Vojna v Ukrajini 2

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.744
6.177
113
A res? No pokazi. Dej no. Pokazi kateri link sem prilepil.

A sedaj pa si se zapičil in celo nisi spizdil iz teme za kak teden?

Prosim, ker si pri temu mi prvo dogovori zakaj Navalu niso sodili kot CIA asetu, ampak kot ekstremistu, čeprav ti VEŠ da je to resnica.

1702489094607.png


Pa prosim, še razloži še, zakaj sta ti dve jahti še zdaj naprodaj - čeprav jih je Zelenski ali njegov bratranc kupil:

1702489322644.png





Samo to mi odgovori, ker čakam na tvoj odgovor že dolgo. Potem bom res šel brat vse tvoje umotvore, kar si jih sem gor prilepil.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.821
1.522
113
Notranjska
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in sad

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.832
2.213
113
Gre Zelenski na 2 dnevno turnejo in dobi:

Denmark will provide Ukraine with a new aid package worth 1 billion euros, — PM of Denmark

Norway announced a $1.8 billion aid package to #Ukraine by the end of the year! + equipment for "NASAMS".

The Czech Ministry of Defense issued licenses for the supply of military equipment to Ukraine worth €4.7 billion

USA announced $200 million military aid package for #Ukraine.

Germany will increase aid to Ukraine to 8 billion euros next year.



Še USA potrdi denar za drugo leto in imajo ¨spet¨ dosti pomoči za 2024. Potem bo pa YT. papiga spet ponavljal zgodbe decembra 2024.


Zgleda, da bodo republikanci dosegli kar so hoteli....

President Joe Biden has offered changes to US border policy that raises the prospects of a bipartisan deal on immigration and aid to Ukraine, Republican senators report
 
  • Všeč mi je
Reactions: leibstandarte

hdx

Guru
1. jun 2011
1.542
2.259
113
Nekaj pa moraš priznati vsem rusofilom, obupno želijo Zelenskega prikazati putinu enakega, vendar ne gre. Trilijona mu šeeeee precej manjka. Toliko ima putko skupaj s pajdaši. Poslikano in prešteto.
Če bi bil Putin predsednik Ukrajine, bi imel danes trilijone na računu. Ker je predsednik Rusije, kjer ni nobene korupcije, se mora sprijaznit s tem, da je samo milijarder.
Revež je za privatni vlak je odštel samo 67 milijonov. To je za Zelenskega drobiž
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.148
4.694
113
Gre Zelenski na 2 dnevno turnejo in dobi:

Denmark will provide Ukraine with a new aid package worth 1 billion euros, — PM of Denmark

Norway announced a $1.8 billion aid package to #Ukraine by the end of the year! + equipment for "NASAMS".

The Czech Ministry of Defense issued licenses for the supply of military equipment to Ukraine worth €4.7 billion

USA announced $200 million military aid package for #Ukraine.

Germany will increase aid to Ukraine to 8 billion euros next year.



Še USA potrdi denar za drugo leto in imajo ¨spet¨ dosti pomoči za 2024. Potem bo pa YT. papiga spet ponavljal zgodbe decembra 2024.


Zgleda, da bodo republikanci dosegli kar so hoteli....

President Joe Biden has offered changes to US border policy that raises the prospects of a bipartisan deal on immigration and aid to Ukraine, Republican senators report
Pozabil si dodati 3 vile, 4 jahte, 1 banko in 322 devic!
 
  • Všeč mi je
Reactions: H19ED

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113
Pravijo da je previdnost mati modrosti, ali pa zgodovina se ponavlja, če imamo v mislih Chamberlaina in pogovore s Hitljerjem leta 38
Vas je pa tule kar nekaj uber trolov kateri se radi postavite nad vs,e veste vse in še več, koliko koke je kdo posnifal do vseh komand Američanov.
Še dobro da med ww2 ni bilo interneta, bi Hitler bil še mučenik.
Posta o ruski ekonomiji ne boš repliciral?

Katerega, ne berem vseh n stari ki jih uspete nasrati vsak dan.
 
  • Haha
Reactions: delter333

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.148
4.694
113
“Why does your reality differ from ours?” :cowboy:

“Public officials have accounts and property overseas, their children study there too.
Why would they care about Russia’s interests, and how can they occupy such high positions?”

“Mr President, when will real Russia stop being different from the one on TV?”

“Hello, how can I move to the Russia they talk about on Channel One?”

 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113
Gre Zelenski na 2 dnevno turnejo in dobi:

Denmark will provide Ukraine with a new aid package worth 1 billion euros, — PM of Denmark

Norway announced a $1.8 billion aid package to #Ukraine by the end of the year! + equipment for "NASAMS".

The Czech Ministry of Defense issued licenses for the supply of military equipment to Ukraine worth €4.7 billion

USA announced $200 million military aid package for #Ukraine.

Germany will increase aid to Ukraine to 8 billion euros next year.



Še USA potrdi denar za drugo leto in imajo ¨spet¨ dosti pomoči za 2024. Potem bo pa YT. papiga spet ponavljal zgodbe decembra 2024.


Zgleda, da bodo republikanci dosegli kar so hoteli....

President Joe Biden has offered changes to US border policy that raises the prospects of a bipartisan deal on immigration and aid to Ukraine, Republican senators report

Če samo številko pri češki pogledaš takoj veš da nekja ne gre skupaj. Pa če greš pogledat novice piše čistonekaj drugega kar si ti prilepil kot novico. Tvoja stalna praksa ki se mi je niti ne da več popravljat ker bi lahko samo še to delal.
Če pridejo v ZDA republikanci na oblast ne bo Zelenski še tega več dobil kar mu sedaj Biden daje.
Tista 1.8 milijarde je za najslednjih 5 let. Ampak toliko časa itak vojne ne bo več.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.857
5.618
113

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.673
5.830
113
Tusk goes full retard

Tusk: Poland will 'demand full mobilization' of West to help Ukraine

Slika iz




Kyivstar zadeva

 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.832
2.213
113
Če samo številko pri češki pogledaš takoj veš da nekja ne gre skupaj. Pa če greš pogledat novice piše čistonekaj drugega kar si ti prilepil kot novico. Tvoja stalna praksa ki se mi je niti ne da več popravljat ker bi lahko samo še to delal.
Če pridejo v ZDA republikanci na oblast ne bo Zelenski še tega več dobil kar mu sedaj Biden daje.
Tista 1.8 milijarde je za najslednjih 5 let. Ampak toliko časa itak vojne ne bo več.

No za čehe sem mogoče kiksnal, saj so izdali licenco za komercialne dobavo vojaške opreme v UA v vrednosti €4.6 miljard..... :)


Če bi republikanci bili takšni kot ti praviš, potem bi morali nasprotovati iz ideoloških ali političnih razlogov pri dodelitvi pomoči UA za leto 2024. Delajo pa nasprotno, to pomoč izkoriščajo za politične cilje. Igrajo na dobro karto republikanci, povezujejo UA z mejno varnostjo med USA in Mehiko in to je njihova močna karta. Dokler ne bo kompromisa glede mejne varnosti, tako dolgo ne bodo odobrili pomoč UA za 2024.
 
  • Všeč mi je
Reactions: delter333