne zahtevali enakih svoboščin, ki bi jih videli v članicah NATO in EU.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.076
3.160
113
To bi morali putina vprašat, kaj točno je mislil pod "reševanje" rusov v Ukrajini.

Tebe sprašujemo ker očitno ti več veš o tem pišeš da to pišeš.

Mimogrede
Macron se pogaja z arabskimi državami da jim vrnejo prodano orožje, ker nimajo česa več v ukrajino poslat


Čehi pa kupujejo granate v južni koreji ker obljubjenega milijona EU ne more zagotoviti. Sedaj morajo poleg Japoncev ki so že pošiljali patriote nazaj v ZDA svojo ustavo spreminjati še korejci, ker po ustavi ne smejo dobavljati orožja na krizna žašišča. :evil: Aja pa praska se za granatami po Turčiji, Indiji ni da ni. Po drugi strani se pa korejci jezijo ker njihovi severni sosedje pošiljajo tisoče kontejnerjev granat v Rusijo.
 
  • Haha
Reactions: mr_